Nové

Islám

  pátek 29. červenec 2011
  501 Replies
  39.4K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
asi 11 roky tomu
·
#43890
tomasek.katka ... vidim, ze si nepochopila ani len bodku z toho, co som napisala. A vies co? Moja rodina nemala ziadny problem s mojim manzelom a ani moji znamy nemaju a nestretla som sa ani s jednym negativom na okoli, co sa mojho manzela tyka. Vsetci ho maju radi a vazia si ho. Je mi ta luto. Si zaslepena a tu si riesis nejake komplexi. Neda sa s tebou normalne diskutovat a nema to ani vyznam. Neboj, ono sa ti vsetko vrati ... dobre aj zle.
asi 11 roky tomu
·
#43901
Ano Ivet, my uz vime, ze tvuj manzel je vazne supr, ale opravdu to nemusis zduraznovat v kazdem prispevku! A schvalne: na ci stranu se tvuj uvedomnely manzel prida, az vypukne Dzihad? Postavi se proti svym nebo zustane neutralni? Stale tady srovnavate pocatky nacismu s muslimstvim, takze schvalne: mohl nekdo v Nemecku po nastupu nacismu zustat neutralni? NEMOHL. Tady nejde alibisticky zustat uprostred a cekat, co se vyvrbi... A o tom ze k zasadnimu stretu dojde, musi byt jasno i tobe, pokud ne, mrkni jeste jednou na fotky v uvodu tohoto tematu! Jo a nezapomen otevrit oci! Stale se tu jen ohanis Koranem, ale zapominas ze Koran pro mnoho muslimu neni tim nejdulezitejsim zdrojem viry! Nevis nebo se ti to nehodi do kramu? Muslimove vychazeji i ze Sunny, potazmo Hadithu. A predevsim se uplne vyhybas Sarii... Ano, v Koranu neni nic o tom, ze musis nosit burku, v koranu neni nic psano o potrestani manzelek a vubec vsech zen v rodine, o smrti vubec nemluvim. Ano, v Koranu neni nic o sireni muslimstvi prostrednictvim zbrani, nicmene se tak deje jiz od Mohammada... A prosimte, zkus nam to tady napsat jeste jednou, jak byli tvoji rodicove, pribuzni a pratele nadseni, ze sis privedla muslima. A snaz se to popsat trochu verohodne, pac ti to tady asi nikdo neveri! Jeste jedna vec, nevim jestli to psal Klada o ruce na srdci, kdo z nas chlapu nikdy neprinutil partnerku k sexu. No, nikdy jsem ji nedrzel nuz pod krkem, nikdy jsem ji nevyhrozoval nasilim, natoz smrti a nikdy jsem sex nechtel, kdyz jsem videl, ze to proste neda! A ber to taky z te druhe stranky: kolikrat tvoje partnerka k sexu prinutila tebe, kdyz jsi prisel rozbitej z prace, vykopal metry zakladu a prisels dom rad, zes padl na postel - a hle proti sve vuli jsi podlehl. Ne tohle neni znasilneni!!!
asi 11 roky tomu
·
#43906
Alamo - jak jsem cetl tvuj prispevek tak jsem si vzpomnel na tohle :cheer: [img size=400]http://www.mileanhour.com/files/2012/9/229318-205655942897902-1033624303-n.jpg[/img]
asi 11 roky tomu
·
#43907
Ja som moslimka 11 rokov, podobne ako Peter- z vlastej vole, nieje za tym ziaden manzel/boyfriend etc.. Nabozenstvo mam nastudovane, mam 2 vysoke skoly, uspesnu karieru v Londyne a nikomu s nabozenstvom mozog nevymyvam. Je to kazdeho osobna vec a dufam ze ludia od nas sa pocas zivota v Londyne naucia trochu tolerancii..To ze ma niekto zlu skusenost s prislusnikom urciteho nabozenstva neznamena ze z toho vyplyva ze vsetci su rovnaki.. potom by ktokolvek kto sa pozrie na nie velmi davne teroristicke utoky IRA (IRISH REPUBLICAN ARMY) mohol vyvodit ze vsetci katolici su teroristi.. Mnoho moslimov musi na sebe este vela zapracovat,ale vela ich zije velmi pokrokovo. ja sa rozhodne k svojej viere hrdo hlasim. eva
asi 11 roky tomu
·
#43908
asi sa dam na islam :S ,to je tak užasná viera ,tí užasny chlapi ach ...normalne si tu z nas strielajú :laugh: ...Moslimovia poradte na koho je planovany dalsi teroristycky útok ? Myslim ze po tejto debate,keby som tu mala zverejnenu adresu ,tak mi exploduje čochvila byt :woohoo:
asi 11 roky tomu
·
#43909
Eva aj ty nosis burku?
asi 11 roky tomu
·
#43910
ok..ja som zabudla ze takto prebieha diskusia medzi Slovakmi.. miesto toho aby niekto reagoval na nazor druheho cloveka tak radsej rychlo uvazuje ako ho skusit zosmiesnit. Nie Katka, burku nenosim, ani satku, ale najma mam prilis vela normalnych veci v zivote to keep me busy to waste time with people who aren't ready to have a discussion, but wanna express their hatred only. Netvdrim ze islam je uzasna viera, ale je to moja viera, prave tak ako miliony ludi maju inu.. A mnoho ludi v historii spachalo zle veci v mene svojho nabozenstva- nech uz je akekolvek.. Co sa tyka vyhadzovania do vzduchu- once again..preco reagovat na to co niekto napisal ked mozem pouvazovat ako ho zosmiesnit radsej. Musi to byt velmi dobry zivot ked ma clovek vo vsetkom jasno a vsetko je cierno-biele- teda ludia sa delia na dobrych a zlych (a je mi jasne kam si zaradila mna:-) som rada ze je to v Londyne a nie doma, kde by som sa asi potykala s ludmi ktori su ochotni nedat mi ani na sekundu sancu len preto ze nahodou mam na nieco v zivote iny nazor.. better get to work and stop wasting my time:-)
asi 11 roky tomu
·
#43924
Eva_harrow ... ja s tebou suhlasim. Snazit sa diskutovat na tuto temu tu, je ako hadzanie hrachu o stenu. Alamo, fotky som videla par krat a aj napriek tomu sa moj nazor nemeni. Moslimovia, ktorych poznam ja su slusni ludia a za tym si stojim. A je mi uplne jedno ci niekto ako ty alebo tomasek.katka a vam podobnym mi veria alebo nie. Jasne, ze dojde k vyhroteniu tejto situacie, ale nebude to len vinou moslimov ale aj ludi ako ste vy. Ved kto by sa nebranil tolkemu osocovaniu a nenavisti??? Je mi z vas zle. Limonadovy Joe, skus si lepsie precitat, co som pisala. Nepisala som, ake je to uzasne v Pakistane, len som napisala, ze som sa nikde nestretla s niecim co sa tu popisalo o umyvani a byvani v tejto krajine. A vlastne ano, maju tam uzasne hory a prirodu, ale to tu tiez pisem zbytocne lebo sa tu teraz vsetci na mna opat vrhnete... Ano, su chudobni a vacsina ich zije v biednych podmienkach, ale to predsa nie je dovodom na osocovanie ... ale vy to aj tak nebudete chapat ... tak sa tu majte krasne a pokracujte vo svojej nenavisti a nadavaniu na moslimov, ked vam to robi dobre ... ja sa uz tomu nebudem prizerat...
asi 11 roky tomu
·
#43925
éj už si Yvet pripravuje foto v burke ,s dioptriami uz dala preč :-D
asi 11 roky tomu
·
#43926
Yvet, to ty jsi tu znovu otevrela tuhle debatu! Kdyby jsi si poradne precetla vsechny prispevky, mozna by ti doslo, jaky nazor na vec mame a nemusela jsi s nama ztracet cas... A jakym pravem mi tady vykladas, ze je ti ze me zle? Pravem te tve tolerance jen proto, ze mam jiny nazor na vec jako ty? Stejne jako Eva, ktera mi bude tvrdit, ze doufa, ze se od muslimu naucime toleranci, kterouz myslela asi tu z prave tech fotek v uvodu tohoto tematu, kvuli kterym tahle debata pred vice nez rokem zapocala??? Chces mi tvrdit, ze se muslimove brani proti nenavisti a osocovani z nasi strany hesly: Islam bude vladnout svetu, ci 9. zari pro Evropu??? Vy mate pred sebou jen ty svoje dvere, ktery nedokazete otevrit! Chcete se tu otirat o to, kolik nabozenskych krivd bylo spachano v historii a tim nas (krestanskou kulturu) chcete stavet na roven muslimstvi? Tim jen dokazujete, ze muslimstvi je zaostale a v podstate stale ve stredoveku! Ano, krestane se jmenem Boha dopustili mnoha zlocinu, ale v minulosti - v historii!!! To muslimove prave ted pachaji nabozenska zverstva, ne krestane a nemuzete se vymlouvat ani na IRA, pac te nejde o pokatolicteni Severniho Irska, ale o jeho znovusjednoceni s Irskem! To neni nabozenska valka, ale valka muzu, kteri jsou svazani s vlasti svych predku. Nevim, jestli to dokazes pochopit, ale treba zrovna Ceska republika je jednou z prednich zemi, kde lide neveri v Boha. Ani ja v Boha neverim, presto jsem nositelem krestanske tradice a krestanskych hodnot. Stejnych hodnot, ktere az do nedavna vylucne vzyvala i Velka Britanie... Pro mne, stejne jako pro vetsinu lidi v republice je vira v jakehokoli boha stredovek! Ja proste neverim, ze blesk, dest, slunce, ohen, smrt ci zrozeni, etc. je dilem bohu! Ja neznam jediny dukaz existence boha a osobne beru viru v boha jako alibismus - vyhodili me z prace, ale to neni moje vina, je to dilo bozi... Chapu, vira neni jen buh, ale i vyssi idealy, ale sorry - 3. tisicileti je tu!!! Muzu v Boha verit, ale modlit se 5 x denne a jmenem Boha vyhodit sebe a x dalsich lidi do vzduchu, to je stredovek a navic magorarna! Prosimte nepiste mi tady, ze ne vsichni muslimove jsou stejni, protoze ja ty hodny od tech zlych nerozeznam a nechci plakat nad hrobem sve rodiny jen proto, ze jsme si sedli vedle spatneho muslima! A hlavne tech zlych je strasne moc!!! Mimochodem Yvet, na ci stranu se teda ten tvuj manzel prida v pripade Dzihadu - proti muslimum, cimz zradi Koran a popre podstatu muslimske viry nebo bude bojovat za svobodu svych deti??? Treba jen proto, aby se ty vase deti mohli sami ze sve vule rozhodnout, v jakeho boha budou verit? Za to, aby vase dcera mohla chodit do skoly, sama se zamilovat, byt sama sebou a svobodne prispivat do teto diskuse?
asi 11 roky tomu
·
#43927
išla sa dat vyfotiť v burke ,ona sa zas ozve ,ní to nedá :laugh: ...to iba hraje ...alebo isla pro nalož? :sick:
asi 11 roky tomu
·
#43928
nevim co sa sem sere ked chce byt muslimka ,sak nech si najde na fejsbuku Islamci v Anglii ...iba ripe potom robi ze sebja chuderu :P ...bum ....explosion ...odvzteku vyhodila skolu do vzduchu :woohoo:
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty