New

Islám

  Friday, 29 July 2011
  501 Replies
  39.3K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
12 years ago
·
#35179
tohle tema bylo celkem klidne a chci aby to tak zustalo, takze vsechny prispevky ktere jsou zbytecne vulgarni a opravdu jednostrane rasisticke tak mazu. I o kontroverznim tematu se muzeme bavit rozume (a vetsina lidi to tu dokazala, jen par magoru ne)
12 years ago
·
#35185
muze mi nekdo z tech islamistu normalne a logicky vysvetlit, PROC MLATEJ MALY DETI DO HLAVY BRITVOU????????? tedy tohle me fakt nadzvedlo... ledasco skousnu, ale nasili na detech, na to jsem byl alergickej uz v chechach, natoz pak tady... jsou ty dementi vubec pri rozumu? vzdyt to maly dite nema absolutne zadnou sanci pochopit, ze je to ritualni zalezitost, takze se v nem diky prozitymu traumatu zacne rodit potencionalni zmetek s vybusninou kolem pasu... a kdyz se to okoreni spetkou fabulace typu "za tohle muzou ti osklivy americani" (nebo lze dosadit jakoukoliv jinou narodnost...), nestesti je hotovy. a nase budoucnost v - promin, stando - prdeli.
12 years ago
·
#35188
jsurf: A jak si tu nasi demonstraci predstavujes? Ze stejne, jako ti muslimove z uvodniho prispevku tohoto vlakna, vyjdeme do ulic s transparentem [a vezmu hned tu prvni fotku, akorat zmenim islam na krestanstvi]: ZABIJTE VSECHNY, KTERI URAZI KRESTANSTVI. Asi i tobe musi byt jasne, jak daleko bych dosel. Mel bych sakra stesti, kdyby byli policajti rychlejsi a k tomu nebyli islamisti... I kdyz pochybuju, ze bych kriminal prezil! A i kdyby jsme pouzili jen mirnou formu demonstrace, my porad riskujeme 'deportaci' zpet do republiky, protoze jak uz tady bylo nekolikrat receno, rasismus plati jen pro bile!!! Vis, ja porad premyslim, proc tak strasne ten islam hajis. Ja si myslim, ze ani tak nehajis islam, jako ti spis vadime my. Samozrejme nemuzu vedet, jestli ti bile deti na sidlisti braly hracky nebo co delame spatne. Mozna je to zbabelost postavit se proti navyklemu radu a nest vizitku rasistu. Nepochybne mi budes tvrdit, ze rasista nejsi, ze kdyby sis padl s vietnamkou do oka, tak by ti vubec nevadila, ze kdyz do tebe v davu vrazi cigan, ze si nezkontrolujes penezenku a kdyz se nekdo bavi o neprizpusobivych, ze si hned nevybavujes cernochy a cigany... Problem je to, ze po nacismu mame pokriveny rozmer terminu rasismus. Ja jsem rasista, ale urcite nesouhlasim s holocastem, nezabijel bych cigany na potkani, ale zcela jiste bych se s cigankou nevyspal, natoz abych s ni mel rodinu! Stale jsi nepochopil, o cem se tady bavime - my tady resime horizont 20, 30 let, kdy dospivajici islamska populace ve vetsine zapadoevropskych statech dosahne vetsiny, kdy se spoji proti spolecnemu nepriteli - a to krestanstvi a zapadni kulture vubec a pak dostane dzihad uplne jiny rozmer. A pak ten povolavaci rozkaz bude opravdu povinny! Ale tomu ty zatim neveris. Proc? Mas opravdu takovy nedostatek odvahy nebo jsi jenom proste pohodlny. Ty nemusis nic delat, jenom nas vyzyvas: jdete a delejte neco, nemusite tady jen tak kecat. Ano, ale ty nemusis udelat vubec, vubec nic... Zatim ti tady jako rasista vadil jen Sharky [a neber to tak, ze jej chci omlouvat - to rozhodne ne!], ale velkoryse jsi prehledl vsechny zde uverejnene fotky a videa. Z rasismu a netolerance obvinujes jenom nas, pritom my jen chceme svou zemi predat nasim detem stejnou, jakou jsme ji prevzali od nasich otcu - s pravem polibit holku kterou milujem, kdy a kde my chceme, s pravem hltat jeji telo v plavkach, kdyz si spolu zajdem zaplavat, s pravem vubec si sve holky vazit jako ziveho tvora!!! Romano, mas sice pravdu, ze americani jsou nalezli do tech zlych muslimskych zemi, ALE taky rychle tam odsud chteji vypadnout! Za rok, maximalne do dvou let, se amici definitivne stahnou... Pozde pochopili, ze v techle ortodoxnich muslimskych statech, nemaji s humannim valcenim zadnou sanci. Kdyz 'nasi' americti vojaci omylem zabiji civilistu, je to velkej problem, ale i kdyz muslimove povrazdi tisice nevinnych lidi, nikde, ale vubec nikde o tom nenajdes zminku! Proste spatni jsme porad jenom my! KAZDY VIDIME JEN TO, CO CHCEME VIDET...
12 years ago
·
#35189
velmi dobry prispevok Alamo. dufam, ze teraz sa ten prispaty Jsurf prebere btw- kdo chce protestovat, kludne sa mozte pridat- 03.09.11 je protest EDL v Tower Hamlets. je to sobota okolo 1pm. neni zatial potvrdeny na 100percent.
12 years ago
·
#35193
Nakolko som bol celkom pobureny trapnym mazanim mojho jedineho nazoru na Islam a strachu ktory siri, som si dovolil otvorit tuto temu samostatne, z ineho uhlu pohladu. Toho realneho. Pretoze inkvizicia - veci suvisiace s krestanstvom a temnou minulostou, na ktoru sa donekonecna odvolavaju ludia inych vierovyznani, ak vobec v nieco veria ci neveria, je proti Islamu uprimne povedane ako pozeranie sa na Toma&Jerryho. Ani sa nemusim velmi rozkrikovat a nadavat. Faktom je ze toto "presvedcenie" si to robi reklamu samo. A hned zo zaciatku jeden odkaz spracovany ludmi co tomu rozumeju... preco Islam podla vsetkeho ani vierovyznanie nieje... http://www.thereligionofpeace.com/Pages/Top-10-Reasons.htm No a kedze TEMA BREIVIK - update to islam theme :) (podotykam toto je ohnive tiez ale menej a je to zamerane len na Islam ako ho vnimam ja. A moja reakcia aj na poslednu tragediu teroristicku) Ale cierny humor sa vo mne nezapre... a mozem povedat ze konecne su paradoxne teroristi aj na nasej strane... nemate pocit ? A toto je inak do placu ... Uz nam klopu z Rakuska aj v Cechach na dvere aj Slovensku... http://www.youtube.com/watch?v=eQ6VI_bc1j4&feature=related Lidri EU uz nemaju kam pchat tychto ludi co len zatazuju system a v drvivej vasine pripadov siria kriminal horsieho kalibru aky kedy bol http://hokej.sme.sk/c/6016550/brankara-skalice-dobodali-na-dedinskej-zabave.html To je inak moja vzdialena rodina. Chcem tym povedat, ze v EU je uz len malo krajin ktore su "ciste" alebo moslimovia su tam velmi mala komunita a teda ich tam chcu nastrkat "utecencov" - buducich kriminalnikov cudzopasnikov socialnych systemov... z Afriky z Pakistanu Lybie Iraku atd... ! Medzi tymito "cistymi krajinami" je este SLovensko a Cesko. Samozrejme ze ich to stve politikov a tlacia na nase krajiny ze mame netolerantnu tvrdu rasisticku politiku. A pritom paradoxne mozeme byt radi ze sa u nas este nerobia vrazdy zo rodinnej cti a neponizuju zeny krutym sposobom ako sa to podla ich "presvecenia" robin normalne! Priznam sa ze paradoxne mi je milsie ked sa ozere Jano z hornej dolnej a nahana vsetkych pantokom po dedine, ako svinstvo co sa siri spolu s Islamom po svete! Za to ze dievca islo do skoly ju postriekali kyselinou ?!?! CO je toto za zverstvo v ramci "viery" akej ??? http://www.youtube.com/watch?v=6vVe0ywEO-A Pozrel som to cele, aj o tom Breivikovi a reakciach "po funuse"... myslim ze on dobre vedel co robi a verim ze sa mu "ulavilo" ... Je to ako vykrik do tmy "tmavej moslimskej smradlavej tmy agresivnej a dutej kde sa kazdy boji aj vlastneho hlasu (toto je joke)" Nesuhlasim ako to spravil a ze pozabijal takto ludi ale faktom je ze vobec sa necudujem a myslim ze bude pribudat takychto bielych teroristov. A vcera som bol po par barakoch pozerat lebo si chcem prenajat cely. to je strasne, ja som mal normalne strach v tych niektorych distriktoch londynskych. A to som chalan z Petrzalky co som uz videl kadeco undergroundove a kriminalne a nebezpecne... Ale tie xichty tu, ako zazerali na bieleho a zrali svoj kebab nacpaty halalovym niecim. Ja neviem, ale ja som sa zacal citit mierne ako rasista. resp. ani neviem, mozno anti islamista bezohladu na presvedcenie..., nemate pocit, ked ste doma, na Slovensku, Cesku, ze aj ten pohlad na ludi, je milsi? Ja chodim ako dizajner :) uprimne domov "vizualne relaxovat" :) Ale ked sa pozeram na tie deformovane zeny (strasne obezne a hlupe) (moj pohlad chalapa), ci uz cernoske alebo zmagorene despotickym islamom oblecene do "tradicneho" ninja stylu, a obhadzane narobenymi detmi, lebo inak som ich ani nevidel... Pripadne muzov a bradatych mladych smradov, oblecenych v tych tunikach, co zazeraju na teba ako keby si nemal existovat ? Proste len biele tvare na Slovensku a Cechach a krasni ludia, nech uz sme aki sme... slovania. Ja som normalne rad, ze este stale su krajiny, kde niesu zamorene cudzopasnymi pristahovalcami, co zatazuju danovy system, cudzopasenim a hlavne sulozia nase krasne biele zeny! Ked si predstavim dcerku, ze bude dospela a balili by ju daki cokoladovi "princovia" a lakali do "haremu dalsich zien (a potom ich brali ako dobytok)" tak ja neviem... tu je odkaz ako to je - ked sa brat zastane sestry pred moslimskymi smradmi! http://hokej.sme.sk/c/6016550/brankara-skalice-dobodali-na-dedinskej-zabave.html mozno ta invazia caka aj nas o 10 rokov cca ... ak nezastavime imigrantov na nasich hraniciach :( som zvedavy kedy sa vztyci v BA prva mesita alebo minaret (ale taka velka) to plati aj o Prahe. To bude koniec Cechov aj Slovakov a nie Madari a Poliaci a Nemci.. a pod sprostosti ako trepe Slota ozraty... Ale aj blbec ma niekedy ciastocnu pravdu. Shengen zlyhal, nemame Rumunov a Ukraincov ale pridu Turci a islamska haved. fakt... [b] Co si o tom myslite ?[/b] naco to hrat na "spravneho" a tvarit sa ze ano vrah ( Breivik) a tak. je to krute a velice tvrdit, ake je to strasne. ano je to strasne, ale preco sa to stalo ? kvoli jednemu choremu mozgu ??? Europa je v haji a moslimi nas zozeru zaziva a ukamenuju ... :) to ja len tak. http://www.youtube.com/watch?v=-mlxMndnlzw http://www.youtube.com/watch?v=6h2XBZz88VE&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=7WzcYcEJ8iQ&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=DuNWpKShLfY&feature=related Tu mate ludi co by sa mali dat liecit... co mas stare bolesti lebo ta zbili ze si mal dlhe vlasy v ba ? :) mna prepadli zase cigani 2x ... ale rozhodne mam iny nazor ako populisti ze ano on je zly a ostatni su dobri. A pacifisti a populisti a multikulti naivni rozni zbabelci co vykrikuju po funuse... ako za nic Islam nemoze ?? Mne to len tak utkvelo po vcerajsom vylete po Londyne vecernom pri obhliadke domov ze no do frasa. .. toto mat v Bratislave ... akoby nam cigani nestacili... to je slaby odvar. Ked tak strasne nadavaju na zapado europsku kulturu a vzdelanie tak co netrcia v tych svojich smradlavych zdemolovanych statoch ? Ale hlavne aby mali atomovu bombu ako Irak, to je dolezite pre nich. Hlavne mlada generacia je uuuplne deformovana zijuca z podpory a obtazujuca zvysok okolia, doslova negramotne existencie lenive jak vsi. Toto je Londyn buducnosti ak sa s tym nic nespravi... http://www.youtube.com/watch?v=eBk6pUq0oUo [b]ZDA SA VAM TO KOMEDIA ???[/b] Multi kulti ani za zivy svet!!! PRECO INDOVIA NEROBIA PROBLEMY? ANI JAPONCI A BANGLADESANIA A ine vychodoazijske staty ? - proste narodnosti s aj inym presvedcenim ale ktore mi neberie tak agresivne priestor na zivot??? Preco je to stale o tom Islame a totalne otravnej agresivnej spolocnosti, co miesa populaciou bielych narodov k horsiemu? Preco islamisti nic poriadne nevynasli v tych ich pakulturach za posledne storocie ??? ..a to ani arabske narody celkovo nerobia taky bordel, ako len islamisticke krajiny a ich prezite nabozenstvo stare s primitivnymi pravidlami stredovekymi. [b]Je to katastrofa.[/b] [b] NAPR TREST ZA KRADEZ - ODTAT RUKU :) PODLA PRAVA SHARIA[/b] - inak povedane cisty stredovek ... a potom ten zmrzaceny clovek si uz len pomoze serioznou pracou bez ruky. [b]Enjoy Islam.[/b] a tak :) pekny den. http://dttj.blogspot.com/2010/07/islam-is-most-aggressive-religion.html
12 years ago
·
#35200
Vsteky cesko slovenske baby by sa mali vzmuzit, aj tu v uk a poriadne to roztocit s babyboomom... to je jedine co nas zachrani :) a chlapci by mali fungovat ako duracelko. Aspon o 30% zvysit populaciu by bolo super :D aj narod by bol stastnejsi z tolkeho sexu a peknych malych deti :D skratka spojit prijemne s uzitocnym ! Kto sa prida ? :) :P
12 years ago
·
#35227
http://koutensky.blog.idnes.cz/c/206297/Islamizace-Evropy-a-jeji-dopad-na-evropskou-kulturu.html
12 years ago
·
#35232
Sharkymu: Už jsem si tě zablokovala.Běž si ukájet svoje nedostatky někam jinam. Debile :lol: :lol:
12 years ago
·
#35236
ha! asi jsi romano kapla na podstatu problemu: sharky NEUMI dojit k vyvrcholeni, proto hleda jine formy (sebeuspokojeni) :laugh:
12 years ago
·
#35238
Velice zajimavy a hlavne pravdivy prispevek od Honzy-zajimalo by me, jestli ti muslimove vubec vedi, ze je vetsina Evropanu kdyz to napisi velmi zlehcene nesnasi , nebo to vedi a nechteji si to peipustit a nebo a to je asi nejpravdepodobnejsi JE JIM TO U ZADKU| David Cameron paradoxne pri nedavne navteve Turecka vyjadril poboureni nad liknavosti EU a postojem vuci prijeti Turecka do unie-To je prece konzervativec jak poleno a protichudne podporuje aby Turecko bylo prijato do evropskeho klubu i pres to , ze vzhledem k jeho inteligenci a vzdelani nepochybuji o tom ze by si neuvedomoval jaky katastrofalni dopad by to pro Evropu melo. To se tak opravdu vsichni predni politici boji o svoje pozice a kresla ze v podstate prosazuji a podporuji to,co jim je ve skutecnosti proti srsti?
12 years ago
·
#35255
myslim, ze o islame sme uz napisali dost- proste do europy nepatri. nech si kludne debili z kobercom na hlave sekaju ruky, polievaju svojich potomkov kyselinou a vrazdia svoje zeny ale V ICH VLASTNYCH KRAJINACH! rad si o tom pozrem dokument na national geographic :) ved su to ich "tradicie" a "nabozenstvo" ale nech s tym nelezu sem! je jedno, co tlachaju media- drviva vacsina europanov ich tu nechce! este stale su v mensine (dufam, ze aj budu) to STEPI- nezalezi na tom, kto je ako inteligentny- u kazdeho (gordon brown, tony blair) zvitazi moc a prachy. staci, ked sa nad tym trocha zamyslime a zistime, komu o co ide (zeby zase zidi)
12 years ago
·
#35291
nejak nechapu, co maji byt ty fotky zac [neni to z jakesi demostrace jakychsi radikalnich muslimu pred dvema, tremi lety?] "hola pravda" je prinejmensim hovadina, prinejlepsim propaganda. pravda je, ze zivot neni cernobily, a ma tolik nazoru kolik lidi. UK je zalozena na demokracii, vcetne svobodneho projevu - bez toho by ty fotky ani nebyly. bud se rozhodnem spolu zit, anebo se navzajem pozabijet. jednoduche. islam je system hodnot jako kazdy jiny. odsuzovat celou viru kvuli par silencum je stejne jako kdyz reknu ze cesi jsou xenofobni rasisticky narod co rozkrade co muze a kdyz nekrade tak chlasta. kazdy vi, ze spousty "samozrejmosti" jako cislice, univerzitni system a spousta matematiky vznikly prave v islamskych kulturach - ve stejne dobe, kdy v Evrope se upalovaly carodejnice a platilo pravo prvni noci atd. http://www.cracked.com/article_18911_5-ridiculous-things-you-probably-believe-about-islam.html cist tyhle diskuze na pohybech je fakt dobrodruzstvi. koho to bavi, at naladi http://www.lbc.co.uk/ to je prava skola diskuse.
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty