středa 21. prosinec 2011
  7 Replies
  670 Visits
  Subscribe
Zdarec v lednu 2.1 2012 jedu do UK se psem. jenže pořád nevíme kolik dnů má být přesně odblešená a odčervená a takovýto sračky. já četla 1-5 dní ale zas další lidi mě tvrdí 1-2 dny. může mě to říct někdo s jistotou? a další dotaz nebude vadit očkování z roku 2011?
asi 12 roky tomu
·
#1961
Ahojky,
a mas pro pejska uz i pas se vsim ockovanim a pasem? Ale jinak by ti meli poradit na kazde vetsi veterine ale jinak by to melo byt ty 2 dny pred odjezdem zajit na veterinu pro razitko ze pes je schopny vycestovat...dnes jdu s nasim hafanem na ockovani a zacinam vyrizovat pas pro naseho druheho tak se zeptam presne at ti nedavam matouci info;)
asi 12 roky tomu
·
#1962
Poradne si ty sracky nastuduj (odkaz co tady dal rp.uh) protoze znam par lidi ktere nepustili pres hranice i treba kvuli par hodinam nedodrzene ockovaci lhuty...
asi 12 roky tomu
·
#1963
Vzhledem k situaci na silnicích v inkriminované období je dobré se v ČR s veterinářem domluvit, aby tam čas očkování nedával a ten si doplníš sama podle toho, kdy skutečně dorazíte do přístavu. Mám tři pejsany a dokážu si představit, co takové bedlivé oko přístavního úředníka dokáže vyrobit z nějaké propásnuté lhůty ;)
asi 12 roky tomu
·
#1964
no ja vycházela z toho infa že to stačí do těch 5ti dnů takže já odjíždím 2.1 a s veterinářem jsem se domluvila ať mě tam napíše datum že to udělal 31.12 ale tak pokud je to min jeden den a max dva tak to tam mužu jít zase.

ten odkaz jsem si četla ale vyčetla jsem tam těch 1-5 dní nebo ja tak jsem to pochopila ja tu aj zas nemám tak užasnou ale google to taky tak pochopil :D
asi 12 roky tomu
·
#1965
Od 1.1.2012 staci ak bude pes odcerveny nie skor ako 24 hodin pred vstupom do UK a nie neskor ako 120 hodin pred vstupom do UK. Odkliestenie uz nie je potrebne.
  • Stránka :
  • 1
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty