piatok, 01. august 2008
  182 Replies
  39.2K Visits
  Subscribe
Ahojte vsichni, ziji od rijna 2007 v Anglii (nejdrive Preston, ted Wigan) a taky jsem od Cervna 2008 tehotna:woohoo:! Citim se tady nekdy docela osamela, protoze jsme s mym britskym partnerem prijeli ponekud nedobrovolne, takze tady nemam zadnou "sit ceskych a slovenskych pratel" :(. Moje nejblizsi kamaradka zije v Oxfordu a druha v Glasgow....docela z ruky, co? Obzvlaste ted bych si strasne prala si jen s nejakyma Cechackama/Slovackama:silly: zajit nekde ven a pokecat o vsem a hlavne mem prvnim tehotenstvi, ktere me samozrejme hodne myslenkove zamestnava:P Budu moc rada, kdyz se nekdo zijici pobliz ozve! Bylo by supr se trochu poznat a treba se nekdy sejit na pokec! Diky moc Gabka
15 years ago
·
#23752
Ahoj Luci! Aha,tak s tim jmenem jsem to asi cele popletla ja,:ohmy: :unsure: Tak hlavne, ze se to vysvetlilo:cheer: No moc rada pujdu na kafco a kolik nas tam dohromady bude? A Vy uz se vsechny znate osobne? Vis, co, ja mam skype, ale ted presne nevim jakou mam prezdivku, tak nechces mi napsat ty jakou mas a ja si te najdu a kdyztak vecer tam budu.HMm? A v kolik se ten srazik kona? No kazdopadne se rada pridam a moc se tesim:) No a dneska nemate nektera volnou chvilku, asi malou vzemu do centra a mozna zajdem nekam na kafe... Ja uz se asi doma totiz ukousu a mala taky:blink::S Papaaaaaaaaaaaaaaaaa
15 years ago
·
#23751
Ahojte holky, tak jen trochu update k te materske v CR. Mama tam byla a zjistila, ze ta baba ze socialky chce nejaky papir od Benefit agency, department of social security myslim, aby tam napsali jeslti beru child benefit a i kdyz bych ho nebrala tak aby vystavili papir kde je napsala 0, nevim co z toho vypliva, jestli to bude znamenat nejaky problem,ale tak to ta baba chce. Takze uz to zacina. Kdybych priletela do CR a ona mi toto rekla,tak vlastne nic nevybavim. Tak vas jen chci varovat. Verim, ze to budete mit v kazdym meste v CR jinak, toto je v Kromerizi. Eva
15 years ago
·
#23750
Ahoj Dennie, tak jsem si musela precist, co jsem napsala, ze z toho vyplinulo, ze se moje mala jmenuje Dennie. B) A ja tam oslovila tebe jako Dennie. Asi jsem to blbe napsala. :dry: Jmenuje se Mia. :) A co rikas na kafe ve stredu? Uz jsme s holkama predbezne domluvene.Chodime na kafe do arndale so Starbucks naproti nextu. Kdyby byla nejaka zmena, tak bych dala vedet. Nemas skype? A sestrence se opravdu narodil prdolka. Mia mela 2,60kg a 45cm. Taky byla docela mala. Zatim papa Lucka
15 years ago
·
#23242
Gabino,diky za prani,tobe take krasne svatky:cheer: Radko tobe gratuluju k poznani co cekas:cheer: Mejte vsichni krasne svatky a splnene prani,tady to clovek potrebuje nekdy....a tesim se na nejake pisma od vas.pa Hanka:woohoo:
15 years ago
·
#23240
HOlky tak ke srazu.. bylo to uzasne... myslim ten sraz. Mam z toho nadherne pocity. skoda ze uz vas ale neuvidim to me mrzi. Bylo to uzasne. anez.. ten snih :( kde bydlis ?? ja chci taky!!!!! aale snad pak v cesku bude... jinak diky za prani stastne cesty domu. I ja vam holky preji krasne proziti vanocnich svatku a do noveho roku jen to nej!!!! Jinak k dnesnimu memu scanu.. CEKAME HOLCICKU!!!!! a strasne moc se na tu prdelku tesim.. bylo to krasne a zive... Sestricka rikala ze to koule nema tak je to ona... zda se ze to bude Laura. Tesim se a mooooooooooooc!!!! no proste nadherny pocit ;-)
15 years ago
·
#22473
Anez, velikanska gratulace k tehotenstvi!!!:) Budu ti drzet palecky, at vsechno dobre dopadne.A s nevolnostma nevim, me byvalo ze zacatku tehotenstvi taky spatne a v 14tt.najednou nevolnosti ustaly a pak uz jsem si tehu zacala jen uzivat se vsim co k tomu patri...Ja si kupovala 3 testy,protoze jsem tomu poprve nemohla uverit a taky jsem si zjisteni,ze jsem tehotna poridila jako darek k narozkam:woohoo: A bylo to to nejhezci co me kdy mohlo potkat,tak si to uzivej a hlavne se raduj a zadne stresiky. Pa pa Deni.
15 years ago
·
#22472
Gabko, Radko a Marketko, diky moc za gratulace a rady. Nastesti mam doma hrozny neporadek a tak musim jit uklizet, jinak bych sedela na internetu do vecera. Musim jit nakoupit nejake zdrave jidlo a i nejake ty vitaminy jak ted Gabka radila. Tak se mejte krasne!!!!!!! :cheer: Anezka
15 years ago
·
#22471
Anezko!!!!!!! To je naprosto bajecne. Vcera vecer, kdyz jsem si precetla tvou zpravicku, jsem hned rikala Adamkovi, ze Ti musime drzet pesticky, aby to vyslo! :) A je to tam. Musis se citit naprosto pohadkove...vzdyt uz jste chvilku na otehotneni cekali! Jenom si ten pocit uzivej. V zadnem pripade neber zadne prasky! Ber tu kapku bolesti tak, ze to patri k prvotnim priznakum tehotenstvi. Ja mela taky bolesti, jake zenska ma tesne pred vypuknutim menstruace. To k tomu patri. Taky se priprav na bolesti prsu...ja je mela fakt zle, mnohem horsi nez pri menstruaci, ale to k tomu taky patri:) Unava az vycerpani je naprosto normalni, tvoje telo zatim s tehotenstvim spis bojuje, protoze si vlastne jeste neuvedomuje, ze je to maliky zarodek zivota, ktery se v Tobe rodi..spis ty zmeny vnima jako neco nevitaneho :) Nejlepsi lek na unavu je hoooodne spanku. Cim vic, tim lip. Ja mela prvni tri mesice i hodne neprijemne zaludecni nevolnosti a na ty mi nejvice pomohl prave spanek. Cim mene jsi unavena, tim lepe telo bojuje s tehotenskym hormonem. :) Jinak moc NECTI na internetu, at se zbytecne nestresujes nejruznejsima statistikama! ;) Zkus papat hodne ovoce a zeleniny, at mas spoustu vitaminku a jestli jeste neberes, kup si tehotenske vitaminky kvuli kyseline listove (folic acid). :) Jinak tady je moje emailova adresa. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Kdyz pisnes na mobil, dam ti svoje cislo na mobil...mobil tady radeji moc zverejnovat nechci, preci jen je to verejne forum :-o A vsechny ostatni holcicky, kdy a kde se chcete sejit? Nekde, kam se vsechny dostaneme tak nejak rozumne, plus nekde, kde se bude dat v klidu najist a pokecat?...hm, moc to tady prece jen jeste neznam...nejaky napad? Mate vsechny auto? Gabka
15 years ago
·
#22470
Ahoj Anez, to je SKVELA ZPRAVA!!!!! Gratulijeme!! Uzivej si ten pocit, ze jses ted vlastne dva :-):laugh: Mej se bajove a vy ostatni maminy taky :laugh: Papa Marketa
15 years ago
·
#22469
jo jinak ta unava je taky normalni :silly: ja chodila 2,5 mesice spat i v pul 7 vecer a spala jsem si do 7 do rana.. normalka :lol: takze podle me je to tak... a dve carky jsou dve carky!!!!!!!!! je uplne bych te chtela videt a poprat osobne. vim jake to je kdyz to ma clovek s kym prozivat, a mas nejake to objeti a tak.. ja se tu raduju za tebe!!! a manzelovi volej volej.. a kdyz to nebere tak neco priprav doma :P treba pod talir s obedem B) asi to tam cekat nebudde... supr... supr ... supr JO a taky jsem listopadova ;)
15 years ago
·
#22468
ANEZKO OHROMNA GRATULACE... JE TO NADHERNY POCIT STESTI.... GRATULUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hlavne na sebe davej pozor. to je to co potrebujes.. Co se bricha tyka.. ja mela priznaky jak kdybych mela dostat menzes a vzdycky jsem rikala tak ted ted uz jsem to urcite dostala.. a nidky nic. Ale vem si ze jsem ve 13tt a stale ty bolesti mivam. ne tak silne.ale pry je to z toho ze se ti roztahuje deloha. coz je opravdu normalni. ale ty prvotni bolesti jeste nejsou kvuli delohy. dokonce nektere maminy maj ty bolesti kazdy mesic v den kdy to maj dostat a pritom uz jsou tehotne. nektym se stane ze treba trosku spini. Neves hlavu prasky opravdu zkus nebrat. a myslim ze vse bude fajn..jeee je to uzasna zprava.. opravdu Gratuluji!!!!!!!Radka
15 years ago
·
#22467
Dobre rano Gabko a ostatni (skoro)maminky!!!! Ja uz jsem psala, bylo mi poslednich par dni divne a tak. Dnes rano jsem si delala test......a jsou tam DVE carky!!!!!! Holky, ja jsem tehule!!!!! Uplne v soku, nepocitala jsem s tim vubec, na zimu jsme meli velke plany atd atd, ale zmena, a dobra!!!!! Jen by me zajimalo, jak dlouho me bude takhle bolet bricho!!! Citim se cim dal hur den ze dne....spala jsem 3 hodiny. Ale nechci brat zadne prasky... Ja mam takovou radost!!!! Manzel to tak nejak tusi, posledni dva dny mi bylo fakt spatne. To on mi rekl at si dnes jdu koupit test. Ale ted je v praci a nebere mi telefon......ja uz mu to taaaaaak strasne chci rict! A ani nemuzu najit fotak, abych ten test vyfotila.... Je to takovy predcasny darek k narozeninam ktere mam 3.11. :-) uz jsem toho napsala dost, prestanu Vas tim obtezovat...jen mam radost!!! Tak, a musime se sejit co nejdriv!!! Budu potrebovat s tolika vecma poradit a tak!!!! Krasny den! Anezka
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty