Nové

Islám

  pátek 29. červenec 2011
  501 Replies
  39.3K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
asi 11 roky tomu
·
#43833
Klada .. paci sa mi tvoj pohlad na vec :) Mas pravdu, skoda len, ze mnohi su tak zaslepeni, ze nevidia a nepocuju a co je najhorsie, ani sa nesnazia aby zistili ako sa veci maju ... je jednoduchsie nenavidiet a nadavat ako si nieco nastudovat a potom sa rozumne vyjadrit ...
asi 11 roky tomu
·
#43834
Neda mi este k tomasek.katka ... ako vies, co maju moslimovia v nohaviciach??????? Co sa tyka mesit, nie je pravda, ze tam zeny nemozu ... kazda mesita ma vyhradene priestory na modlenie pre muzov a zvlast pre zeny ... dalsia vec, co si napisal o tom, co tam vlastne robia ... tak to bolo vyslovene nechutne a urazlive (opat sa pytam sama seba ... co si ty za cloveka???) Hovori sa .. podla seba sudim teba ... mam taky dojem, ze u teba to plati na 100 percent. Takze, ak ti to este nikto nepovedal, nie kazdy je takym prasatom ako ty ... Oh a ked pises o ich vyzore ... nevidim tvoju fotku, zeby si sa hanbil za nu???? A este jedna vec .. ak sa ti nepaci, ze sa tu pise na temu islam, tak chod niekam inam ... toto je forum o islame, ak si si nahodou nevsimol :)
asi 11 roky tomu
·
#43836
Ja nikomu nazor neberiem, len by som ocenila, keby sa clovek vyjadroval v ramci slusnosti ... Ved sme ludia, nie??? Obhajujem to co viem ... nie som expert na islam, ucim sa ...
asi 11 roky tomu
·
#43838
jednoducho ti řeknu ze muslim je odkazan zabijet hromadne ne po jednom takze tu nemusis kravo spinava smradlava psat neco o sve krajine na slovacich,teroristi zabiji hromadne davy lidí rozumis?kolik jich zemřelo v Londyne nebot v NY doky sku...nxm musimom ;)
asi 11 roky tomu
·
#43845
nic se tu končit nebude Páč se chci zeptat Tomáše.katky, zda to byl muslim, kdo vyhodil federální budovu v Oklahoma city v r.94.? A co ten výbuch v ostravě na frydlantských mostech? Nebo v Praze v r.90(tuším 90). Byli to normální Západní křesťané a dělali takové zvěrstva. A co třeba loni ten Nor Brejvik? Chuji jsou prostě všude. Nemám nic proti tobě a tvým názorům tady prezentovaným, ale soudě ze tvého vulgárního a sprostého projevu, že si tady léčíš mindráky na obyčejných normálních muslimech, ale do Londýma mezi meluzíny bys nezajel jim to říct z očí do očí. Připomínaš mi nacisty-dělníky, kteří rozbíjeli výlohy obchodů obyčejných židů, ale na bankéře a majitele korporací, kteří ten stav zavinili(byla to židovská elita, kdo dosadila nacisty s Hitlerem k moci a byla to ž.elita, která podněcovala nenávist vůči židům(ovšem že těm obyčejným)), tak na ty si netroufli(popř.je neřešili). A říkám to rovnou a znova. Dokud tady bude ž.elita, která se řídí Talmudem, a která chce šéfovat Planetě, tak se my tady budeme bavit o Muslimech, žebrácích, komunistech,kapitalistech, feministkách, morálce, válkách, židech, dekadenci morálky, škodlivosti filmů či pc her atp. T.K, jestliže tady slovně útočíš na konverty či manželky slušných muslimů, tak prostě střílíš vedle. A možná si i s pocitem že nepůjdeš do vězení ulevuješ, protože je to legální. Ale říct to samé o židech(vinících) si netroufneš bud z neznalosti, nebo strachu, že půjdeš s nálepkou "antisemita" do basy. Bááj
asi 11 roky tomu
·
#43846
paky pako :cheer:
asi 11 roky tomu
·
#43849
Ak si myslis, ze si ma urazil, tak sa mylis .. mna moze urazit len inteligent a ty mas od neho daleko... Co sa tyka slovakov a Slovenska, ja nemam problem ... mam rada svojich krajanov a krajinu, len som chcela poukazat na to, ze vsade su dobri a zli ludia ... tak sa nepobuvaj len do moslimov, ale pozri sa aj okolo seba ..
asi 11 roky tomu
·
#43852
Vy, co chcete srovnavat nasili v Evrope s muslimskym nasilim, zamerne opomyjite skutecnost, ze muslimske nasili je konano z nabozenskych pohnutek a je ve svem spolecenstvi hajeno a z velke casti podporovano! Nasili v Evrope, ktere jste tady racili zminit nema nic spolecneho s krestanstvim {ba naopak je dilem absolutne nevericich), naopak nasili v muslimske kulture vychazi ciste z nabozenstvi (a zivocisnych pudu, ktere civilizovana Evropa vetsinou dokaze potlacit). To, ze mate mozna to stesti a zijete s civilizovanym muslimem jeste neznamena, ze tak zijou vsechny zensky. Zkuste naopak jednou zase vy se trosku rozhlednout po okoli, co se za dvermi muslimskych domu deje se zenskejma. Jen tak pro zajimavost: do debaty se nam nezapojila ani jedna zenska, ktera zije s ne zrovna uzasnym muslimem. Bud takova ani neni, nebo ze by nemela moznost se o sve zkusenosti s nami podelit? Jo a prosim vas, prestante nas tady presvedcovat, jak skvele mate muslimske manzely. Vzhledem k tomu, jak casto se o tom bavite, mam pocit, jako by jste chtely presvedcit sami sebe, ze tomu tak opravdu je...
asi 11 roky tomu
·
#43857
Alamo: Zapomínáš, že víra v boha a náboženství jsou 2 různé věci, které spolu moc společného nemají(cosi ano). Víra v boha je jasná, ale náboženství je vykládačství a manipulace s lidma(věřícími). Náboženství nemusí být jen o víře v boha, ale čehokoliv jiného. V Evropě je to TV. Co by udělala ta kultivovaná masa evropanů, kdyby někdo vypl TV signal? Asi by se zbláznili. Násilí, které mají muslimové(dle tebe) přirozeně v náboženství je taktéž masově obsaženo v TV programu. Korán obsahuje i pasáže, že není možno násilím vnucovat Islám. Přesto se tak děje. Zvýšená kriminalita v blahobytné společnosti, jako je ta naše, je zapříčiněna TV a filmy. Toto je naše nové náboženství. A stejně jako muslim bude obhajovat, že to jeho náb.není o násilí a je důležité a svaté a kdoví co, tak to samé evropan bude obhajovat o TV :))) Nechci relativizovat, ale poukázat na fakt, že se nás(lidi na Zemi) někdo snaží rozdělit a panovat nám. Můj názor je ten, že má každý žít tam, kde se narodil. A migrovat jen v rámci sňatků. Žádné programové či masové transporty lidí z místa A do místa B.Takžtéž má být na Zemi rovnoměrná životní úroveň, aby nedocházelo k ekonomické masové migraci. Pak si budeme rovni. Má to ale háček. Ti samí vlastníci evropského náb.vlastní továrny v tom chudém světě, kteří korumpují politiky v třetích zemích, aby znesnadnili podnikat domácím firmám, ale ty nadnárodní měly easy live in the country. (je to i v CS)
asi 11 roky tomu
·
#43858
Klado židia ma nezaujimaju ,tí nezabijaju ,tí si žijú svoj život . A duevcence co ste vydate za Paká tak by ste mohli nahodut aj fotecku daku v burke nie?sak nech sa zasmejeme:-D Uz by mohli burku zakazat sj v Uk bo toť 5 ludi v burkach so samopalmi vykradli zlatnictvo na rohu :-D.... Moja kamoska z nasej dediny odisla robit óperku a vydala sa za paka .Peknucka baba ,stihla s krasnymi spinavo blond dlhymi vlasmi az po pas a jak tomu jejmu pakovi zajebkalo tak odvtedy musi v setku krasu skryvat pre jeho chamtivost. Ja osobne si neviem predstavit ze by som bola donutena nosit burku ,v lete sa parit v tom bleé. Je to vyhoda pre zlodejov ,ze ich nikto nedokaze identifikovat ,dokonca aj cigani uz to zacinaju nosit :-D. To ste poculi ze vraj islamisti v svojich krajinach of origin nosia rifle a normalne oblecenia a v Uk zo seba robia velkych islamistov.Asi títo v uk co nosia pyžamá ,nočne kosele na verejnych priestranstvach sú teroristi co nosia naloze ukryte po nimi.Akoze neviem prečo sa tak opičia :-D . Dievcence tuna tu ospevuju islam ako keby nas chceli prehovarat jak jehovi svedkovua to robia :-D.Verim ze nerozmysláli skor ako budu musiet trpiet tak teraz si tu vymyslaju bludy ze sa im lepsie zije s pakom ako s krestanom.Ja som krestan a ziadny pako ma neprehovori na inu vieru. Aj plasticke chirurgie vedia zo škraty urobit modelku ,ste si nemuseli brat zrovna musimov pretoze ceši a slovaci o vas nemali zaujem ,to teraz chcete tie ksichty zakryvat po cely zivot?A ked nie teraz tak v buducnosti bo ich viera je o tom ze najprv oblbnut cloveka a potom ho terorizovat,asi este nie ste v tom pravom case ;-). A holky verim ,kedze ste pysné islámky ,ze az vase deti zacnu chapat realitu a okolie a budu chcirt zapadnut medzi anglanov tym ze budu chciet coraz viac ukazovat svoju osobnost ,vlasy ,nosit normalne bikiny ,nie uslamske :-D ,ze ich nepozabijate jak sa tu stalo v minulosti .Pretoze islamska viera je o tom aby kazdy dodrziaval pravidla a ak zliha tak sa musi odstranit ;-) ...Chúďa,urcite viete o koho sa jedná. Akoze nerozumiem ako vlastny rodicia mohli zabit ich vlastnu dceru iba za taku blbost ze chcela byt viac britka.
asi 11 roky tomu
·
#43873
No musim ta sklamat, ja burku nenosim a ani mi manzel neprikazuje. A v Korane sa nepise o zahalovani tvare, vlasov ano, ale nie tvare. A poznam vela moslimiek a tie si nezahaluju ani vlasy a ich manzelia s tym nemaju problem. A porovnaj si oblecenie fararov v kostoloch a mnisok s oblecenim moslimov ... nejaka podobnost??? Oblecenie je velmi podobne. Rozdiel je, ze tu sa casom moda zmenila, v moslimskych krajinach sa pozmenila tiez, ale zaklad ostal ten isty. Ja mam dcerku a ver mi, ze nic a nikto na svete by ma neprinutil jej ublizit alebo ju zabit, ani islam to nepovoluje. Viem, ze su fanatici, co to robia a ja si myslim, ze je to uplne hrozne a mali by byt potrestani ... oko za oko, zub za zub, zivot za zivot ... S fanatikmi nesuhlasim ani ja a ani moj manzel, ale to neznamena, ze nie su aj slusni moslimovia. A uz vobec nie, ze to zabijanie im prikazuje nabozenstvo. To nie je pravda. Nikde v Korane nenajdes nic o polievani zien kyselinou ani ich zabijani. To si vymyslela spolocnost, aby sa ludia lahsie ovladali. A ja suhlasim s Kladom, niekto chce rozostvat ludi proti sebe a potom bude z toho tazit...
asi 11 roky tomu
·
#43889
Angelika 1* :-D... Ivetka a to preco prirovnavas oblecenie kbazov s islamskym?sak ja sa neopivim po knazovh abo mniskach ,tu sa normalny krestan neoblecue do habitu jedine mniska a knaz ,ale ty burku musis mat v pakistane bo si biela ,by ti krivdili . Neviem ci to kazda islamska krajina ,ale v Irane ked si aj len turistka a chces ust s manzelom na plaz tak musis ist zvlast pre zeny a tvoj na plaz kde su len muzi ,blbost nie?preto do islamskej krajiny ani nechcem ist ,teda Turecko je Islamska krajina sle tam to je ok ale ostatne to neviem . Preco moslimovia chodia hlavne do Uk?Ked som bola v LA tak som stretla len jednu jedinu v burke a tu su vsade jak vši ,tam mozno su muslimovia ale nedavajunto najavo jak v Uk ,alebo zeby aj v Amerike zakazali burku?ale ani tích vsivavich bradačov som tam nevidela ,no ked vidim daleho fuj nagrcku,akoze mlady muslim a vyzera na 50 stou bradou. Oni sa snad pysia tym ze su teroristi,by som sa hanbila. Breivik v Norsku urobil dobru aj zlu vec ,ked chcel nieco dokazat tak mal pozabijat muslimov a nie krestanov ale suhlasim s nim ze je tu strasne moc muslimov dokonca Luton uz je cely pakosakov a proste skaredych islamcov ,tam to musi vyzerat bože.Na Sk je velka bieda este teroristov tam lakajte. Nechcem aby Europa bola islamsky kontinent . Za 100 rokov bude vzacnost stretnut v Europe bieleho krestana :-D . Dufam ze moje deti neurobia tu blbost ako Yveta,budu rozumny a bude im stacit Anglan ked uz nie Cechoslovak ale muslim nikdy ,u nas sa berie muslim jak cigaň .A tak budem aj viest k tomu moje deti .Moji rodicia by sa hanbou prepadli keby som si nasla cigaňa z Azie ,su pysny na to ze mam slusneho Slovaka .Urcite ani tvoji rodicia neboli Iveta nadsení z pakoša(teroristu).No ale co laske nerozkazes a peniazom uz konc. Idem po Manchestri v sobotu a normalne ze ty vole som ja v Uk?Som si myslela ze som sa ocitla dakde v Pakistane ,sama černota a samí muslim.Anglani sa stahuju na juh bo su zhrozeni z tejto krajiny . Wikipedua pise ze muslimov je tu 5-10 %,no ale mali by to mesacne ubdatovat bo teraz ich tu je urcite vyse 50%.Sak vykeziem von a sami pako. Kde pracujem ,oproti je paky firma -krajcirstvo a uz 3 razy tam bol zasah na Imigrošov.No a k tej firme ,kokso oni tí islamci nim je jedno v akej šope zacnu podnikat no hlavne ze tam je strecha a elektrina ,vodu špindiri nepotrebuju,normalne moj landlord to chcel kupit a dat zburat bo nemohol prenajat offices kvoly vyhladu na tu šopu ,ale pakosi sa drzia.Makaju na 3 zmeny ,legal ,nelegal a staci im £3 na hodinu :-D. Su strašní co sa tyka tohoto.Uz nejedneho spoluziaka islamca som bonzla ze pracuje na cierno ,bo pobera benefity ,ma od councilu flat a este robi 40 hodin nelegalne.Nie je Take Away kde pracuju vsetci legalne.Nim je jedno .To v Australii by majitelia isli do basy ,tam je iny zakon. V buducnosti chcem ist spat zit do Australie bo tam je to uplne ine ako tu v yuk,sem sa iba bordel hrnie,tam je zivot ba jednicku a žltí japončici mi nevadia ,su slusnejsi nez islamci ,ani malajzani nie su spatní.Neobliekaju sa jak do postele.Musim sa smuat ked vidim islamca v pyzame :-D ......bordel bordel bordel a najhorsie je ked volam do BT ,co vlastnia islamci a ked sa chcem dohodnut tak sa nemozem bo ta ich anglictina ,made in finish ...Kokso jakto ze sa nemozu naucit normalne hovorit jak anglani a rozpravaju jak jebnutí. Hrozne velky problem mam s tym po telefone ,blavkablabla,kdo im rozumie .Oni sa neuciabanglictinu ale pakoanglictinu :-D. A k pravopise,I dont care about gramma or spelling ;-).Iba piče si take nieco vsimaju .Predsa nepisěm do parlamentu aby som si mala dat zalezat.Ked budem pisat ziadost abo daco dolezite ok dam si zalezat ale prevo pre drble muslimky by som mala pouzivat spisovnu slovencinu abo Čestinu.Ja pochadzam od hranic s moravou cize ja mozem mixovať ;) ..................
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty