sobota, 11. jún 2011
  6 Replies
  1.6K Visits
  Subscribe
Ahojte, po krásných 3 letech v UK jsem se vrátil zpět do Česka. Po úvodním šoku (mám VŠ vzdělání, docela zajímavou praxi a "dobrou" úroveň angličtiny), kdy jsem nesehnal žádnou práci během prvního půlroku, teď spolupracuji se stavební společností kamaráda. Potřeboval bych Bobcata 300T (je to pásový smykem řízený nakladač) z druhé ruky, ne moc drahý ... Do Česka se jich moc nedováželo a když už, jsou ojeté dost zničené vlivem špatné údržby. Jestli se někdo setkáte s tím, že tento stroj někdo nabízí, dejte mi všdět. Až pro něj pojedu, dám za dobrý tip i 100 Pounds. Dík moc.
12 years ago
·
#33176
Sorry kamo ale tento prispevok tu podla mna nema co hladat na to je inzercia! Forum je predsa na nieco ine - nie???
12 years ago
·
#33177
Marku, nedelej kravu zacni hledat na netu a 100 liber je tvejch:laugh:
12 years ago
·
#33179
ok nechal som sa ukecat - vidina zisku mi zatienila zrak a tu je link :) [url=http://www.everymachinery.com/em-emachinery/selloffer-92814.aspx]BOB T300[/url]alebo dalsie su tu [url=http://www.constructiontradex.co.uk/skid-steer-loader/bobcat/united-kingdom.htm]Klikni[/url]
12 years ago
·
#33203
Díky, kámo, neberu to jako inzerci, protože to je ošklivé slovo a moc znehodnocené. Po internetu se můžu podívat taky, ale tam je možnost, že už bude nahulená cena a třeba "upravené" počítadlo motohodin, případně prodávající polský či turecký týpek. Spíš bych uvítal nějakou přímou nabídku, je to těžší ale spolehlivější. Oči, uši otevřené .. ai pivečko z Čech či zo Slovenska dovezu ..
12 years ago
·
#33206
[quote]Díky, kámo, neberu to jako inzerci, protože to je ošklivé slovo a moc znehodnocené. Po internetu se můžu podívat taky, ale tam je možnost, že už bude nahulená cena a třeba "upravené" počítadlo motohodin, případně prodávající polský či turecký týpek. Spíš bych uvítal nějakou přímou nabídku, je to těžší ale spolehlivější. Oči, uši otevřené .. ai pivečko z Čech či zo Slovenska dovezu ..[/quote] Marku tak je to v haji misto penez pivo:laugh:
12 years ago
·
#33213
ale ne, to pivko je jako ... pozdrav navíc. ještě jsem nezapomněl, jak se mi koulely oči, když jsem viděl v regále cenu českých piv. No a teď nevím úplně přesně, ale myslím, že byl k dostání jen Budvar a Plzeň v lahvi 0,66 l cca 3 pounds. Asi tak. A taky se dá leccos přivézt - tatarka, klobásy, chleba .. ale fantazii nechám na každém.
  • Page :
  • 1
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty