Nové

CA3916

  čtvrtek 19. listopad 2009
  17 Replies
  11.1K Visits
  Subscribe
Zdravim vsechny pohybaky!Super stranky!!Jaka skoda,ze jsem je neobjevila driv..vse mohlo byt jednodussi :blush: Po 4 letech prace ve Skotsku u jednoho zamestnavatele se vracim domu a vyrizuji si zadost CA3916 a k tomu potrebuji P45, ale tu dostanu az po ukonceni zamestnani.Predstava ze budu az 8 tydnu cekat na vyrizeni bez prace me vice nez desi.Je mozne ukoncit zamestnani poslat zadost CA 3916 a P85s a nastoupit znovu jako brigadnik na jeden mesic do stejneho zamestnani?Pak by mi prisli vsechny potrebne formulare a mohla bych odjet do Cr.Co myslite jde to tak udelat?
asi 14 roky tomu
·
#12764
Alque napsal:
A jak muzu cekat v cesku kdyz budou chtit na pojistovne papiry ktere mit nebudu, takze mi neobnovi pojisteni a budu bez nej..?A s pracakem podobne..


V pojistovne staci kdyz reknes ze ty papiry dolozis pozdeji, to same na pracaku, nemaji s tim problem kdyz reknes ze cekas na ty papiry ze zahranici.
asi 14 roky tomu
·
#12763
no proste tu p45 neprilozis, funguje to tak, projdi si tady forum, uz to tu bylo nespocetnekrat.
asi 14 roky tomu
·
#12762
A jak muzu cekat v cesku kdyz budou chtit na pojistovne papiry ktere mit nebudu, takze mi neobnovi pojisteni a budu bez nej..?A s pracakem podobne..
asi 14 roky tomu
·
#12761
No a co P45?Chteji prilozit kopii a tu mi nikdo nevystavi dokud neukoncim zamestnani.
asi 14 roky tomu
·
#12760
ten formular muzes poslat jiz drive nez skoncis praci a uvest do nej budouci datum. Funguje to bez problemu.
Nebo v klidu muzes pockat az na konec a pak to poslat a uvest ceskou adresu, formulare ti pak prijdou do cech.
  • Stránka :
  • 1
  • 2
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty