piatok, 01. august 2008
  182 Replies
  38.7K Visits
  Subscribe
Ahojte vsichni, ziji od rijna 2007 v Anglii (nejdrive Preston, ted Wigan) a taky jsem od Cervna 2008 tehotna:woohoo:! Citim se tady nekdy docela osamela, protoze jsme s mym britskym partnerem prijeli ponekud nedobrovolne, takze tady nemam zadnou "sit ceskych a slovenskych pratel" :(. Moje nejblizsi kamaradka zije v Oxfordu a druha v Glasgow....docela z ruky, co? Obzvlaste ted bych si strasne prala si jen s nejakyma Cechackama/Slovackama:silly: zajit nekde ven a pokecat o vsem a hlavne mem prvnim tehotenstvi, ktere me samozrejme hodne myslenkove zamestnava:P Budu moc rada, kdyz se nekdo zijici pobliz ozve! Bylo by supr se trochu poznat a treba se nekdy sejit na pokec! Diky moc Gabka
14 years ago
·
#25352
Ahoj Anie, nie som sice z Warringtonu, ale myslim si, ze som na tom tak neako ako ty. Tiez s manzelom nemame este deti a chystame sa do toho pustit, respektive sme sa uz do toho pustili. Takze pokial mas zaujem, tak by sme si mohli zacat pisat, vymienat si neake informacie :) Kedy planujete zacat?
11 years ago
·
#40991
Mamicky, tetusky, babicky..navstivte moj Gnexy Bowtique. Módne farebné doplnky do vlasov vhodné pre deti do školy, ako doplnky k oblečeniu, vhodne na školské fotografie alebo len na každodenné nosenie. www.facebook.com/#!/pages/Gnexy-Bowtique/121865524575589 “Adding a little oooooh to girl’s hair around the world…”.
11 years ago
·
#40992
1_2012-05-22-6.jpg Mamicky, tetusky, babicky..navstivte moj Gnexy Bowtique. Módne farebné doplnky do vlasov vhodné pre deti do školy, ako doplnky k oblečeniu, vhodne na školské fotografie alebo len na každodenné nosenie. www.facebook.com/#!/pages/Gnexy-Bowtique/121865524575589 “Adding a little oooooh to girl’s hair around the world…”.
11 years ago
·
#41515
Ahoj holky, moc zdravim. Objevila jsem tuto diskuzi, i kdyz uz je ponekud stara :( mozna, ze tady jeste sem tam koukate ;) my jsme z Macclesfield, neni to zase tak daleko od Manchesteru, tak ze bych se rada pridala do vaseho ''kafe klubu'' :laugh: Vsechny moc zdravim a tesim se na nejakou zpravicku :)
11 years ago
·
#41518
Ahojky, koukam ze ty diskuze jsou docela stare, a porad nikdo nikde a najednou jsem natrefila na tebe..Ja jsem z Ashton Under Lyne, coz neni tak daleko od Manchesteru a okoli. Tak kdyz budes chtit tak muzeme nekdy zajit na kavicku, nebo si pisnot, kdyz budes mit naladicku...Zatim ahoj Marcela
11 years ago
·
#41577
Cau, jmenuji se Kristina, bydlim ve Stalybridge, je to 2 mins od Ashtonu, tohle je ma email adresa, jestli chces tak se ozvi na mail, pisu ti tady od kamaradky, nejsem tady porihlasena. Adresa: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
11 years ago
·
#43861
ahojte, som tu nova ale pozeram ze su tu uz veeelmi stare prispevky tak snad sa niekto ozve... zijem vo Wigane uz vyse roka mam 15 mesacnu dceru a este stale tu nemam nejaku kamaradku s ktorou by som si pokecala, zasla na kavicku, pre malu nasla nejakych kamaratov...... nevadi ak sa ozvete aj baby ktore este nemate deticky.... ;-)
11 years ago
·
#44339
Ahoj, zdravim vsechny pokud sem jeste nekdo chodi :) ja ziji v Macclesfieldu s dvemi dcerami, pristehovali jsme se asi pred dvema mesici, tak bych tu rada nekoho poznala. Holkam chybi kamosky a me taky :) tak kdyby nekdo chtel, rada se seznamim. Bara
8 years ago
·
#48777
Ahoj, nasla jsem tvuj post nahodou, je 2015, tak nevim, jestli je to jeste aktualni. Jsme z Rochdale, Greater Manchester a hledame mamiku s detmi na navstevy a hrani. Budu rada, kdyz se mi ozves. Jitka
8 years ago
·
#48953
Ahoj maminky chystáme se s přítelem a dvouměsíčním miminkem do Manchesteru a ráda bych věděla jestli tam najdu take nejakou ceskou maminku s detma nebo i budouci maminky na popovídání. Chystáme se odjet v zari,ale popravde jeste nebime kam jelikoz mam ze cher house strach kdyz mame mimi a take se to bude odvojet od toho jestli pritel najde praci a kde. Budu se na Vas tesit:)
8 years ago
·
#48954
Ahoj maminky chystáme se s přítelem a dvouměsíčním miminkem do Manchesteru a ráda bych věděla jestli tam najdu take nejakou ceskou maminku s detma nebo i budouci maminky na popovídání. Chystáme se odjet v zari,ale popravde jeste nebime kam jelikoz mam ze cher house strach kdyz mame mimi a take se to bude odvojet od toho jestli pritel najde praci a kde. Budu se na Vas tesit:)
8 years ago
·
#49067
Ahoj, jsme v greater manchester.mam starsi deti, uz chodi do skoly, ale radi se setkame s ceskou rodinou, nikoho tu nemame. jestli mas zajem, napis mi na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Jitka
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty