pondělí 17. březen 2008
  199 Replies
  41.8K Visits
  Subscribe
Ahojte, som rada,ze sa zalozilo toto forum. Dufam,ze sa coskoro rozbehne... Ja ako buduca mamicka by som rada spoznala dalsie buduce maminy alebo uz mamicky. Kedze Londyn je veliky je tazke niekoho najst v okoli. Ak ste aj vy v podobnej situacii tak sa ozvite a nieco vymyslime. Bud sem na forum alebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. diky
asi 11 roky tomu
·
#42202
za 6 tyzdnov rodime maleho chlapceka a mienko este nemame hihiii,SE13 nejake mamicky naokoli Deptford bridge,greenwich,lewisham,new cross...:)
asi 11 roky tomu
·
#42220
Ahoj Marianka :) Na Londynske vzdialenosti som "celkom" blizko. Byvam Belvedere DA17. Tiez cakame babatko, no mame este cas do zaciatku novembra. Ak by si mala zaujem o stretnutie, kludne sa ozvi, potesim sa :)Mam cas skoro stale :)
asi 11 roky tomu
·
#42282
Caute mamicky ja som z Sw12 skusali ste join Slovenske a Ceske mamicky v Londyne na facebook? Tam nas je plno :)
asi 11 roky tomu
·
#42328
Jejoo Vdaka za radu,a kde presne sw 12? Pridala som sa do skupiny ,dufam ze si rozsirim okruh z nasej krasnej zeme. Zatial sa mi nedarilo..x
asi 11 roky tomu
·
#43714
Vím že to sem nepatří a předem se omlouvám :) ale přece jen se to týká maminek. Zdravím všechny maminky, hledám rodinku, která by potřebovala au pair pro svoje dítě/děti. Je mi 21 let a pocházím z České republiky a ráda by jsem vyccestovala do Anglie starat se o dětičky a učit s angličtinu. Kdyby měl někdo zájem nebo by věděl o takové rodince budu moc ráda za nabídky :) předem děkuji a ať Vám dělají Vaše dětičky jenom radost :)kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
asi 11 roky tomu
·
#43736
Ahoj, ja som z Mitcham, to je celkom blizko Streatham. Mam 6 mesacnu dcerku. Ak by si mala zaujem, mozeme sa niekedy stretnut :) Dakujem Iveta :)
asi 11 roky tomu
·
#43752
Ahoj holky/maminky..ja jsem z Croydonu..mam 2,5letyho synka a 2mesicni holcicku...rada bych poznala jine maminky z okoli...cauky Lucka
asi 11 roky tomu
·
#44061
22.11. od 10am do 12am v EXPLORE CHURCH, Fuller way, croxley green, WD3 3PJ. Prijdte nas podporit na prvni nasi akci :) Deti budou mit k dispozici spousty kreativnich hracek. A jinych activit. Na sve si prijdou i rodice. Pro ne tu bude pripravena nase vynikajici pani vestkyne, ktera jim povi a poradi s problemy. K dispozici bude i male obcerstveni ( cukrovi, ovoce, zelenina, caj, kafe, limo ) cukrovi z domaci vyroby vitano, ale neni podminkou. Pro blizsi info sledujte nas event. Dekujeme za vas cas. A tesime se na vas v hojnem poctu. Prosim zda mate zajem ze zucastnit nebo nejake blizsi info. dejte mi prosim vedet na email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Dekuji
asi 11 roky tomu
·
#44254
Ahojte maminky, ak chcete pripojte sa ku nam na nasu FB stranku kde nas je viac mamiciek z SE Londyna a okolia. Budeme len radi. Zorganizujeme kavicky, prechadzky, poradime sa a bude nam veselo. https://www.facebook.com/#!/groups/262314390557243/
asi 11 roky tomu
·
#44602
AHOJTE MAMICKY V lONDYNE NA ZAKLADE DOBRE DOPADNUTEJ MIKULASSKEJ AKCIE SME SA ROZHODLI POKRACOVAT ABY MALI NASE DETICKY VIACEJ KULTYRU A V NASOM JAZYKU TAK SA K NAM PRIDAJTE NA MASKARNY PLES PRE NASE DETURENCE WWW.DETSKEPARTY.CO.UK ALEBO PRIAMO NA FB http://www.facebook.com/events/287713357998036/?suggestsessionid=15693734831357736594
asi 11 roky tomu
·
#44686
Ahoj, Pred mesicem se nam narodilo miminko (kluk) a rada bych se seznamila s cesko/slovenskou maminkou v nasem okoli. Bydlime v KT4 (blizko Wimbledon a Kingston). Ozvete se na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Petra
asi 11 roky tomu
·
#45545
Ahojky, mam sedmimesicni holcicku a hledam nejakou maminku na kafco nebo prochazku :) Bydlime kousek od Canary Wharf E14 3TX (Isle of Dogs, Lewisham, Greenwich) . Doufam, ze se nekdo najde. Jsem tu sama... jen ja, Nathalka a mazel. Prosim, ozvete se :) Terca
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty