New

Islám

  piatok, 29. júl 2011
  501 Replies
  39.8K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
11 years ago
·
#43729
Ti Češi či Slováci, kteří by nezůstali doma v naších zemích, by tak neučinili spíše proto(většinou), že mají předsudky a vlastně neví proč by nechtěli být v domácnosti. Už jsem se o tom bavil s mnoha CS boys, a dycky mi nakonec dali zapravdu, že je to vlastně vpořádku, když je dobrá výchova a spokojenost.... Jinak díky vám oběma za odpověd. Jsem poměrně překvapený, že jste se dohodli s muži, že zůstane doma ten, který zarobí méně. Přesně tak to mám na mysli.
12 years ago
·
#39384
no, to je vec nazoru, kazdy muze vec videt se sveho uhlu pohledu, kdo je debil kdo neni...jenze zapadni mentalita neni nijak az tak nadrazena te vychodni, osobne mam nazor a pro ho nemit, ze jo, ze nase jak ceske tak i slovenske skolstvi je na vyssi urovni jak tohle co je tu, a neni to jen muj nazor, ono to neni o tom kdo je vychod kdo zapad...je to kdo se k tobe, me ci komukoli zachova slusne, kdo spatne...ale co se tyka nabozenstvi, tak islam skutecne preferuje pouze islam, ten se riri mj. i mecem .....no ale muzes byt muslim cestovateli, muzes treba byt jeden z nich, v podstate tvuj nazor muze byt opacny, na nazor ma kazdy pravo...ale islamske nebezpeci je, ze zaberou cely svet a uz to nebude nas svet, bude to jejich svet..a kde je vyssi zivotni uroven v zemich kde neni ropa se maji dobre? ziji podle pravidel nekolik set let pozadu...ale doba je uz jina..ale jak rikam tvuj nazor muze byt jakykoli, nas je ze islam je nebezpeci ....
12 years ago
·
#39108
mato, prestan vysilovat, nebo dostanes infarkt. za prve, neni tam nic o tom, kdo byly obeti a kdo byli utocnici. takze to nemuseli bejt polaci a asiati, ale mohli to byt klidne nemci a anglicani (nevrazivost mezi pokrevnimi pribuznymi...). multi kulti je stejne nebezpecna vec, jako tvoje ultra-nazzi povaha.
12 years ago
·
#39104
http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-birmingham-16503767 vypada to na dalsi priklad "uzasneho" multikulturalneho spolunazivania. nikde sa o tom uz nepise (to aby media neboli oznacene ako rasisticke,ze?) ,ale vypada to tak, ze obete su biely (mozno poliaci) a utocnici su aziati (politicky korektne oznacenie smradlavych, uchylnych islamistov). chcem vidiet ten randal, keby to bolo naopak- ze priudeny aziati su obete. tri mesiace by to rozmazavali po spravach, vypovede znamych a priatelov obete, ze aj oni sa stali tercom neakeho "rasoveho" utoku.... proste cirkus! ale ked farebny utocia na bielych, tak to rasizmus neni, ze?! ...fakt by ma zaujmalo, preco sa o tomto pripade nikde nepise...
12 years ago
·
#38608
[quote]presne jak to napisala HAMPLI uplne s tym suhlasim. som zvedavy jak na to zareaguje opozicia...[/quote] [b][i][color=#000044]MatoMato, vera pockajme ako na to zareaguje "opozicia", len mam obavy, ze nic konstruktivne to nebude. Zatial som tu videl len same blaboly a vyplody fantazie doslova naivnych ludi, ktory sa opieraju o velmi chabe tvrdenia a nevidia, respektive nechcu vidiet co sa deje s Europou. Tento topic mimochodom nie je o islamizacii UK ale o dopade islamu ako takeho na kulturu povodneho obyvatelstva, to podotykam lebo vidim, ze niektory si to za tych 23 stran "nevsimli"[/color][/i][/b] :woohoo:
12 years ago
·
#35302
dobry priklad s bytem! ale zni to jako nejaky absolutismus. kdyz mi domu prijde takovahle navsteva, tak ji za chvili vyhodim, zejo - imo jde tam o VZTAH mezi tedmi lidmi, osobni, formalni nebo proste nejaky. Bud jsou schopni se navzajem domluvit anebo ne. Koneckoncu jsme na tom stejne, vsichni se snazime prezit na prelidneny planete. (Ale priklad s domem a sousedy atd... by se hodil vic.) (Taky vime ze k navstevam jsou muslimove extremne pohostinni ;) ...no nedalo mi to) ps: docetl jsem do strany 5, dal na to fatk nemam cas. Poklona Romane za styl a vytrvalost! Celou dobu jen rikam: mame co mame a pak to co si zaridime. A ze s lidma co v neco slepe veri se neda rozume bavit (viz nektere prispevky tady). Ze se kazdy bojime neceho ciziho je normalni, ale nemusime se hned chovat jak zvirata. diky za reakce! par rychle vypsanych oblibenych citaci: Mathew ono k tomutu dopomahaju media , politici ale aj my za to ze sme pasivny a nic pre to nerobime europa je uz tak toleratna ze je to uz na hlavu potom sa nemozme cudovat ze to takto vyzera tu pumpa v zime Problem demokracie je ovsem v tom ze je to strasne pohodlny system - nemusis vubec nic delat. Problem je v tom ze spolecnost straslive zpohodlnela a vubec nechce diskutovat, kontrolovat a rozhodovat se na zaklade znalosti. Liny obcan je nejvetsi hrozba demokracie a to je te prapricina vsecho. Kdyby byla spolecnost angazovana tak mnohe z dnesnich problemu resit nemusime.
12 years ago
·
#35296
hele Husher az na par poznamek tu nikdo neodsuzuje islam jako takovy, ale odsuzuje se zde islamizace Evropy. A ze je to fakt realne nebezpeci dokazuji takove "malickosti" jako ze nektera britska mesta nemaji christmas market ale svatek zimnich svetel
12 years ago
·
#35034
to shaarky444: tim,ze budes takto nechutne vystupovat proti nekomu,kdo nezna vsechna fakta,tak tim nikomu nepomuzes a hlavne proti sobe postves lidi.a postves je i proti vsem,kteri se snazi poukazat na velmi zavaznou situaci. misto osobnich utoku pridej nejaka fakta k tematu. mne se tvoje hrube slovni utoky proti Romane rozhodne nelibi.
12 years ago
·
#35033
[quote]Tak znovu pridam troskou do mlyna ... I ja nasel krasny mail od shaarky444 .... "ty skurvysyn skap do rana ty mrdka skurvena!!! ty pytel sracek zastavas sa ciganov!?!?! TY HOVNO, neoliberalna prostitutka! vypadas jak KOKOT, ty zasrany hajzel- davaj si bacha, TY PICA!!!!!" Tak to asi vypovida o "inteligenci" tohoto primitiva .... Dalsi internetovy hrdina, bydli v Londyne, takze urcite na potkani rika svuj nazor kazdemu cernochovi, muslimovi atd. Protoze ma pro strach udelano. Jak sem rekl, proste souhlasim s Romanou, at se to tu nejakemu radobyhrdinovi libi nebo ne. Dal uz tohoto Ferdu komentovat neminim.[/quote] Spravne a vsichni muslimove a ostatni neprizpusobiva etnika jsou OK. Vzdycky se najde nekolik jedincu v kazde skupine, kteri inteligencne trochu zaostavaji. Jestli nas ostatni chces soudit podle shaarkyho a navic tvrdit, ze muslimove jsou ti hodni a pritom jsi si alespon precetl nase prispevky - argumenty a shledl fotky a videa uvedena v tomhle vlakne, pak jsem zvedavy na alespon jeden tvuj nazor. Zatim jsi jen souhlasil s Romanou! Vis, ja si myslim, ze by jste s Romanou meli alespon na rok jit zit do muslimske zeme a zit podle jejich viry. Ja jen, aby jste byli pripraveni na to, co za 20 - 30 let nevyhnutelne, hlavne v Evrope naplno propukne! To nebude jen valka o suroviny, ale i valka o jidlo a vodu, valka mezi bohatymi a chudymi a hlavne - valka s muslimy! Jedna se o agresivni a militantni nabozenstvi, jehoz smyslem je boj za ovladnuti sveta. Pochopte konecne, ze se muslimove organizuji a radikalizuji a az dosahnou vetsiny a koran se bude vyucovat ve skolach, budeme mit jen dve moznosti: koran nebo svatou valku... V souladu s muslimskym sirenim viry: bud se pridas nebo nebudes! A pokud se muslimovi nelibi, ze se tady homosexualove libaji, ze zeny chodi v suknich ap, muzou se vratit odkud prisli. nezapominejte, ze je nikdo nenutil, aby sem sli! Ale tady se maj prece lip a bez toho, aby se museli starat o ty svoje kozy a velbloudy. A hlavne, oni vi, ze jejich cas prijde! Brzo. Uz velmi brzo. Jsem zvedavy, jestli vase dcery budou souhlasit s roli zeny v muslimskem svete. Navzdory "nadsenym" muslimskym zenam, ktere ale nic jineho, nez otroctvi nezazili a v drtive vetsine ani o jinem postaveni zeny ve spolecnosti neslyseli... A ted trosku pocitejme. Podivejme se na muslimsky svet a jeho hospodarstvi. Odectete prijmy z ropy a humanitarni pomoc a reknete mi, jaky je vykon jejich ekonomiky. Me vychazi nula a to jsem nejspis jeste hooodne velkej optimista! Pokud nad svetem zavlaje muslimska vlajka, vratime se do stredoveku, pak do doby zelezne, bronzove, kamenne... Koran nezna vyraz pokrok a inovativni mysleni je prestupek proti koranu! Nazorny priklad: ackoli muslimove stale bojuji a kazdy jeste nedospely kluk ma zbran, zadna tato zbran neni vyrobena v muslimskem svete! Pro jejich zpusob zivota ten nejdulezitejsi symbol, prostredek jejich preziti, nevyrobily muslimske ruce! Temer tretina svetove populace je muslimska a oni sami nedokazi vyrobit ani zbran, bez ktere se ale neobejdou... Vsechno v jejich svete je import! Ackoli my se bez kostelu obejdeme, muslim bez mesity ne! A to je prave kamen urazu, pr prave mesita je ta nejvetsi vymyvarna mozku a oni udelaji presne to, co jim ten jejich kazatel naridil! Vzhledem k jejich stale vetsi organizovanosti, propojenosti a systematicnosti a vzhledem k podstate jejich nabozenstvi: kdo nejde s nami, jde proti nam, je jejich dalsi postup pomerne snadno predvidatelny. A my musime mit na pameti, ze muslim nema problem se obetovat, nema ani problem obetovat svoji rodinu a proto nebude mit problem pouzit chemicke a jaderne zbrane! A to my jim zcela dobrovolne davame klice k pouziti tech nasich... nikdo je nenutil
12 years ago
·
#35019
[quote]Je mi z vás zle! To vy jste spodina lidstva, leckterýmu muslimovi nesaháte ani po kotníky....Když nenadáváte na cigány, tak nadáváte na muslimy a když ne na muslimy, tak zase na afričany nebo asiaty. A ještě existujou hispánci, hinduisti, budhisti, židé....a další rasy....A jakmile se ty rasy nebudou chovat podle vašich přestav, tak si tu nenávist vybijete aspon textem. Měli byste pochopit, že pánbůh stvořil svět k obrazu svému. A to, že má každý člověk jinou barvu kůže, náturu nebo tradice je podle Jeho vůle. A jestli někdo bere sociální dávky, to Boha vůbec nezajímá. To zajímá jenom vás. A vždycky vás to bude zajímat. Jste směšní. Jo a jsem cigánka...Jen do mě bando :cheer:[/quote] Podívej se, nadávat se dá i na ty chudé Angličany, co se ochlastávají z peněz za benefity a žijou si na úkor ostatních. Já to vidím tak, že pokud se jeden nevnucuje druhým, je to v pořádku. Současná společnost by si možná mohla uvědomit, kde končí hranice solidarity. Uvedu pár příkladů a milerád za to schytám klidně nějaké mínusy nebo i ostřejší projevy nesouhlasu, je mi to jedno. Příklad 1. Jestliže někdo žije mimo svou zemi, nota bene na úkor místních obyvatel, a nepřispívá do systému ani vzděláváním svých dětí se zaměřením na daný systém anebo smýšlení podle toho systému aspoň, neměl by od takového systému dostat žádnou podporu, a když říkám žádnou, myslím tím žádnou. Příklad 2. Když je někdo doma (ve své zemi) a přijde mu tam jiná kultura a začne se jí něco nelíbit a snaží se lidem něco vnucovat, předělávat je, anebo dokonce napadat, je to zlé. V takovém případě si myslím, že radikální odvetná akce je na místě. (Příklad: přistěhovalec se snaží předělat obyvatele hostitelské země podle svých představ, tak hostitelská země takového dotyčného vyšle nazpátek, odkud přišel.) Podle mého názoru je náboženství samo o sobě mylnou iluzí naočkovanou do lidí za účelem jejich masového ovládání. Takže v podstatě jestli věříš v to anebo ono, všecko je "na jedno brdo". Nevidím proto důvod v něco vůbec věřit, ale od pradávna se s tím ovládala (a hlavně okrádala) chudina. Pokud to kněžím funguje, ať si hrajou dál. Ale zbytečně gumovat lidem hlavy od mala, to je podle mě moc. Každý by si měl vybrat, jestli bude věřit v co chce sám věřit, takové rozdělování do škatulek je nesmysl. No a k těm sociálním dávkám: docela mám radost z toho, že jednotlivé státy začínají chápat, že je rozdávají zbytečně. Nebudu rozebírat, kdo je bere a kdo ne. A pokud patříš k inkriminovanému etniku, které o ně usiluje a snaží se, bere je, ať už legálně anebo na základě podvodu, ale hlavně nerabuje, je to v pořádku. Snad už jenom zbývá připomenout, že cikány aka Romy nechtěli ani v Indii (a to se tenkrát ještě dávky ani nevyplácely). Hezký podvečer všem přeju :silly:
12 years ago
·
#35016
Romana01: Nase zasadni slabost neni to ze krestansvi netahneme do fanatismu. Nase hlavni slabost je to ze tolerujeme netoleranci...
12 years ago
·
#35014
[quote]romana ty pica ciganska, hras sa na inteligenta? uvedom si jedno, ty nikdy nebudes viac je smradlava ciganka hehe!![/quote] Jestli neumíš napsat nic inteligantního, tak se raději nezůčastňuj diskusí zde. Je mi tě upřímně líto.
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty