štvrtok, 05. júl 2007
  1 Replies
  812 Visits
  Subscribe
Ahoj. Vim, ze je jeste docela brzo, ale jsem tady jen na prazdniny a rada bych pomohla sve rodince najit milou aupair, nahradu za me, az odjedu. Jedna se o svobodnou matku, 32 let, doktorku, ktera je pomerne vytizena. Ma dvouleteho chlapecka. Povinnosti je rano maleho oblect a vzit do skolky. Ve skolce je az do 18h. Pak ho bud vyzvednes a nebo ho vyzvedne mamka, podle domluvy. V mezicase je nejaky uklid, popr. zehleni a pak vlastne volno az do te doby, nez je maly zase doma. Chodi spat tak v 20h, takze potom, pokud Suzanne nepotrebuje hlidat, muzes ven. 2 dny v tydnu volna. Meni se to tyden co tyden podle potreby matky, ale da vzdycky tyden dopredu vedet, ktere dny to budou. Kapesne je 60 liber tydne. Preferuje nekoho na delsi dobu, alespon pul roku. Pokud mas rada zvirata, neni problem, uvazuje o koupi psa, ale to jen v pripade, ze tam bude mit nekoho na dele a nekoho, komu by to nevadilo. Misto je to pekne, uprostred Anglie, takze v okoli muzes navstivit dost mist. Do Londyna to je 2h vlakem. Mas k dispozici internet, televizi, radio, vlastni pokoj a koupelnu. Muzu poslat fotky. Jo a jeste jsem zapomnela dodat odkdy :-). Tak nekdy bud koncem srpna, zacatkem zari, v pulce zari... Ja jsem docela flexibilni. Muzu tady pak zustat par dnu s tebou a vsechno ti ukazat. Pokud te to zaujalo, napis mi: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
16 years ago
·
#20538
Ahojky hledam misto jako mother's help, jsem zkusena byvala au-pair, je mi 30 let a mohu nastoupit kdykoliv behem zari. Reference samozrejme k dispozici. Prosim o odpoved, rada vse zaslu mailem.Olga
  • Page :
  • 1
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty