čtvrtek 2. říjen 2008
  251 Replies
  56.6K Visits
  Subscribe
jak se vede my jsme z cumbernauld mezi Glasgow a Edinburghem......cesko,slovensko.....ozvete se :) neco popijem pokecame domluvime nejaky vylet...nebo tak ... ;)
asi 15 roky tomu
·
#23021
TAK LIDI!!!!POTREBUJEM VEDET PRESNE KOLIK NAS JDE TOHO 10.ledna BUDEME BUKOVAT HOSPU.NA 100% se to bude konat v Glasgow..presne misto budem vedet v prubehu pristiho tydne..TAKZE DEJTE VEDET;)
asi 15 roky tomu
·
#23031
No já budu u rodinky teprve týden ale doufám že nebude problém hodně by mě štvalo kdybych nakonec nemohla dorazit. Jinak je paráda že nás bude tolik a že to bude v Glasgow
asi 15 roky tomu
·
#23035
Parada, kdyz tak zdrhnes:D
asi 15 roky tomu
·
#23036
TAK LIDI!!!!POTREBUJEM VEDET PRESNE KOLIK NAS JDE TOHO 10.ledna BUDEME BUKOVAT HOSPU.NA 100% se to bude konat v Glasgow..presne misto budem vedet v prubehu pristiho tydne..TAKZE DEJTE VEDET ;)
asi 15 roky tomu
·
#23055
Mno se mno mužete počítat na 100%
asi 15 roky tomu
·
#23057
OK Ripe jenom ty z hostelu?? Nebo prifari vice lidi???
asi 15 roky tomu
·
#23058
JO A BYLI TU TAKY NEJACI CESI I V AYR.. a okoli...DEJTE VEDET!!LIDI;)DIK
asi 15 roky tomu
·
#23059
Uz jsem to psal jednou, ale jeste pro potvreni. stopro tam budu
asi 15 roky tomu
·
#23080
Parada tak se tam uvidime...
asi 15 roky tomu
·
#23165
Caute vsichni,ja jsem tady taky. Zrovna jsem o tenhle web zakopla. Co rikate na krasne skotske zimni pocasi. Dneska hlasili snich a hovno. Furt chcije a chcije...Ozvete se...krajanka ze Slezska v Ayru
asi 15 roky tomu
·
#23178
Ahojte. Ja sa stahujem do Glasgow next month. Idem tam byvat so svojim priatelom, kory je Skot. Nie je to presne v Glasgow je to okrajova stvrt Coatbridge. Chcela by som najst alebo mat dakych ludi kamaratov ktori byvaju v Glasgow abo v okoli. Bolo by to fajn mat tam dakoho, s ktorym si mozes pokecat v rodnom jazyku, a nielen to... Nieco ako zachytny bod...dakujem... Velmi by mi to pomohlo... moje icq je 247960592 email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. inak som katarina, som z Gbelov na zahori..bavi ma vsetko a mam 21.
asi 15 roky tomu
·
#23179
Zkusim to tady v Ayr dat nejak do kupy a uvidime. Uz jsem se ptal kamosu a jeden jede stopro pokud nebude mit zrovna lety. ;)
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty