pondělí 17. březen 2008
  199 Replies
  41.8K Visits
  Subscribe
Ahojte, som rada,ze sa zalozilo toto forum. Dufam,ze sa coskoro rozbehne... Ja ako buduca mamicka by som rada spoznala dalsie buduce maminy alebo uz mamicky. Kedze Londyn je veliky je tazke niekoho najst v okoli. Ak ste aj vy v podobnej situacii tak sa ozvite a nieco vymyslime. Bud sem na forum alebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. diky
asi 12 roky tomu
·
#40582
kati, odpisala som ti mailik :)
asi 12 roky tomu
·
#40750
Mahulena - Ahoj, ja jsem v Leytonu, pokud by ses nekdy chtela sejit (muzu jen o vikendu, pracuji), tak dej vedet. Vera
asi 12 roky tomu
·
#40771
Ahojte sucasne i buduce mamicky ako i ja.Prave sme v polovici tehotenstva a snazim sa najst nejake kamaratky.Uz tu zijem dlho a coskoro budem na materskej tak by bolo super zajst do parku alebo kafee okolie SE13 :cheer:
asi 11 roky tomu
·
#40986
Mamicky, tetusky, babicky..navstivte moj Gnexy Bowtique. Módne farebné doplnky do vlasov vhodné pre deti do školy, ako doplnky k oblečeniu, vhodne na školské fotografie alebo len na každodenné nosenie. https://www.facebook.com/#!/pages/Gnexy-Bowtique/121865524575589 “Adding a little oooooh to girl’s hair around the world…”. Som mamicka 9 rocnej slecny, byvame v SE1, ak sa niekto najde co chce podebatovat, ci na kavu ..let me know. :-)
asi 11 roky tomu
·
#40987
1_2012-05-22.jpg Mamicky, tetusky, babicky..navstivte moj Gnexy Bowtique. Módne farebné doplnky do vlasov vhodné pre deti do školy, ako doplnky k oblečeniu, vhodne na školské fotografie alebo len na každodenné nosenie. https://www.facebook.com/#!/pages/Gnexy-Bowtique/121865524575589 “Adding a little oooooh to girl’s hair around the world…”.
asi 11 roky tomu
·
#41909
Ahojky,mam termin porodu na zari/September/ a bydlim v SW London-Streatham.Rada bych poznala dalsi maminy a setkavala se na playdates,kafe atd.budu moc rada,kdyz se mi nekdo ozve.Dekuji Veronika email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
asi 11 roky tomu
·
#41910
Ahoj maminky jsem take budouci mamina z Londyna-SW Londyn-Streatham a rada bych poznala dalsi maminky na playdate,kafe,ruzne aktivity s detmi.Termin porodu mam na zacatek zari/September/ a bohuzel ve svem okoli moc maminek Cesek nebo Slovenek neznam.Budu rada,kdyz se ozvete.Veronika email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
asi 11 roky tomu
·
#41916
Ahoj Veronika, tiez byvam v SW ( East Sheen)a mam 8 mesacnu dcerku. Ak budes mat chut sa stretnut tak kludne napis na moj email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
asi 11 roky tomu
·
#41925
Ahojte, prosim Vas, moze mi niekto poradit ako si vybavit matersku tu v UK? Som ako Self Employed a termin mam koncom septembra. Dakujem krasne za kazdu radu :) kontaktny mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
asi 11 roky tomu
·
#41951
Ahojte, tiez som buduca mamina, v okoli Crawley. Ak by bol niekto pobliz, ozvite sa..
asi 11 roky tomu
·
#41957
Ahoj Ahoooj Já mám též polovinu jsem 20tt :-) mám už 7letou cacorku bydlime SE7 . Ozvy se budu rada pa Vendula Kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. mobil : 07424679717
asi 11 roky tomu
·
#42164
Ahojte , tak tu skusam tiez najst nejaku spriaznenu dusicku :silly: ... a momentalne mame 25tt ... Byvam DA17
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty