New

Islám

  piatok, 29. júl 2011
  501 Replies
  39.9K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
6 years ago
·
#50866
vsichni tu myslite jako nemecky nacisti pred ww2 kdo tu je hrdina kterej tu zacne vymejslet plany na konecny reseni
11 years ago
·
#43959
[quote]Alan - tak samozrejme, ze se ke svemu okoli muzes chovat jako svine, v tom ti nikdo nebrani. Ostatni si akorat budou myslet, ze ses peknej kreten, ale jestli ti to nevadi, tak je to asi tvoje vec. [quote]jejich nabozenstvi je opozdene za krestanstvim asi tak o 500 let, takze jim v podstate nemame co vycitat[/quote] Tak to se tesim, az za 500 let budou scientologove sekat lidem hlavy a vyhlasovat svatou valku. :D Jinak dneska jsem si na seznamu vsiml [url=http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/281293-sef-muslimskeho-bratrstva-vyzval-k-tazeni-na-jeruzalem.html]tohohle.[/url][/quote] Pokud se okoli bude k tobe chovat jako svine a ty se k nemu budes porad chovat mile tak si ostatni budou myslet ,ze jsi asi kreten. Krestane nemaji co vycitat muslimum ,protoze se tak stejne chovali, to neznamena ze by jim meli ustupovat.
11 years ago
·
#43955
meška ti perioda ze si nervozna? Ja mam z teho zabavu ...Yvet čitas ;-)? Ja vim ze jo :-D tebje to neda ,hod tu foto s burkú ,nech tu neni núďo ;-)
11 years ago
·
#43704
kolik tobje dal tvuj muslim za sňatek?mne nabidáli 5000 ...ani za 10 000 si neprosim ,špiny smradlave ´ ,a kolik musis este cekat nez vam povoli rozvest se?Tusim 2 roky?
11 years ago
·
#43703
Hovoris o ich nabozenstve a pritom nemas ani potuchy o com je. Citala si vobec koran? Naozaj zboznujem takzvanych odbornikov. Z toho co si napisala usudzujem, ze vies velke nic o islame a mozog mas vymyty telkou a clankami napadajucimi islam. Ked chces niekoho a nieco odcudzovat, daj si aspon tu namahu a nastuduj si o tom. Takto len placas do vetra. A co sa tyka umyvania ... ako ti lenibal napisala, umyvaju sa pred kazdou modlidbou. To ze im nabozenstvo zakazuje umyvat sa, je totalna blbost a zase len poukazuje na tvoje medzery vo vedomostiach. Nechapem aky mas dovod urazat moslimov a islam, ale pravdepodobne to nebude nic rozumne. Len tak okrajovo, mozes so pisat co len chces, ono to moj nazor na moslimov a islam nezmeni. Jedine co sa meni je moj pohlad na ludi ako si ty a cudujem sa tvojej obmedzenosti. Nechapem preco si vzdy ludia musia najst niekoho alebo nieco, co by mohli nenavidiet... Je to choroba mysle a spolocnosti :(
11 years ago
·
#43699
a taky urcite nepracujes ponevac muslimive si radej zeny vydrzavej v domacnostech po celej spolecnej zivot,tak to je hrozne tvrde
12 years ago
·
#36279
Nepročetl jsem celou diskuzi. Jen z počátku a ted ke konci. Nicméně. V práci jsem pokecal s několika muslimy(ze Sri Lanky). Oni tvrdí, že nechtějí žádné násilí a ti co jsou fanatici, že nenasledují Korán. Protože ten, dle jejich výkladu, zakazuje násilím prosazovat Islám. Shodli jsme se na tom, že problém je v mlčící muslimské většině(jako Němci mlčeli, když nastupoval Hitler). Já osobně vidím v celém tomto cirkuse záměr tajných služeb. Nadávat na politiky je zcestné. Oni jsou sice zvoleni davem, ale příkazy jim dávají jiní. To proto, jak tady už zaznělo v příspěvku 22, že se lidi-voliči nestarají o politiku. Odvolí a 4roky šlus. Toto je Alfa-Omega všeho. Dokud se většina neodtrhne od TV, PC-her, Turismu, Celebrit, Mody atd..., tak se NIKDY nic nezmění a bude se dít to, co chtějí manipulátoři. Malá úvaha na závěr, která mě utvrzuje v názoru, že je tento stav s menšinama všeho druhu záměrem. -Když radikální muslimové vykřikují svou nesnášenlivost, tak je to OK a jejich kultura. Police nezasáhne. -Když radikální pravice začne vykřikovat svou nesnášenlivost, tak to OK není a jdou po zásahu policie do vězení. -Když se podíváme na to, koho pravice nenávidí, jsou to třeba muslimové(zejména ti radikální, co nám vyhrožují smrtí). Špatná je ale radikální pravice, co chce pořádek a nic víc. Politici s policí v zádech chce však pravici zpacifikovat. Tzn., že je to celé záměr, jak udržet strach v ulicích. Důvod, proč mít vysoké počty policistů. Romana01 má docela dobré názory. Z jejího gramatického projevu je zřejmé, že je bílá vrána ve svém etniku. Neznám ji a neznám její aktivity. Nicméně takoví lidé, kteří jsou vyjímakami, mají vyloženě povinnost aktivně působit na své etnikum. Protože jinak se nemůže divit,že se najdou takoví jako ten shaarky444. A to samé musí i ti normální muslimové. A ještě jednu poznáku k Romaně01. Přestože se kamarádí i s jinými kulturami, tak se mi zdá, že se na celou problematiku imigranství nedívá komplexně. Protože jinak by se nemohla tak muslimů zastávat.(vysvětlím- osobně jsem tolerantní a svobodomyšlenkář. Nevadí mi soused muslim a to ani v ČR. Problém je(a to ten ze širokého úhlu pohledu), že za těmito dobrými muslimy se začnou stahovat i ti špatní(v druhé vlně). A protože je mezi muslimy velké procento fanatiků(na rozdíl od křesťanů), kteří neváhají zemřít za svou ideologii, proto se oprávněně obávám té druhé vlny. A celkově si přeji, aby těch muslimů v kterékoliv evropské zemi spíše ubývalo, než aby tomu bylo naopak. Lze jen těžko na první pohled rozeznat dobrého od zlého. A když sem do E.muslimové nedorazí, tak nás to nijak nepoznamená. Jedním šmahej je nevpustit je jednodušší a fér i k těm dobrým, než je pak vyhánět, osočovat a nenávidět. )
12 years ago
·
#39862
asi pred 3 mesiacmi jedna kamoska reagovala na inzerat na zoznamko. bol to utecenec z afriky byvajuci cez 10 rokov v milton keynes. dopadlo to "nastastie" iba pokusom o znasilnenie! policia to odbila po 3 mesacoch s tym, ze ten africky hajzel je z inej kultury(islamskej), tak mohlo ist o kulturne nedorozumenie!!! co ma kurva kultura z pokusom o znasilnenie! ti policajni imbecili sa samozrejme boja aby neboli za rasistov!! tak naco ich tu mame? ked farebni smradi si mozu robit co chcu!! vid letne nepokoje a spustu dalsich pripadov! ZASTAVIT MIGRACIU Z VYJEBANEJ AFRIKY A AZIE!!! ps- kazdy curak, co sa zastava negrov a muslimov nech si 3krat rozmysli, co sem napise!! ked vacsina eu lidrov priznala, ze multikultura nefunguje
12 years ago
·
#35255
myslim, ze o islame sme uz napisali dost- proste do europy nepatri. nech si kludne debili z kobercom na hlave sekaju ruky, polievaju svojich potomkov kyselinou a vrazdia svoje zeny ale V ICH VLASTNYCH KRAJINACH! rad si o tom pozrem dokument na national geographic :) ved su to ich "tradicie" a "nabozenstvo" ale nech s tym nelezu sem! je jedno, co tlachaju media- drviva vacsina europanov ich tu nechce! este stale su v mensine (dufam, ze aj budu) to STEPI- nezalezi na tom, kto je ako inteligentny- u kazdeho (gordon brown, tony blair) zvitazi moc a prachy. staci, ked sa nad tym trocha zamyslime a zistime, komu o co ide (zeby zase zidi)
12 years ago
·
#34997
volvenstein: Souhlasím s tebou. Muslimové jsou přesvědčení o své vlastní pravdě a neradi přijímají naše inovační a demokratické názory. V některých zemích , ale exustují křestanské kostely už odpradávna např. Sýrie nebo Egypt. Můj egyptský kamarád se dokonce každý den schází na Tahriru společně s koptskými křestany, aby vyjádřili svůj nesouhlas s jakýmkoli utlačováním kvůli rozdílnému vyznání. Po nedávné revoluci se to tam trochu zvrtlo a radikální muslimské bratrstvo se stále víc hlasí ke slovu. Kvůli homosexuálům nebo zahalování žen jsem se s muslimy dostala do křížku už několikrát. Nikdo mě nekamenoval. To, že si v Evropě chtějí stavět mešity mi nevadí. My bychom se bez kostela v jejich zemi obešli, nebot vetšina z nás se bez kostela prostě obejde. Zahalená ženská na pasový fotce? Tak to jsem ještě neslyšela. Ale je to síla. Se upřímně směju anglickým zákonům jak jí proboha můžou identifikovat. A co teprv až toho někdo zneužije. Pak holka asi bude litovat, že si tu burku na chvilku nesundala. Na to individuum sharky nebudu reagovat, je to pod mojí úroven :lol:
12 years ago
·
#34995
suhlasim z volvenstein a ozzys. na to individuum romanetu nema zmysel reagovat- zije asi na nejakej ine planete. ti zasrani cikani budu furt drzkovat! zalozte si vlastny stat, vy prizivnicka banda skurvena! nevydrzite ani tri dni :cheer:
12 years ago
·
#34741
ta mesita v Cechach je fakt moc! spalit! :angry:
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty