Nové

Islám

  pátek 29. červenec 2011
  501 Replies
  39.3K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
asi 11 roky tomu
·
#43929
Uz ozaj naposledy ... burku nenosim. Uz si s tym komentovanim o burke trapna. Alamo, ja dufam, ze moj manzel nikdy nepojde proti Koranu a nepopre svoju vieru. Nase deti budu verit v Boha, ako verime my .. jedneho a jedineho. A neviem preco by nase deti (alebo ako pises, moja dcera) nemohla chodit do skoly a zamilovat sa ... To ze je vychovavana islamom neznamena, ze nebude chodit do skoly a ze sa raz nezamiluje a nevyda alebo ze nemoze byt sama sebou. Co sa tyka tejto diskusie, zial neprecitala som si vsetko predtym ako som sem napisala. Keby som to urobila, tak sem nenapisem. Ja sa zaujimam o islam a myslela som si, ze toto forum je o islame a nie proti islamu. Je to tvoja volba, ci veris v Boha alebo nie. Ja verim a budem vychovavat aj svoje deti k viere k Bohu. Boh nam dal slobodu mysle a za to ako nou narabame On nemoze ...
asi 11 roky tomu
·
#43930
a predsa dosla hahahahahahaé ja sa z nej poserem asi hahaha ta sem bude este pisat dosleluja,si zase zalozi iny ucet a bude nas tu premluvat na islam :-D hahaha ,to snad neni pravda ...ufam ji jeji Pako nasel ze ma fotku bez burky tak ju zešlahal ze to hned odstranila :-D no sranda jak sú nekere baby vymetene ale uplne ,no jen di val val a uz sa nevracaj hahaha
asi 11 roky tomu
·
#43931
no jo jej dceru si pride zobrat opat daky Ypako z Pakistanu aby sa tu zlegalizoval ,nato oni si robja az minimslne 5parchantov sby sem dotiahli co najviac islamcov a urobili z europi aziu :-D
asi 11 roky tomu
·
#43932
Ja vas na nic neprehovaram. Bicom som nedostala, skoda, ze ta musim sklamat. A prajem ti vsetko dobre do zivota :)
asi 11 roky tomu
·
#43933
ooo že dzekujem ...veru ja mam krasnu buducnost predsebou ,mam super manzela ,free of religion uz sa tesim ;/)
asi 11 roky tomu
·
#43934
Ja teda taky pridam svuj bezvyznamny nazor. Predem se omlouvam Alamovi, protoze jeho nazor je prakticky stejny jako muj. V Boha neverim a kdybych se mel zacit hlasit k nejakemu nabozenstvi tak bych si vybral Buddhismus a Karmu. Myslim, ze dusevne zdravy a vyspely clovek nepotrebujue k zivotu zadnou berlicku v podobe viry v to, ze kdyz se budes chovat hezky, tak se dostanes do raje. Podle mne je povinnosti kazdeho cloveka aby se choval ke svemu okoli mile, protoze tohle povazuju za moralni standart kazdeho jedince. Je mi v podstate uplne jedno jestli je nekdo krestan, muslim, zid, satanista nebo cokoliv. Nemam problem s toleranci pokud ostatni toleruji mne. Napriklad jsem se jeste nesetkal (v modernich dejinach) aby krestan drzel muslimovi u krku kudlu a rikal mu ze jestli nekonvertuje, tak ho podrizne jako svini. Nebo ze mi nejakej krestan odpalil mesitu (schvalne si zkuste postavit v nejake ryze muslimske zemi kostel..jak dlouho asi vydrzi). Zato o islamistech jsem tyhle zpravy cetl v minulych letech pomerne casto (jestli jsou ovsem pravdive to je na dalsi diskuzi - vyroji se urcite i taci s vykriky, ze je to jen konspirace mesicnich lidi jak zburcovat svet proti islamu). Muslimove i krestani vrazdili ve jmenu boha vic nez tisic let. Rozdil je v tom, ze krestani toho po krizovych vypravach vicemene nechali, kdezto muslimove v tom pokracuji doted. A proc vubec ptam se? Protoze "neverici pes" ma jiny nazor na svet nez on. Sorry holky, ale historie je historie a tu nikdo z vas nezmeni.
asi 11 roky tomu
·
#43936
No Lojzo, ja nevim jestli tvoji rodice byli ve strane nebo nebyli, ale pises jak bolsevik. Dvacet let po revoluci!!! Ja nemam ,zadnou povinnost se chovat ke svemu okoli mile, ja se ke svemu okoli muzu chovat stejne jako ono se chova ke me. To co provadeli krestane Indianum v Americe , kde meli na vyber bud krest nebo spalek a sekeru, tak ti radikalni muslimove jsou s tema rezavyma nozema porad slaby kaficko.
asi 11 roky tomu
·
#43938
jejich nabozenstvi je opozdene za krestanstvim asi tak o 500 let, takze jim v podstate nemame co vycitat, nestarsi univerzity jsou ty muslimske z oblasti v Iraku. Kolik kdo tu zna muslimu osobne, ja znam jenom jednoho co mi prodava kebab a je v pohode.
asi 11 roky tomu
·
#43940
Alan - tak samozrejme, ze se ke svemu okoli muzes chovat jako svine, v tom ti nikdo nebrani. Ostatni si akorat budou myslet, ze ses peknej kreten, ale jestli ti to nevadi, tak je to asi tvoje vec. [quote]jejich nabozenstvi je opozdene za krestanstvim asi tak o 500 let, takze jim v podstate nemame co vycitat[/quote] Tak to se tesim, az za 500 let budou scientologove sekat lidem hlavy a vyhlasovat svatou valku. :D Jinak dneska jsem si na seznamu vsiml [url=http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/281293-sef-muslimskeho-bratrstva-vyzval-k-tazeni-na-jeruzalem.html]tohohle.[/url]
asi 11 roky tomu
·
#43941
Ty poznas len jedneho muslima ja ich poznam desiatky zo školy ,vsetci okradaju tuto krajinu tym ze pracuju nelegalne 35-40 hodin denne a popritom beru benefity pre nezamestnanych a kazdy jeden ked nedostal byt osobne od council tak este len caka naň.Za školu neplatia este aj cestovne 300 rocne dostanu,certifikaty zadarmo a ja drem jak kon 10 hodin denne,odvadzam dane,a cestovne mi nasrali a este som si musela platit £2.300 za kurz ,potomto ich mam akoze milovať?Ano su to kamarati ale hrozne to stve ze tí zmrdi tu iba kazia charakter.Citala som ze ked chcem raz obcanstvo tak by som nemala nikdy poberat davku nezamestnanosti,a samozrejme nemozem pytat od councilu a hous.Oni to vsetko naju a britske obcianstvo aj napriek tomu dostanu.Potom nech sa nedivia anglani ze kazdy den maju nahlasene znasilnenia sak to su hnusne nadrzane tvori tí muslimi.Oni su proste jak naši cigáni ,bordel ,spina v baraku,keby tu bilo cely rok teplo tak si budu stavat slamene baraky ale velke káre pred nima by nemohli chybat.Kolega je okolo 50-60 roku stary,nekupe sa smrdi ,po zachode iba prach opadne z neho a spina,to vzdy vime ze bil na hajzlu,no a 6 dcerenek ma.A anglani ho neznasaju bo robi ze sebja velkeho bossa. A ked vidim velkeho dzipa pro minimalne 6 osob tak vim ze je to muslim bo oni maju moc par parchantu.Jebú sa medzi sebu v rodine ,napr.dalsi kolega si vzal jjejo cousin a ma jeble dvojcata .No je jim to zapotreby? Su s nima iba problemy ,jak mu ma manazerka povidat aby nesral na istych zachodoch do kerych by nemnel chodit?No jeden disabled hajzl bil tak zasrany po nem ,ze absolutne nemneli sme sajnu jak take neco dokazal :-D,no ale muslime si otrca prdel a nim je jedno ,seru a seru a seru aj na stenu z teho ich curry. Tak jeho kolega anglan mosel tu zasranu stenu zatirat .Este aj sluhu si z nas budu robit.V rochdale v obch.centru ze pri su uz aj muslimske hajzle ,no to je uz moc ne? Proste ja na nich nic pozitivniho nevidim ,iba hledaju jeble holky z eastern europe kere by si ich vzali ked nebtanoblbovacku tak za prachy.A jeble pice potom musa prejit na jejich viru nasilim. No potom sa clovjek nema rozculovat?Ked tu zije s taku lúzú?Oni su aj horsi než cigani
asi 11 roky tomu
·
#43942
ty vole, tomasek.katka nerozumiem nic z tvojich prispevkov..................... nebola si to ty, kto chcel, aby vsetci skladali skusky z jazyka ked tu chcu zit??? Ty by si nepresla ani z toho rodneho..... :woohoo:
asi 11 roky tomu
·
#43943
hej ty islamisto,vies co ?mna slovensky pravopis ani jazyk nezaujima,presne ,anglicky test The life in the Uk som zlozila predstav si ,este moj musi a par peniazkov nasporit a zaziadame o Brit.obcianstvo ,takze tak :-D.Aj k tomuto testu,kazdy spoluziak muslim hovoril iba o přenazoch to si kupim to sa nemusis šprtat ,za 150 libier mu vydaju doklad ze zlozil ten test,rozmyslaju jak kokoti.Vobec sa to tak nerobi teda v Manchestre,este ked mas rozpustene vlasy tak kontroluju ci nemas headphones.Totalne prisne ,ak porusis len to ze sa budes rozpravat so susedom tak ta disqualifikuju a uz nepripustia k testu.Z 10 ludi sme boli 2 biely a to ten jeden bol z juž.Afriky dobre co?Ostatní muslimi a snad 2 cernosky ,smutne ...no aspon ze kazdy jeden musi prejst testom nez dostane obcanstvo ,ziadny zmrd ho nedostane beztoho.A ty si zlozil ked mas take reci problble?
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty