středa 5. leden 2011
  23 Replies
  1.6K Visits
  Subscribe
...zdravim tu hrstku prispevatelu do for na pohybech a chci se zeptat, jakym zpusobem se chystate na zmeny na trhu prace a rust spotrebitelskych cen... uvitam kazdy prispevek :whistle:
asi 13 roky tomu
·
#29737
Ja mam v planu nabidnout ubytovani ruznym aupairkam, oni se o me budou starat, varit, stridat se u me v postylce (pravda budu muset asi nakoupit krem na boty a alzirsky pas, na to pry leti). Ty ktere zrovna nebudou se mnou v posteli, tak vyzenu pracovat na zahradu a opravovat barak a lestit to moje Bugatti Veyron, ktere mi parkuje ve vyhrivane garazi. Asi teda budu muset alespon jednou za tyden do prace abych vidlema prehazel trochu tech penez. Akorat mam jedinej problem ze nevim jak to rict moji zene, nejakej napad ?
asi 13 roky tomu
·
#29739
Na zmeny na trhu prace se pripravuji tak, ze budu pracovat lepe a radostneji. Na rust spotrebitelskych cen se pripravuji zlepsovanim vulgarnich vyrazu.
asi 13 roky tomu
·
#29740
2 Osmera Unë nuk kam nevojë për ju më (albansky) أنا لا تحتاج بعد الآن (arabsky) Tidak membutuhkan Anda lagi (indonesky) Sana daha fazla ihtiyacım yok (turecky) میں آپ کو ضرورت نہیں ہے (urdsky) uz te tu nepotrebuji (cesky) Pak pochopi na cem je
asi 13 roky tomu
·
#29742
[quote]Ja mam v planu nabidnout ubytovani ruznym aupairkam, oni se o me budou starat, varit, stridat se u me v postylce (pravda budu muset asi nakoupit krem na boty a alzirsky pas, na to pry leti). Ty ktere zrovna nebudou se mnou v posteli, tak vyzenu pracovat na zahradu a opravovat barak a lestit to moje Bugatti Veyron, ktere mi parkuje ve vyhrivane garazi. Asi teda budu muset alespon jednou za tyden do prace abych vidlema prehazel trochu tech penez. Akorat mam jedinej problem ze nevim jak to rict moji zene, nejakej napad ?[/quote] Zkus ji vysvetlitl, ze ten portret vyskladany diamantama na tvem Vertu bude vzdy jenom s jejim krasnym usmevem :whistle:
asi 13 roky tomu
·
#29743
Tak mi vyskočila slova pana Macka milovníka umění a knih, když citoval svého otce : " Nekoukej kde ušetřit, přemýšlej kde vydělat ". O to více teď budu sledovat, jestli v UK nenastane divoká privatizace...abych se zapojil a ukázal šikovnost zlatých českých ručiček. :woohoo:
asi 13 roky tomu
·
#29746
[quote]2 Osmera Unë nuk kam nevojë për ju më (albansky) أنا لا تحتاج بعد الآن (arabsky) Tidak membutuhkan Anda lagi (indonesky) Sana daha fazla ihtiyacım yok (turecky) میں آپ کو ضرورت نہیں ہے (urdsky) uz te tu nepotrebuji (cesky) Pak pochopi na cem je[/quote] Hmm dobre rady, Myslis ze kdyz ji reknu "talaq, talaq, talaq" tak ze to bude fungovat. Ja nevim, tak nejak si myslim ze ne. Onehda jsem se se svym arabskym sousedem bavil ze bych ji vymenil za velblouda a nejak proti tomu mela namitky. Asi jeste porad neni dostatecne mutlikulturne obohacena :-D
asi 13 roky tomu
·
#29747
[quote]Tak mi vyskočila slova pana Macka milovníka umění a knih, když citoval svého otce : " Nekoukej kde ušetřit, přemýšlej kde vydělat ". O to více teď budu sledovat, jestli v UK nenastane divoká privatizace...abych se zapojil a ukázal šikovnost zlatých českých ručiček. :woohoo:[/quote] Myslíš, že že by si Tomíci nechali naporcovat ty svoje monopolistické molochy? Odhryznout něco British a udělat z toho za pomoci asijského kapitálu něco "Czechish" a pak to poslat do likvidace po pořádné ráně? :cheer: Zajímavá myšlenka, každopádně ten citát "píše":silly:
asi 13 roky tomu
·
#29748
Milující žena to musí pochopit...
asi 13 roky tomu
·
#29749
Na velblouda nema zadna nizkonakladovka tabulky. Musel bys do CR jezdit jenom autem s takovym tim privesem na kone.
asi 13 roky tomu
·
#29751
jak autem, pojedu prece na tom velbloudovi.
asi 13 roky tomu
·
#29753
jo a diky tomu ze velbloud nezere pohone hmoty jako to Bugatti, tak tim vyzraju na zvyseni DPH, protoze nebudu muset kupovat benzin, jen proste velblouda necham napast nekde na louce, coz je odpoved na tvoji puvodni otazku.
asi 13 roky tomu
·
#29754
Nedoceněná "Czech Way" Až to pochopí, tak už to nebudou chtít dělat jinak..
  • Stránka :
  • 1
  • 2
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty