Monday, 17 March 2008
  199 Replies
  41.8K Visits
  Subscribe
Ahojte, som rada,ze sa zalozilo toto forum. Dufam,ze sa coskoro rozbehne... Ja ako buduca mamicka by som rada spoznala dalsie buduce maminy alebo uz mamicky. Kedze Londyn je veliky je tazke niekoho najst v okoli. Ak ste aj vy v podobnej situacii tak sa ozvite a nieco vymyslime. Bud sem na forum alebo This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. diky
12 years ago
·
#33537
Ahoj Sopticek22 ano je to wandsworth AK chceš ozvi sa moje c. 07557529977. Jana
12 years ago
·
#33611
Ahoj Holky, ja jsem v polovine 38 tydne a uz se nemuzu dockat,az bude mala tady:) Je z vas nekdo v East London nebo Essex?
12 years ago
·
#33612
Hani ja bydlim v South Harrow, rodit budu v Hillingdon hospital around 13.August. Jestli stale hledas tak napis. Pavla
12 years ago
·
#33615
Ahoj Pavlo, - Rada od Tebe slysim! Muzes mi primo zavolat na 07903122621 - ja uz jsem 'zaslouzila' mama jednoho decka, rada pokecam, pokud najdeme cas. Cau, Hanka
12 years ago
·
#33625
Pekne Pavli, takto ta tu vymaknem a na mna kašleš :cheer: :evil: :evil: :evil:
12 years ago
·
#36100
Ahoj, aj ja som v bromley, mam dvoch chlapcov, ak chces tak sa ozvi. Katarina
12 years ago
·
#36104
Ahojk katka, Ja som vo farnborough village to nie je daleko od Bromley. Ozvi sa na eamil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. alebo 07968842162 a mohli by sme sa stretnut. Mam male dievcatko 15 mesiacov a uz aj spat part time pracujem ale stredy a utorky mam volno .. a cas vacsmi :) Sonia
12 years ago
·
#36212
Pre mamicky na celom svete a ich male paradnice - najdete nas na FB: Gnexy Bowtique
12 years ago
·
#36224
Ahojte mamicky. Ja budem mamickou cca 15.marca. Rada bi som si vymenila nazory, skusenosti atd,,,dakujem North west Londyn/Hendon
12 years ago
·
#36694
Ahoj, hledam ceske nebo slovenske maminky v Kingstonu a okoli na pokec, kavu nebo prochazku. Mam 8 mesicniho chlapecka a rada bych mu nasla nejake ceske ci slovenske kamarady/ky. Dasa
12 years ago
·
#36696
Ahoj, ja byvam v East Molesey blizko Hampton Court Palace. Mam 16 mesacneho chlapceka. Mozme zajst niekde do parku.:)
12 years ago
·
#36701
Ahoj Daši, a kde presne byvaš? my s kamoškou a našimi miminkami byvame na Roehampton a do Kingstonu chodievame na kavu občas alebo k vode ;)
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty