pondělí 17. březen 2008
  199 Replies
  41.7K Visits
  Subscribe
Ahojte, som rada,ze sa zalozilo toto forum. Dufam,ze sa coskoro rozbehne... Ja ako buduca mamicka by som rada spoznala dalsie buduce maminy alebo uz mamicky. Kedze Londyn je veliky je tazke niekoho najst v okoli. Ak ste aj vy v podobnej situacii tak sa ozvite a nieco vymyslime. Bud sem na forum alebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. diky
asi 6 roky tomu
·
#50910
Ahojte :) Som velmi rada, že som našla tuto stranku nakoľko som momentálne v 8týždni, babatko čakám prvý krát, som v cudzej krajine tak som trošku vydesená. Rada by som teda spoznala nejaké buduce mamičky (mám 21rokov)... z okolia Londýnu Surrey....
asi 6 roky tomu
·
#50919
Ahoj, uz jsem take maminka s 11mes rostakem. Bydlime v Dartfordu, Kent. Kdyby mel nekdo zajem se sejit, pisnete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Alca
asi 6 roky tomu
·
#50952
Ahoj vsem, je tu nejaka maminka v North London, Enfield a okoli? Single kamaradky uz na me prdi... :D
asi 6 roky tomu
·
#51009
Ahoj všem maminkám v Londýně!

Nevím, jak moc je tato diskuze živá, snad alespoň trochu je.:) Nedávno jsme se s naší 9 měsíční dcerou přistěhovali do Londýna (bydlíme v North Finchley). Zatím tu bohužel nemáme moc přátel. Ráda bych se zeptala, jestli tu není nějaká maminka v okolí (bližším i vzdálenějším), která by něco podnikla (vycházky, hřiště, kafíčka, piknik, zoo atd.) s dětmi? Pokud ano, pište a něco naplánujeme a podnikneme. Počasí se snad brzo umoudří a budeme moc vyrazit pořádně ven!:D

Ráda bych se také zeptala, jestli náhodou nevíte o nějakém místě (např. herničce), kde se potkávají děti a maminky? Zatím se mi nepodařilo nic moc najít. Budu ráda za tipy.

Předem díky!

Mějte se krásně! a snad brzy na viděnou!

Ola
asi 6 roky tomu
·
#51010
Ahojky, jsem maminkou 13 mesicniho chlapecka a bydlime v New Barnet. Hledame kamaradku :D prosim, ozvi se :) mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Diky, pa Lenka
asi 5 roky tomu
·
#51371
Ahojte mamicky mam 20 mesacnu dcerku a hladam mamicky v okoli londyna presne byvame v romforde ked byva niekto pobliz a chce si trochu pokecat a hlavne vypadnut z domu ozvite sa je to na hlavu ked tu nikoho nemate
Ahojte, chtěla bych poprosit radu. Vypadá to, že e se v polovině září budeme stěhovat do Londýna. Oba s manželem tam mame zajištěnou práci i bydlení. Mame 5ti letou dcerku, ktera samozřejmě pojede s námi. V ČR by měla nastoupit so předškolní třídy v MS, jal to ale bude v Anglii? Tam chodi děti do skoly dříve, ale jak to udělat, když neumi jazyk? Děkuji za odpověď
asi 4 roky tomu
·
#51837
Ahoj holky, kouknete na slovenske a ceske mamicky v londyne (na Facebooku), je nas tam hodne a snad nekdo bude umet poradit.
asi 4 roky tomu
·
#51839
Ahojte baby,

Zdravi tiez buduca mamina, baby by sa malo narodit v oktobri, byvam v Londyn-Uxbridge, ak by ste sa niektora nudila, prosim ozvite sa a skocime na kavej.

Mobile:07743 182 745
Darinka
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty