čtvrtek 2. říjen 2008
  251 Replies
  56.7K Visits
  Subscribe
jak se vede my jsme z cumbernauld mezi Glasgow a Edinburghem......cesko,slovensko.....ozvete se :) neco popijem pokecame domluvime nejaky vylet...nebo tak ... ;)
asi 13 roky tomu
·
#29725
[color=#ff0000][/color][b]CAU VSICHNI[/b]:woohoo: :woohoo: Po delší době setkání Čechů a Slováků které se koná v okolí Glasgow.Potřebujeme však vědět přibližný počet účastníků.Tak se hlaste!!!!!! SRAZ SE BUDE KONAT: 22.leden v 17:00 - 23.leden v 0:30 Jen pro vase info tento sraz byl konan jiz po ctvrte....a prumerna ucast byla kolem 40 cechu a slovaku....takze nezklamte!! -------------------------------------------------------------------------------- [color=#ff0000][b]Lokalita THE EAGLE INN, 180 Bellshill Road,Motherwell [/b][/color] -------------------------------------------------------------------------------- jake koliv info zodpovim;)
asi 13 roky tomu
·
#29886
zdar a silu,a vitej nazpet;) jestli mi do toho nic neprijde,pravdepodobne se ukazu.nevim zatim jestli sam,ale zkusim obvolat par byvalych kolegu a upresnim jakmile budu vedet.
asi 13 roky tomu
·
#29969
Zdarec.Tak to je fajn.Ono se to teď dost organizuje pres Facebook.Je tam stranka pro Cechy a Slovaky ve Skotsku.Tak jestli jsi na facebooku,tak mi napis jak tam jsi a ja ti ji poslu.Predpokladam ze tam bude tak 50lidi i vice.Tak se zatim mej
asi 13 roky tomu
·
#30392
někdo z Londonu ? (NW4)
asi 13 roky tomu
·
#31684
Cus jak se mate?chtel sem se zeptat,jestli nekdo nevite o nejake praci v Glasgow ted nejak.Nemuzu nic najit.je mi jedno co by to bylo za praci,uz sem dyl bez worku a stale nic a nic najit.dik za kazdou odpoved.
asi 12 roky tomu
·
#39332
ahojky jeste jsi ve skotsku my jsme v troonu je to asi 40min od glassgowa,tak se muzem nekdy sejit...
asi 10 roky tomu
·
#46349
čus draku ,ja hledam to same a nachazim jen polaky a namyslene slovaky :-)
asi 6 roky tomu
·
#50696
Zit s rodinou na sk or uk?
asi 6 roky tomu
·
#50943
ahooj jak se vam vede ve Skotsku?a jak je to tam s praci?ja ziju uz nekolik let v Londyne a znamy me lakaji prave do Skotska.Byla jsem tam letos na vanoce a bylo to prekvapive skvele,moc se mi tam libilo,ale byla jsem tam jen tyden,takze jsem se i chtela pobavit s lidma,co jsou tam uz dlouho.Myslela jsem ,ze tam moc cechu/slovaku neni...coz memoc nelakalo.Byla tam ale nadherna priroda a hory.
asi 6 roky tomu
·
#51026
Skoda,že pro mne jste tak daleko......:(
asi 4 roky tomu
·
#52061
Je tu nekdo? Pred pul rokem jsem byl v Dundee na mesic umyvat auta. :D Ted jedu, sice přes agenturu, ale do Liverpoolu, někdy bych se chtěl podívat do Skotska znova.
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty