streda, 08. september 2010
  12 Replies
  1.6K Visits
  Subscribe
Pratele, nevite jaky je nejbezpecnejsi zpusob posilani penez [u]z CR do UK[/u]? Nic zavratneho, 1000£. Zatim me napada jen Western Union. Bojim se, ze banky by si uctovaly nejake silene poplatky. Any ideas? diky
13 years ago
·
#28647
Rekl bych ze nejbezpecnejsi je bankovni prevod. Moje banka si uctuje 19 liber, takze to zas neni takova hruza...
13 years ago
·
#28648
www.moneybookers.com: £1.50 za transakci co vyhledavani? nekdo se ptal na to same minuly tyden
13 years ago
·
#28649
[b]rp.uh napsal:[/b] [quote]www.moneybookers.com: £1.50 za transakci co vyhledavani? nekdo se ptal na to same minuly tyden[/quote] Nekdo se na to pta temer kazdy tyden :laugh: Ale kazdej je linej, takze se radeji rovnou zepta, on to uz za nej nekdo jinej najde :angry:
13 years ago
·
#28652
Ono taky není sranda poslat každý týden tágo domů. Lidi jenom zjišťujou, jestli jim třeba ještě někdo nezaplatí za to, když by si nechali poslat peníze přes něj. Já to většinou lidem vozím a v ČR to vkládám.
13 years ago
·
#28656
Kterapak to je ,Barclay uctuje 25£,Loyds 25£,Santander 20£ diky,kdyz posilas £ a Tvoje banka si mneni na cz koruny,nebo EU do SK,da se celkem dopomoci tohle pondeli 6000£ = 6 938EU na SK do Tatrabanky staci trosku sledovat kurz Hezky den
13 years ago
·
#28663
Nene, ja potrebuju aby mi nekdo z CR poslal ££ sem! v tom je ten figl, a nevim jestli na to Moneybookers funguje.
13 years ago
·
#28664
Ale ale.. to je prece typicky cesky pristup ne?
13 years ago
·
#28667
[b]Ivonka napsal:[/b] [quote]Nene, ja potrebuju aby mi nekdo z CR poslal ££ sem! v tom je ten figl, a nevim jestli na to Moneybookers funguje.[/quote] funguje
13 years ago
·
#28668
[b]Ivonka napsal:[/b] [quote]Nene, ja potrebuju aby mi nekdo z CR poslal ££ sem! v tom je ten figl, a nevim jestli na to Moneybookers funguje.[/quote] funguje na vsechny smery CR-UK, UK-CR, SK-UK, UK-SK, SK-CR, CR-SK,..... jedina podminka je ze ucet u banky v obou zemi musi byt na stejne jmeno jako vytvoreny ucet na moneybookers
13 years ago
·
#28670
Na stejne jmeno musi byt hlavne ucet, ze ktereho posilas penize na moneybookers ucet. Z moneybookers uctu mozes poslat penize na jakykoliv bankovni ucet v zemi, ve ktere se zaregistrujes. Pokud bude ucet neovereny, budou nizssi limity na jednotlive transkace. Je i mozne posilat penize napriklad z ceskeho bankovniho uctu primo na moneybookers ucet zaregistrovany v anglii: [quote] If you would like to make a deposit into your Moneybookers profile using your Czech bank account, you could find the details of our local bank partner below: Account holder: Moneybookers Ltd. Bank: [UniCredit] Bank Czech Republic City/Town: Prague Account number: 422 75 14 004 Sort / Bank Code: (BSB) 2700 SWIFT: BACXCZPP IBAN CZ7727000000004227514004 Account currency: CZK Reference: Please remember to include your Customer ID number. We hope that you will find the above information useful and look forward to hearing from you. [/quote]
13 years ago
·
#28683
U techto prevodu pres Moneybookers nebo banky se ale jeste musi zapocitat poplatek te cilove banky. A navic ne vzdy je snadne zjistit za jaky kurz to vlastne v ten dany den prevadite. Napr. Moneybookers uvadi na svych www jenom eura. Ja jsem nakonec zahanbene jakekoliv vydobytky moderniho bankovnictvi zavrhl a prevazim cash. Myslim si ze je to opravdu nejvyhodnejsi (financne, ne samozrejme safety). Podle me zadna banka nema kurzy jako napr. smenarny exchange (vip)
13 years ago
·
#28685
Pokud mas tu moznost prevezt cash a zamenit v ceske smenarne, kdyz je zrovna trosku vyhodny kurs, tak je to asi vyhodnejsi i kdyz prevazet cash vzdycky nese nejaka ty rizika. Uz musi kazdy posoudit, jestli mu to stoji za to. Poplatek cilove banky nevim ktery myslis, ale jestli ten za prevod do/ ze zahranici, tak tam zadny neni, protoze monebookers posilaji penize z lokalni banky - tj. pokud posilas na anlicky ucet tak prijdou penize z anglickeho uctu. Nevim jak vyhodne maji kurzy, to jsem zatim nezjistoval.
  • Page :
  • 1
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty