štvrtok, 19. november 2009
  1.9K Replies
  115.7K Visits
  Subscribe
Ahojte, zakladam tuto novu temu, pre vsetky snazilky a buduce maminky,pretoze prave taketo nieco mi na tomto fore chyba. Stranka, kde by som si pokecala - vymenila nazory a skusenosti s babami, ktore sa snazia otehotniet v anglicku. Takze pokial mas zaujem tak sa pridaj, bude nam spolu veselsie.
14 years ago
·
#25926
Hele, ty mas zrejme problem sam se sebou vid? Jdi si to ventilovat nekam jinam, nikdo na tebe tady neni zvedavej!
14 years ago
·
#25927
englandiscatch22 a keosaqua je jedna a tataz osoba, on je ocividne nemocny a nejlepsi je toho cloveka vubec nebrat vazne...
14 years ago
·
#25929
Ahoj holky!to je uplne super, ze ste vytvorili tuto temu.chcela som sa k vam uz dlhsie pripojit a teraz to konecne robim.ja som teho iba 8 tyzdnou, trosku som si poblinkala....denne 15-20, vela krat som musela vyst z metra....ale uz je tusim trosku lepsie ako mi byvalo.chcela som sa k vam pripojit na vase stretko co mate v january, ale klasika.....robimcele od po-pa, takze mi je luto, ale jednoznacne sa mi to nepodari.ale ak sa nahodou rozhodnete mat stretko cez vikend, tak som hned tam.byvame v swlondon, tak dufam ze si tu objavim nejaku kamaratku na stretka... zatial sa majte jajo :)
14 years ago
·
#25930
Ahojte holky prajem vam vsetucko dobre do Noveho roku, nech je lepsi ako ten predchadzajuci :) Mala poznamka k prispevku antirasizmus, co sa nam tu priplietol: Neusla ti frajerka s cernochom a teraz mas z toho komplex?! (zrejme na to mala padny dovod, vobec by som sa jej necudovala, po tom tvojom uuuzasnom prispevku )
14 years ago
·
#25931
Mily jsurfe a ostatni. Jsem necekal ,ze se ozve takovy ohlas.Prominte ,ale byl jsem na dovolene,jinak bych se hned ozval.Takze k veci . Muj prispevek byl v reakci na navstevu mojeho maleho moravskeho mesta ,kde jsem v mistnim baru potkal cernocha.Ptam se ho ,odkud je proc ho sem vitr zaval.Rozkecali jsme se a rika mi ,ze je z Putney a ze tady ma dite,nebot se po pul roce rozvedl s ceskou holkou a ta se s ditetem odstehovala do CR.Holka tedka breci doma u maminky a nevi co a jak.Rikal mi,ze hned po narozeni zacali byt mezi nemi problemy.Bavili jsme se naprosto pratelsky,dokonce jsem mu vysvetloval co pisu tady,ze by se mel zamerit na cernosky atd,nicmene se mnou nesouhlasil. Neuvadim tohle jako nejaky dukaz,nicmene jsem chtel napsat to ,co mnoho lidi vi a co odporuje s dennim nasupem medialni propagandy. Jedna se o to ,co zrejme studuje jsurf,cili PC .. nejedna se vsak o kompyjutry ,nybrz o Political Correctness. Ta nam rika ,ze RASY neexistuji ,ze jsme jedna rasa,ze jsme vsichni vzesli z Afriky ,deti vzesli z interracial couples jsou zdravejsi,odolnejsi a silnejsi . TOHLE JSOU LZI .rikam tomu PC lies. Race mixing znamena zanik rasy.Ke zkutecnemu zachovani silne ,zdrave rasy patri udrzeni a zpevneni te vlastni.Miseni vede k problemum ,genetickym,ze zdravotniho hlediska,deti z mix marriages jsou mene zdravejsi,nemaji vztah ke tradidim,vlastni identite.Napriklad cernosi jsou od nas nejvice vzdaleni ,maji uplne jiny geneticky fond ( podle zakladatele DNA dr .Watson ,ktery tohle jasne uvedl).Jejich chromozony jsou 4x silnejsi nez u belochu,vzdy se dite bude vice citit cernosske,tady se odbourava evoluce x 10 tisic let,geneticka evoluce belosske rasy ,kdyz dojde k mixovani. Tohle vse je vedecky dokazano. Ze vsemi holkami z Ceskoslovenska co jsem se o tom tady bavil,tak se mnou souhlasili.Nikdy by nemeli rodinu s cernochem.Meli jen strach ,aby nezneli ponekud hmm rasisticky..nedostali nalepku jako kaciri ve stredoveku.... Ja osobne v Londyne mam rad stovky kultur,nejsem priznivcem te PC multikulturalism,nicmene rad se ucim ,cestuji a pozvavam jine narody.Jsem pozvany do Afriky do Kumasi v Ghane,mam tady hodne kamaradu z te zeme.Takze nechapu,jak me muze nekdo oznacovat nejakym rasistou.To slovo bylo vynalezeno az po 2 svet.valce a vymysleli ho lide ,co zalozili komunismus,jak Karl Mordechai ( Marx ),Moses Hoess...je jednoduche ho pouzivat a ohanet se jim,stejen jako se jim ohani BBC ,The Times a zbytek tohohle propagandistickeho ansablu. Pak sem vpadne nejaky jsurf a zacne tady rikat kulturne marxisticke blaboly ,main stream media propagandy o tom,ze rasy neexistuji ,a ze jsem zdravy na pilulky apod...coz me dokaze nekdy i nastvat.kurna chcu tu neco napsat ,dat tady par odkazu a to je vsechno. Jeho taktiku dobre znam,pokud lidem jako je uzivatel jsurf nejdou nejake argumenty pod fousy ,hned budou ocernovat,pomlouvat ..nadavat do rasistu,Nazistu mozna i antisemitu ..-.to jsou zname praktiky. mozna ,ze je jsurf komunista ,ale ja ne ....na bolseviky seru. a hodne z vrchu .,.tihle judeobolsevici uveznili moji zemi na 40 let a bohuzel ted po mem zivote v US i tady v UK ,vidim kolem sebe nastup noveho komunismu,rika se tomu liberalismus a je soucasti politicke korekce ,celeho kulturniho marxismu ,co ted vidim kolem sebe. jak uvedla uzivatelka M@T ,zijeme ve svobodne zemi.To pravda mozna je,jenze pod strasnou propagandou zionistickych medii,at se jedna TV ,radia,novin,casti internetu ,takovou, o ktere se Vam v zivote pod komancema ani nesnilo ,a proste mozna i temto vecem verite ,nebot Vas stale vymyvaji v v Tube bednea jinde.Jasne nejlepsi bude se byt typickym Cechackem,neozyvat se,byt apaticky ,..a vydlabat se vsechno a jit do hospody..a kecat o fotbale..hmmmm. pro me NE. odkazy zde: celkem dobre videa: youtube.com/watch?v=KYrPAeYBn4M&feature=related youtube.com/watch?v=A5B0Sf-3bq0 Against Cultural Marxism and Cultural Conservatism youtube.com/watch?v=yXFB1QgPKek tenhle pan ,puvodem z Litvy prednasi na University of Oregon,je super Death of the West - Frankfurt School, Cultural Marxism youtube.com/watch?v=K0bqQetlgJ4 historie politicke korektnosti - hodne dobre youtube.com/watch?v=qyu-9-OhHog odkazy davam jen z pro nekoho blbeho youtube,nebot je to nejjednodusi prezvyklat pro ctenare pohybu.Nejsem zadny inteligent,nestudoval jsem prilis moc skol,jsem normalni moravsky kluk,ktereho nejake veci stvou. Proto rad pokecam,ale nebudu na nekoho nadavat,davat mu nalepky a pomlouvat. dekuji. muj channel je tu. youtube.com/user/napajedlacek
14 years ago
·
#25932
judicial-inc.biz/10.1.7_nobel_winner_creates_firestorm.htm
14 years ago
·
#25933
Ahoj Maminky,tehulky,cekatelky :) Doufam, ze Vam Novy rok prinesl jen to nejlepsi a a vse co jste si prali a v co jste doufali se vyplnilo. Rada bych zacala premyslet o nasem dalsim sraziku. Tak kdy to dame devcatka moje? Jste vsichni uz zpet z dovolene? Ja prijedu ted ve stredu, tak pak muzu kdykoli, tak hazejte navrhy a misto dame to same? Taaaak hoooooodne stesti a zdravi jeste jednou :)Uz se na Vas moc tesim.PAPAPAPAPA englanddis....nebo jak si to rikas. Bud tak hodny a zaloz si svoje prispevky.Tohle je pro tehotne a maminky a vsechny co chteji deti. My se o rasu a tvoje at politicke nebo ekonomicke nebo osobni problemy nezajimame.O to co pises se muze stat i s cechem. Je spousty problemu, ktere bychom mohli probirat, ale tohle neni forum pro problemy. Jasne piseme maminky a tehulky, takze bud tak hodny a dej nam pokoj.
14 years ago
·
#25934
Ja mam k Vam tehotnym matkam respekt ,ale to Ti vadi diskuze o racial marriages?? Proc Ti vadi ? se bojis se bys byla oznacena za kacire ,v dnesnim stoleti za tzv rasistku ?? chapu,ze tady probirate zkusenosti starosti s detmi etc,ale tohle se take castecne dotyka tematu .
14 years ago
·
#25941
Mili englandiscatch22, ako zakladatelka tejto stranky " SNAZILKY A TEHULKY" ta ziadam, aby si prestal uverejnovat svoje prispevky na nasu stranku, nakolko sa tyka ciste tehotenskej problematiky! Absolutne nas nezaujima a neriesime problematiku "ZANIKAJUCEJ RASY" a veci podobne. Bola by som ti za to velmi vdacna nie len ja, ale aj ostatne clenky skupiny. Dakujem
14 years ago
·
#25948
Ahoj holcicny,moc vas vsechny zdravim v novem roce.Nejprve byc chtela pridat tez svuj nazor na toho rasistickeho pomatence,ktereho k nam nikdo nezval a ktery svymi utocnymi prispevky ukazuje na svou naprostou ubohost.Pozadala jsem spravce techto stranek,aby mu zakazal dalsi prispevky a jelikoz se nejedna pouze o urazlive,ale primo rasisiticke prispevky,predpokladam,ze se tak stane.Tak a ted z jineho soudku.. Vcera jsme prijeli z Cech a jak jsem vam psala(krome Hanky,na tu mailika nemam),vzhledem k tomu,ze vysledky z CVS(biopsie placenty) vysly nejasne,cekal me dnes dalsi odber a to plodove vody.Chtela jsem po nich vysvetleni ,jak se tohle muze stat a pry je 0,05% moznost,ze jim ty vysledky proste vyjdou jednou tak a podruhe onak.Takze jsem vyhodila 400£ a riskovala zivot sveho ditete,o nervech a stresu ani nemluvim,zbytecne,stale se jim tam na tech pohl.chromozomech neco nezda,ale nevedi presne co.Dnes mi tedy odebrali tu plodovku a opet budu cekat na 1.vysledky 5 dni a na celkove dalsi 2tydny.Nastesti co se tyce bolestivosti to bylo mnohem lepsi a tak doufam,ze to ani miminku neublizi.Dnes mi take s jistotou rekli,ze to bude kluk.Koukala jsem na nej na UZ a muzu rict,ze jsem to poznala i ja-bylo to krasne videt :-).Tak ted me ceka tyden klidu na luzku,takze az budete davat dohromady dalsi slezinu,tak ja muzu nejdrive az ve 2.polovine pristiho tydne.Tak jo zlaticka,mejte se moc hezky,drzte nam palecky a snazilkam preju at uz co nejdrive rozsiri nase rady tehulek.Pa pa Marky
14 years ago
·
#25949
To: englandiscatch22 Myslim si ze fora na pohybech maji sva psana a nepsana pravidla. Nepsane pravidlo je nerusit holky vymenujici si zkusenosti s tehotenstvim prispevky ohledne mixovani ras. To o cem si tady povidaji je na me obcas az moc odborne na to abych tady vyjadroval nazory ktere s tim az tak moc nesouvisi. Nemyslim si ze jsou tvoje noty urazlive nebo rasisticke, ale rozhodne si myslim ze do tehle diskuze nepatri a vubec se nedivim ze to tady vsem vadi. Je to disturbing. Takze byt tebou tak na tohle tema nahodim novou diskuzi a necham tady slecny a damy aby si v poklidu dale menily sve zkusenosti o tom o cem my nemame ani paru :)
14 years ago
·
#25953
Ahoj vsetci, byvam v Severnom Londyne (Enfield) a som v 5tom tyzdni. Hladam niekoho v podobnej situacii, s kym by som si mohla vymenit nejake tie informacie a skusenosti. Zatial som bola len u GPho, ktory mi oznamil, ze appointment v nemocnici dostanem az za mesiac. Ma niekto skusenosti s nejakou nemocnicou v Severnom Londyne? Alebo viete odporucit nejaku midwife? Prepokladam, ze budem mat moznost si vybrat ku komu chcem chodit, ale rodit by som chcela radsej na Slovensku. Budem sa tesit na odpovede. Pa Katka
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty