čtvrtek 19. listopad 2009
  1.9K Replies
  116.1K Visits
  Subscribe
Ahojte, zakladam tuto novu temu, pre vsetky snazilky a buduce maminky,pretoze prave taketo nieco mi na tomto fore chyba. Stranka, kde by som si pokecala - vymenila nazory a skusenosti s babami, ktore sa snazia otehotniet v anglicku. Takze pokial mas zaujem tak sa pridaj, bude nam spolu veselsie.
asi 11 roky tomu
·
#42000
Maminky prosím poradte mi: V máji som nastúpila naspäť do práce a maličká išla do škôlky. Malej sa tam páči, keď ju tam nechávam tak mi kýva a hrá sa tam z deťmi. Ale mala na začiatku júna lung infekcion tak bola tri a pol týždň doma, brala antibiotiká. Vyzdravela :cheer: tak išla do škôlky a teraz od piatku mi znovu soplí :( Neviem čo som urobila zle. Malá papá ovocie ( pomaranče, jahody, ..všetko) zeleninu, pije vodu, obliekam ju asi tak akurát ( keď je teplo tak tričko a keď je chladnejšie tak jej dám aj bundičku).Ďakujem za každú rada :cheer:
asi 11 roky tomu
·
#42002
Nerobis nic zle proste deti ked sa dostanu do kolektivu tak su castejsie chore. Mozno si s nou nikde nechodievala a tak si nemohla utvorit imunitu tak to dobehuje teraz. Musi si tym prejst. Moj maly bol chory po kazdej navsteve utornajsej herne. Bud tam neumyvali hracky alebo tam chodili chorlavejsie deti - tazko povedat. Presiel s tym a teraz je pomerne klud. Ktove ako bude dalej.:)
asi 11 roky tomu
·
#42152
ahojte ... som south-east london , DA17 5RL a som v 25tom tyzdni :) najdem tu nejake maminky z okolia
asi 11 roky tomu
·
#42941
Ahojte, nevite kde se v Anglii daji sehnat ceske casopisy pro maminky (Maminka, Mama a ja, Betynka...)? Koukala jsem vsude mozne, ale nic jsem nenasla. Predplatne do ciziny se mi zda hodne drahe. I bych si je s nekym vymenila /odkoupila starsi cisla, mam asi 3 vytisky...diky, B
asi 11 roky tomu
·
#42990
ahojte mamicky.Prosim zapojte sa do tejto fbookovej skupine o protest proti obchodu s detmi dakujem.Myslim ,ze je to strasne http://www.facebook.com/groups/162020877268363/
asi 11 roky tomu
·
#42994
[quote]ahojte mamicky.Prosim zapojte sa do tejto fbookovej skupine o protest proti obchodu s detmi dakujem.Myslim ,ze je to strasne http://www.facebook.com/groups/162020877268363/[/quote] ! VAROVANI VSEM ! Pohyby jsou pohyby ... FB Skupinu lze nasledne prodat, popripade prejmenovat, tim ze se zapojite se Vam muze stat, ze se po case stanete cleny skupiny napr. "podporuji paroubka na prezidenta", tento postup jiz socani v cz v minulosti jiz pouzili !
asi 11 roky tomu
·
#44068
Predvanocni playgroup je skvela prilezitost si s nama vytvorit tu pravou predvanocni atmosferu. Prijdte nas podporit na prvni nasi akci Deti budou mit k dispozici spousty kreativnich hracek. A jinych activit. Na sve si prijdou i rodice. Pro ne tu bude pripravena nase vynikajici pani vestkyne, ktera jim povi a poradi s problemy. K dispozici bude i male obcerstveni ( cukrovi, ovoce, zelenina, caj, kafe, limo ) cukrovi z domaci vyroby vitano, ale neni podminkou. Dekujeme za vas cas. A tesime se na vas v hojnem poctu.Zajemci a vice info. na email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. KDE : Explore church, Fuller way, Croxley green, WD3 3PJ Od kolika : 10am - 12am images-1_2012-10-27.jpeg
asi 11 roky tomu
·
#44075
Ahoj, pred tydnem mi GP zjistila snizenou funkci stitne zlazy, ktera mela vliv na moje 2 potraty. Dostala jsem leky a ze by to melo vyresit i to miminko, ktere bychom chteli. Nemate nekdo stejny problem? Zajimalo by me, jakou jste tady mely peci v tehotenstvi (jak casto a jak rychle po zjisteni tehotenstvi vam delali testy na upravu davkovani)?
asi 11 roky tomu
·
#44274
Tazko sa tu uz nieco hlada v tejto teme, tak sa opytam. Moja dcerka ma v puse zabu, mucnatku alebo emjee ako som sa dozvedela, neviete ako sa to vola v anglicku a co sa na to pouziva ? A uz som nasla :) trush
asi 11 roky tomu
·
#44282
Ahoj, hledam maminku(y) na pokecani. Mam 5-ti mesicniho klucinu a i kdyz jsem busy na playgroups and other groups porad mi chybi si s nekym popovidat cesky, obzvlaste ted, kdy mluvim na syna nasi matertinou..obsaz mi to vazne ;) Bydlim v Ealing tak by bylo fajn kdyby se ozval nekdo z blizkeho okoli. Predem diky a uz se tesim
asi 11 roky tomu
·
#44307
Anie toto čítam prvý krát. Ako si to zistila? o tomto som vôbec netušila že je to možné. Mám aj ja dcéru tak by som chcela vedieť o tom viac. Ďakujem
asi 11 roky tomu
·
#44311
Ahoj Anie-aj moj maly to mal-bez k gp predpise ti na to bud kremik alebo nam predpisal taky roztok do pusy-nystatin to tusim bol.Zalezi kolko ma mesiacov.A ak ju kojis musis mat nieco aj na tvoje prsia-bradavky-mne na to dali daktarin krem.Lebo tato infekcia sa predaava medzi babom a maminou tak si na to davaj pozor.\varovali ma tiez ine maminy ,ze to je neprijemna infekcia a mozu ta velmi boliet prsia z tochto.Prajem rychle uzdravenie x
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty