pondělí 17. březen 2008
  199 Replies
  41.8K Visits
  Subscribe
Ahojte, som rada,ze sa zalozilo toto forum. Dufam,ze sa coskoro rozbehne... Ja ako buduca mamicka by som rada spoznala dalsie buduce maminy alebo uz mamicky. Kedze Londyn je veliky je tazke niekoho najst v okoli. Ak ste aj vy v podobnej situacii tak sa ozvite a nieco vymyslime. Bud sem na forum alebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. diky
asi 12 roky tomu
·
#36737
Ahoj Aleno, tak fajn. Az se ti to bude hodit, ozvi se a domluvime se kdy a kde. Moje cislo je 07501104719. Budu se tesit.
asi 12 roky tomu
·
#36738
Ja bydlim v Surbitonu. Az nekdy budete mit cestu do Kingstonu, tak se kdyz tak ozvi. Rada se pripojim. Moje cislo viz odpoved kumalene.
asi 12 roky tomu
·
#36780
oki, ak budeme mať cestu tak dam vedieť ;)
asi 12 roky tomu
·
#36920
Ahojte, byvam v okoli Stratfordu, mam 17 mesacneho synceka a cakam druhe babatko. Termin mam v polke aprila. Velmi rada spoznam mamicky a buduce mamicky, s ktorymi si mozme pokecat, ist na kavicku, a deticky sa mozu spolu pohrat... Dakujem Lucia
asi 12 roky tomu
·
#36921
ahojky Valam sa Lucia zijem v lambeth skoro v centre Londyna ,som mamicka 6 rocnej dcerky a 3 rocneho syna a 14.marca sa nam narodi dalsi drobcek .ak mas nejake otazky alebo si hladas kamaratky tak ako ja mozes mi napisat na email :Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ..budem velmi rada
asi 12 roky tomu
·
#36922
Ahuj Lucia, byvam blizko E&C, mam 9 rocnu dceru. Najdes ma na FB alebo cez Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
asi 12 roky tomu
·
#36937
Ahojky, mam sestimesicni holcicku..Zijeme v Enfieldu, Middlesex. Hledame nejake ceske ci slovenske mamky na pokec, kavicku, parcik a pod...Docela se nudime a nejak nemame stesti na krajany tady v Enfieldu :blink: ...Kousek mame Edmonton, Wood green a pod..Tak kdyby byl nekdo z North london budu moc rada..
asi 12 roky tomu
·
#36941
Dasa, prepac ze som sa neozvala skor ale akosi mi stale do toho nieco prislo. Zajtra rano sa chystame do Jelly Boxu v Kingstone.Nemas chut? Alena
asi 12 roky tomu
·
#36959
ahoj, my ideme do Jelly pondelok, pripajame sa k nejakej skupinke mamičiek...možno si to aj ty :)
asi 12 roky tomu
·
#36964
Nemala som to v plane ale mozem sa pripojit ak mi teda do toho nieco ine nepride. O kolkej sa chystate?
asi 12 roky tomu
·
#36965
je to o 10am rano, ideme už tri nové :) :) tak sa tešíme
asi 12 roky tomu
·
#36969
Ahoj, ja se taky pokusim dorazit. Zrejme az kolem 10:30. Tesim se.
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty