piatok, 01. august 2008
  182 Replies
  38.9K Visits
  Subscribe
Ahojte vsichni, ziji od rijna 2007 v Anglii (nejdrive Preston, ted Wigan) a taky jsem od Cervna 2008 tehotna:woohoo:! Citim se tady nekdy docela osamela, protoze jsme s mym britskym partnerem prijeli ponekud nedobrovolne, takze tady nemam zadnou "sit ceskych a slovenskych pratel" :(. Moje nejblizsi kamaradka zije v Oxfordu a druha v Glasgow....docela z ruky, co? Obzvlaste ted bych si strasne prala si jen s nejakyma Cechackama/Slovackama:silly: zajit nekde ven a pokecat o vsem a hlavne mem prvnim tehotenstvi, ktere me samozrejme hodne myslenkove zamestnava:P Budu moc rada, kdyz se nekdo zijici pobliz ozve! Bylo by supr se trochu poznat a treba se nekdy sejit na pokec! Diky moc Gabka
15 years ago
·
#23789
Ahojte vsechny:) Tak jsem zpet. Dorazili jsme ve ctvrtek v noci, ale chvilku mi trvalo se zase zabehnout. Znate to:) Jinak vsem preji dodatecne vse nej nej nej do toho noveho roku. Holky, Andy s vama byla na kavinde a moc si to pochvalovala, takze zitra se za vami chystam taky:) Poznam vas podle kocarku:) Doufam ze vsechny tehulky jsou v poradku a statecne se kulati a taky zdravim Hanku;) Jak se mas? Tak berusky zatim papa, musim ulozit krakena:)
15 years ago
·
#23820
Caute, mam dotaz na vsechny maminy co pobiraji rodicovsky prispevek z Cech, platite si zdravotni pojisteni v cechach? Diky
15 years ago
·
#23822
Dokud jses na materske, plati za tebe zdravotni pojisteni stat:)
15 years ago
·
#23823
A za deti pokud jsou obcany CR tak taky a to do 18ti let. Jinak kavinda vcera byla holky super, uz se tesim na pristi tyden;) papa Marketa
15 years ago
·
#23824
Cau, ja nevim jak to mas ty Market ale za me stat nic neplati, ja jsem ze socialniho a zdravotni odhlasena a Hayden je momentalne anglican, jelikoz jeste nemam cesky rodny list a jeden z rodicu je anglican. Andrej mi psala ze po ni nic ze zdravotniho nechteli a me rekli pokud si uz neplatim ceske zdravotni pojisteni tak na to nemam narok.Tak jsem z toho zase cela zmatena. Evi, muzes mi poslat tvuj email, nebo na muj email(Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.) tvuj telefon. Kdyz to vyrizujes v Km tak at vim, nebo uz jsem z toho unavena, mamka volala do Km na socialku a rekli ji to o tom zdravotnim. Tak se zatim mejte..na kafi se taky tesim.
15 years ago
·
#23825
Tak to jo, ja mam stale trvale bydliste v cechach a ze zdravotniho jsem se neodhlasila. Na matersky jsem byla uz kdyz jsem sem prijela a jsem stale. Tak pevny nervy:)
15 years ago
·
#23936
Ahoj maminy,tak co s vama,ze nic nepisete?:( Mate hodne prace?Ja ted jsem nejak napul nezamestnana,tak se nudim desne.Skoda,ze opravdu neni nikdo kolem LIverpoolu abych dala s nekym rec a kafe.Me z toho asi hrabne:woohoo: Tak mi prosim neco hezkeho pisnete a zdravim vsechny....zaslouzila matka Hanka:laugh:
15 years ago
·
#23937
Ahoj Hani, neboj,neumrely jsme:) Ja, Andrea, Lucka,Kristina a Deni jsme se uz dvakrat sesly na kavinde a bylo to moc fajn. Kdybys mela nekdy cestu do Manchesteru, jsi vitana. A samozrejme ostatni maminy a budouci maminy taky ;) Jinak ja jsem stravila svatky doma v cechach a bylo to super. Ted uz jsem zpet v pracovnim procesu. Znas to,doma litas, v praci litas a tak porad dokola. Podarilo se mi zapsat Tadu na cekacku do skolky, kam uz ted chodime do surestartu a vypada to, ze ho snad od zari vezmou. Tak bych pak chtela chodit na anglictinu nekam do skoly,aby to tu pro me bylo prijemnejsi. Nesnasim ty stavy, kdy musim porad nekomu rikat, at jde se mnou, aby mi prekladal. Doma na uceni nemam cas a kdyz je chvilku klid, tak se mi zase nechce. A co ty? jak to, ze jsi tak napul bez prace? Ozvi se, papapa Marketa
15 years ago
·
#23977
Ahojky,me klepne pepka,uz jsem to psala dvakrat a ztratilo se to.Ja nevim jestli do tretice vseho dobreho,nebo se mam jit vycpat.zkusim to odeslat a uvidim,papa vsem Hanka
15 years ago
·
#23978
No tak zaplatpambu,uz to jde,ja ti psala Market uz dvakrat,tak to zkratim,na kafe prijedu moc rada,domluvte to co nejdriv.Teda pokud se v Manchestru neztratim.Prace malo,na hotelu nejsou lidi a tim padem nemam praci,ale prachy mi poslala.Ale jsem spatna z toho co bude.Doufam,ze jste vsichni na tom lepe nez ja a zdravim Vas.Papa a pisnete a Market,diky za pismenkovou podporu.Pa Hanka
15 years ago
·
#23981
Ahoj Hani, my jdeme zitra. To je na tebe moc narychlo,vid:( Ale chodime prakticky kazdy tyden, tak to neni problem. A nebo muzes prijit na kafe ke mne. Ja byvam prez den doma;) Poslu ti muj mobil a skype na soukromou zpravu a az se ti to bude hodit, tak se domluvime. Zatim papa Marketa
15 years ago
·
#24013
ahoj ja mam na tebe dotaz?ty po tech 9mesicich uz na nic nemas narok ani s jobcenter???ja jsem pracovala pres agenturu rok a ted jsem na matersky.
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty