Nové

Islám

  pátek 29. červenec 2011
  501 Replies
  39.4K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
asi 11 roky tomu
·
#43810
a pokud tě napadne mi říct, že to "oni" k nám lezou, né my k ním, tak tě musím vyvést z omylu. Proč tam firma Puma, Nike, Adidas a jiné v tom Pakistánu vyrábějí boty? Víš co je to zisk? Je to drobný ojeb toho druhého, kdy místo aby si požadoval stejnou hodnotu za směněný výrobek si žádáš nadhodnotu(za ten svůj). A ten rozdíl je ZISK! Když máš hooodně peněz, tak většinou znamená, že si podělal hooodně lidí. Zisk se ale tvoří i tím, že dáš tomu, kdo pro tebe pracuje méně(zase okrádáš a to i přesto, že ho existenční důvody donutí přijmout i takovou práci, ve které je okrádán DOBROVOLNĚ). Vy co jste v jůkej déle jak 8let mi dáte jistě za pravdu, že tehdá firmy k zaměstnancům byly jak homosexuál k bavlnce. Prostě těm robošům podkuřovali(bo nebylo dost lidí). Ted jak je krize, tak angličan neangličan, cizinec necizinec, všeci jsou nahraditelní a musí srazit paty všecci bezrozdílu. Protože existenční důvody tě donutí. A už se nejedná o svobodnou volbu. Stáváš se ekonomicky závislým na tom chlebodárci. A toto je i v tom Pakistánu, kdy tam vtrhli neoliberalisti a drancují tam suroviny a nechávají dřít ve svých továrnách pakistánce za almužnu(okrádají je). Co je však nejhorší je to, že díky obrovskému vlivu akumulovaného kapitálu(z počátku ze Západu) mohou ovlivnit politické události(třeba volby) třeba v tom pakistánu a zvítězí strana, která jde na ruku cizincům a která háže klacky pod nohy místním firmám. Nemusíme chodit pro příklad daleko, v česku mají zahraniční firmy(ty nadnárodní) daňové prázdniny, zatímco česká firma daně platit musí. Takže tak jako ty se rozčiluješ, že sem přitáhli pakoši, tako oni se rozčilují, že tam přitáhli západáci(kolonialisti)
asi 11 roky tomu
·
#43812
ja ked vidim muslima tak si odpluvnu radej :-D ,aby nahodou nemnel nalož na sobje :-D
asi 11 roky tomu
·
#43813
Videl jsem moc peknej film-BEZ DCERKY NEODJEDU -Mrknete se na to, jestli mate moznost , je to film, ktery se tohoto citliveho tematu bezprostredne tyka.
asi 11 roky tomu
·
#43815
Vsetkym, co sa tu hadaju a nechapu. Ja som slovak a konvertoval som na islam.. Je to IBA a IBA moja vec, zil som dlho v islamskej krajine, videl som co som videl , poznal som som co som poznal. Nikto tu nevnucuje nikomu ine nabozenstvo a ani kulturu, tu si moze okrem rodicov a rodiny vybrat kazdy sam, ked pride na to cas. Ak teda pride. Ine je, ak malemu dietatu, ktore figu vie o svete a zivote zacnu od malicka vtlkat blbosti do hlavy. Je to volba. Potom su tu ludia ktori tuto volbu bud nemaju(rodina, spolocnost) alebo neprisli do stadia moct si dovolit zvolit svoju cestu. Vsetkym pekny den. Peter
asi 11 roky tomu
·
#43817
vdaka
asi 11 roky tomu
·
#43823
Angelika, neviem odkial si , ci slovo sedlac je v tvojich ustach to spravne... To, ze poznas niekoho, komu konvertovanie na islam zmenilo jeho spravanie neznamena, ze mas pravo to odsudzovat. Vlastne si ma urazila, to akoze mam ist do toho a nahanat ta? Demagogia, medialne kacice, obmedzenost mysle a pozri do zrkadla co vidis. Ja tu nezastavam a ani neobhajujem nabozenstvo ako take. Nebavme sa o extremistoch, lebo to je blbost. Viem co chces povedat. Kde bola cirkev, ked kriziacke vojny zabijali v mene sirenia nabozenstva? Porovnaj si technicke vymozenosti vtedy a dnes. Vtedy to bolo daleko krvavejsie. Ale nebol internet. Pred par rokmi by si nepovedala , ze cernoch a slavny na Slovensku !!! A co Ibrahim Maiga? Nech sa dari
asi 11 roky tomu
·
#43825
Peter nie je to ten z Manchestra co robil v Banke?tomu to hrabe z Islamu :-D
asi 11 roky tomu
·
#43826
Maiga sa ma na Sk dobre bo bol jediny cernoch vtedy a chytil slavu ,keby bol obycajny clovek tak sa tu neudrzi
asi 11 roky tomu
·
#43827
Uz by ste mohli koncit na tuto temu,vsude enom islam ,sousede bili vystehovaní bo bili muslimive a deláli po nocech kraval ,sem rad ze sem sa ich zbavil ,sem jim na dverě líl vzdycky pomeje aby sklidli ,nepomohlo ,voni sou snad tak nadrzení nebo co. Co nechapu je to jak se muzou ceskoslovenky tak nechat pokorit ubohejma muslimama co v gatach nic nemaj ,tomuhle nerozumim .A navic jsou špinavy a šeredný. V tech jejich kostelach kujou plany jak odpalit neco ,zeny tam ani mesmou vkrocit ,asi si tam i honi čuraky kdyz tam zenske nemúzou to je mi divny ale hodne divny,a furt to tu vystavuji ty jejich chajdy ,jeste nemaji moc,nestaci jim .A nejlepsi je ze si muslimaci ,hlavne Pakolini(ja na nich mluvim Pako :-D) zakladaji tu skoly a nikoho neuci bo to vsechno sem svolavaji s Asie za prachy jakoze studovat ,az jich čapnou Customs tak se na to pride a uz zase reší neco .No a timhlectim si dokazou Paka zivit manzelky v domacnosti.Takhle se vydelava u Muslimu ne jako my Evropani ,dříči a manzelky je podporujou v tom a kdys tu pise nejaka pakolina abo islamka tak jen vodrbaba ,ponevac pakolinky nemaj cas chatovat ,jeej ten by ji dal kdyby zjistil ze si pise s chlapem ,výlí by na ni kyselinu a jeste odbouchl nálož :-D .Videla sem dokument ,voni v Pakistane zijou jak cigani ,jezdej na konich jak za valky a tu se predvadej jake fára mají,ale misto hajzlu maj jen kybl a hajzlovych cervu pobaraku. No humus kdys si na to spomenu ,a to vsichni,tam se v tom vyzivaji ,v te špíne i prachači ,hlavne ze maj zlaty opraty a podkovi na koňovi :-D ,no to je realita . Dnes oznamila manazerka jednomu sekuritakovi Pakovi aby neosirá hajzle denne v officoch ale aby pouzival na chodbach kdyz dela noční,ta mu to namdála :-D ,no smali sme se oduši za jeho prdelí hahaha.Voni muslimaci si po sobje ze pri neumyvaj hajzle ,reknou ze pri manzelka je na to aby to vydrhla po nem ;-D ,vanu tu pako ma snad kazdy 10 ty ,voni se chodej vykoupat k relativum do vany kazdou sobotu,bo nabozenstvi mluvi ze cim casteji se meje tym si smyva víru ,no voni by se ufam nemyli ani pul roku ale tu v Uk jim to anglici nechteli trpět tak se myjou raz tydne ,a vsichni i pakolinove zeny ,voni se za to stidi tak lžou ze se mejou denne śe ne voni se mýt nemúžou ,smrdej zvěřinú blee
asi 11 roky tomu
·
#43828
tomasek.katka... ty si tak duta-y ako daleko dovidis. Neviem ci tu opisuj svoj domov, ale mozem ta uistit, ze som bola v Pakistane v mnohych domoch, ale nikde som nevidela to, co tu pises o tom byvani. Oni maju kupelku skoro v kazdej spalni, na konovi som tam jazdit nevidela nikoho, vsade auta alebo motorky ...
asi 11 roky tomu
·
#43831
Ja som tu par dni nebola, cestovala som na SK a mam dolezitejsie veci na starosti ako citat sprostosti od tomasek.katka. No prisla som na SK a co nepocujem, slovak tyral dieta, zabil a 3 roky bral pridavky nan.... matka nekupi dietatu mlieko lebo by jej neostalo na pivo ... syn zobral uver, rucil rodicovskym domom, neplatil a rodicia su bezdomovci ... plus kopec inych pripadov tyrania ... a vraj sme lepsi ako moslimovia ... ja si to nemyslim, kto dokaze nieco tak hrozne, tak to nie je clovek ... a teraz mi povedz tomasek.katka, co hovoris na to??? Je mi ta luto. Inteligencia je tebe na hony vzdialena, pises nieco comu nerozumies ... kazdy, kto aspon trosku rozmysla, tak nad tvojimi recami len mavne rukov. Mam kopec kamaratov z Pakistanu,Indie, Bangladesu... vsetci poctivo pracuju a moj manzel mi nikdy nezakazal kontakt s mojimi kamaratmi muzskeho pohlavia. Neviem odkial cerpas informacie, ale asi si treba overit zdroj lebo takto vyzeras ako negramotny clovek ...
asi 11 roky tomu
·
#43832
Este dodam, ze ja som nekonvertovala, ale islam zmenil moj zivot ... k lepsiemu, otvorili sa mi oci a vidim. A vazne uvazujem nad tym, ze budem konvertovat lebo vidim, ze u moslimov ich viera vychadza priamo zo srdca a je hlbsia ako u krestanov, co sa mne osobne paci... Nepijem, co pokladam za obrovske plus. Kedysi som pila.. party, diskoteky, chaty ... vsade kopec a kopec alkoholu. Dnes sa viem zabavit aj bez neho a ozrani mi lezu na nervy lebo sa nevedia chovat. Viem, ze mi manzel nepride domov spity na mol a nebude vyvadzat ... dalsie plus. Nenadavam a ani moj manzel ... vsade kam sa na SK pohnem, vsade len same nadavky, to iste v UK ... kto by to chcel pocuvat cely zivot???? Naucila som sa respektovat a brat ludi aki su ... jedno akej farby, nabozenstva, vysky, vahy ... Nesudim, na to je Boh, ten bude sudit kazdeho jedneho z nas bez rozdielu...
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty