čtvrtek 19. listopad 2009
  1.9K Replies
  116.5K Visits
  Subscribe
Ahojte, zakladam tuto novu temu, pre vsetky snazilky a buduce maminky,pretoze prave taketo nieco mi na tomto fore chyba. Stranka, kde by som si pokecala - vymenila nazory a skusenosti s babami, ktore sa snazia otehotniet v anglicku. Takze pokial mas zaujem tak sa pridaj, bude nam spolu veselsie.
asi 14 roky tomu
·
#26006
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla z nedostatku casu, ted se dozvitam prijemne novinky :-) Marketko; moc gratuluju k chlapeckovi. Dekuji Ti mockrat, za zrizeni sraziku a obetovani dne kdy zrovna neco mas. Jsi zlata. Moc si preju, aby jsi nam na sraziku rekla, ze uz mas vysledky a ze je chlapecek v poradku. Je fajn, ze se zase sejdem v CZ restauraci, uz se tesim, ze si dam zase nejakou poradnou ceskou bastu. Marusko; to musela byt silena cesta, hlavne, ze jste v poradku dorazili. My jsme se nakonec rozhodli jet do Cech vlakem,tak doufam, ze neuvizne v tunelu a nebudu muset jit treba 10 mil pesky s kufrem. Je to tady sila s tim snehem, trosinku nasnezi a zastavi se zivot. To je bezva, ze jeste beres kamaradku :-) Luci; gratuluju k chlapeckovi, uplne chapu tvuj pocit, pamatuju se kdyz mi rekli, ze budeme mit holcicku, ja byla celou dobu presvedcena, ze to bude kluk, taky jsem byla prekvapena a pak moc stastna, ze to vim a hrozne rychle jsem si na ten pocit zvykla. Marcelo; to je fajn, ze se k nam tentokrat pridas. Hani, snad ta Zabca pujde taky, aby s tebou drzela partu. Moc se tesim, az se zase sejdeme. Pujdeme teda ve stredu nebo v nedeli? Na kolikatou to vidite?
asi 14 roky tomu
·
#26004
Gratuluji Marky k chlapeckovi jane k chlapeckovi a Marcelce k holcicce. Hooooooodne zdravicka Vam vsem. Na srazek pokud Vam nebude vadit by prisla i kamoska co ma dvou mesicni holcicku. Podelit se o sve zkusenosti ;o)) A jak se jinak mate devcatka? Rostete rostete? Ja uz mam poradny pupendo ;o) takze tentokrat svama pujdu do dvou polovicnich porci asi take ;o))) mozna i do celych dvou ha ha ha ;oD Tak se budu tesit papapapapapa a nadherny vikend.
asi 14 roky tomu
·
#26001
Ja cakam dievcatko :)
asi 14 roky tomu
·
#25997
Ahoj Jana,moc moc gratuluju k chlapeckovi.Hlavni je,ze je zdravy.Ja chtela take spis holcicku,ale ted je mi to uplne jedno,jedine za co se modlim,aby byl zdravy,stale jeste cekame na vysledky... Tak to uz jsme s Maruskou 3 co cekame chlapaky :-)(pokud se nepletu,ze Gabca ma holcicku a Marcelka nam to jeste neprozradila?). Moc se na vas vsechny tesim,pa pristi tyden,Marky
asi 14 roky tomu
·
#25987
Tak v tuto chvili Marky,Hanka,Jana,Marcela, Gabca a ja. Mam to rezervovat pro 7 lidicek? na 17?
asi 14 roky tomu
·
#25986
Ahojte kocenky, mne streda vyhovuje, uz sa veeelmi tesim, mame toho vela prebrat. Ja som bola dnes na tom ultrazvuku, takze to bude chlapcek. Este stale som z toho v soku, lebo som bola presvedcena, ze budem mat dievcatko.Sme zdravi, maly ma ma vsetko co a ako ma byt, to je najdolezitejsie. Dufam, ze aj Vase babatka su v najlepsom poriadku a vidime sa. Xxx
asi 14 roky tomu
·
#25985
jee,Hani sorry,ja te tam rovnou napsala ,ze muzes,pritom jsem to jeste nevedela,tak to je super,ze se ti to hodi,pa pa,tesim se,M.
asi 14 roky tomu
·
#25983
Ahojte. Ja sa k vam tentokrat tiez pridam. Streda 13.1. v CS pube znie super. Vidime sa. Marcela
asi 14 roky tomu
·
#25982
Ahoj holciny, tak jsem mluvila s Gabi,odjizdi do CR uz 18.1. a diky praci muze jen 2 dny. Proto prosim piste ktery den by vam lepe vyhovoval-bud ve stredu 13.1.nebo nedeli 17.1.Ja sice ve stredu neco mam,ale i tak bych prisla.Tudiz ve stredu,popripade i nedeli muzu ja,Gabca,Maruska a Hanka.Vy ostatni prosim piste,zda take muzete ve stredu nebo pouze nedeli.Jinak misto zatim nechavame stejne-Ceskoslovenska restaurace ve West Hamstead.Moc se tesim na zname tvare a moc moc i na ty,co minule nemohly a samozrejme i na vas vsechny nove.Pa a krasny vikend,Marky ;)
asi 14 roky tomu
·
#25978
Ahoj vsem. Marky, ja se prispusobim jen v pondeli jdu k doktorovi a jinak fain.No me to urcite vyhovuje v ceskoslovenske, ale necham to na vas jak se rozhodnete. Ten kurz je uzasnej napad. Tak at te to bavi. Zkusim ti odpoledne zavolat ted musim do kramu a uvarit, tak se ti pak ozvu. Zatim se mejte krasne a piste at se domluvime papapapapapa
asi 14 roky tomu
·
#25976
Ahojky vsem, teda Marusko,to jste si teda uzili na ceste domu,hlavne ze jste tu a jsi v poradku.Ten odber plodovky byl mnohem lepsi nez z placenty,po fyzicke strance se citim dobre,takze na srazik muzu kdykoliv pristi tyden,krome stredy vecer(zacinam kurz vyroby stribrnych sperku :-) ).Kdy vubec Gabca odjizdi,Hanka rikala neco o tom,ze nekdy v pulce ledna??Jestli ju,tak to bychom si meli s tim srazikem pospisit.Tak navrhujte-kdy se vam to hodi??A co misto-stejne?Ja myslim ze,ceskoslovenske pochoutky nemely chybu,co vy na to??Tak pa pa a preju prima vikend,Marky P.S.Jani2,jak ti dopadl ultrazvuk,vse v poradku?A bude to mala princezna nebo princatko??
asi 14 roky tomu
·
#25966
pumpa v zime : konecne nejaky inteligentni clovicek, ktery pochopil o cem to tady je ;oD Jana: doufam, ze jsi se bezpecne dostala zpet do UK, protoze nam zrusili dva lety a nakonec jsme museli do Liverpoolu a vlakem. Tak jsem rada, ze jsem uz doma. Srazik urcite dame, ale pockame na Marky, jak se bude citit a az bude moct. Takze asi ne drive nez pristi druha polovina tydne. Ale to se domluvime. Uz se na vas moooc tesim a mejte se moc krasne pappapapapa
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty