sobota, 18. júl 2009
  124 Replies
  25.9K Visits
  Subscribe
Ahoj vsem maminkam.Chtela jsem se zeptat,mam 2mesicni mimi a potrebovala bych poradit na jaky davky mam narok v uk?A jestli muzu zazadat o porodne v cechach?Moc dekuji za rady. :)
14 years ago
·
#24571
ahojky zitra ti pisnu, to nevadi, ja budu bez rozicky tak si muzu udelat vylet za vama a kdyby nebyl cas tak to poslu ju zatim pa
14 years ago
·
#24570
Axent no ty si zlata.... tak neviem ci sa nam podari stretnut, kedze ja nie som z Londyna, byvam v Readingu a zatial sa na taky vylet nechystame. Tak neviem ako sa dohodneme. Kubiczkova bohuzial ti neviem v tomto pomoct, nemam s tym skusenost, ani ziadnu kamosku nepoznam, ktora by bola v takej situacii.
14 years ago
·
#24569
Ahoj holky, chtěla bych se Vás zeptat trošku z opačného soudku. Byla jsem v Anglii 2,5 roku a během posledního pulroku jsem otěhotněla. Pracovala jsem do konce ledna 2009, ale v záři jsem musela změnit práci, protože mi předchozí práce skončila. Zažádala jsem tedy o Maternity allowance. Schválení jsem dostala už v ČR, že mi budou vyplácet mateřskou do konce listopadu. Vyřídila jsem si také E112, protože jsem se rozhodla porodit v ČR a také strávit mateřskou. První měsíc mi vyplatili bez problémů všechno, ale od dubna, kdy jsem porodila, tak mi to přestali vyplácet. Když jsem tam volala, říkali, že je to jiný případ, když jsem se rozhodla porodit v ČR. Poslali mi tedy jiný formulář, který jse vyplnila a odeslala. Už je konec srpna a já stále žádné penízky nemám. Když tam volám, tak mi stále říkají, že musím čekat. Jestli víte něco ohledně této situace, budu moc ráda, když mi poradíte. Nevím si rady. Děkuji. Mohu poslat všechny papíry ohledně toho...
14 years ago
·
#24568
Ahojky, jak se mate. Zitra letim do Londyna a mam pro tebe ten kartaček tak satčí napsat kdy maš čas a kde a přijela bych za Váma. Až přiletim napisu ti tel čislo. Zatim ahoj a mejte se moc hezky a at maličky neplače a ty jsi štastna a netrapiš se když on pláče
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty