piatok, 01. august 2008
  182 Replies
  38.9K Visits
  Subscribe
Ahojte vsichni, ziji od rijna 2007 v Anglii (nejdrive Preston, ted Wigan) a taky jsem od Cervna 2008 tehotna:woohoo:! Citim se tady nekdy docela osamela, protoze jsme s mym britskym partnerem prijeli ponekud nedobrovolne, takze tady nemam zadnou "sit ceskych a slovenskych pratel" :(. Moje nejblizsi kamaradka zije v Oxfordu a druha v Glasgow....docela z ruky, co? Obzvlaste ted bych si strasne prala si jen s nejakyma Cechackama/Slovackama:silly: zajit nekde ven a pokecat o vsem a hlavne mem prvnim tehotenstvi, ktere me samozrejme hodne myslenkove zamestnava:P Budu moc rada, kdyz se nekdo zijici pobliz ozve! Bylo by supr se trochu poznat a treba se nekdy sejit na pokec! Diky moc Gabka
15 years ago
·
#23694
Ahoj holky, tak vas tady vsechny zdravim. Zrovna ctu, ze mas taky holcicku Dennie. Ta moje je ale mladsi. V nedeli ji bude 6 mesicu. :cheer: Ty jsi primo z Manchesteru? Jinak ja s Kikinou, a ted uz i s Andy chodime na kafe kazdy tyden. Kdyz nekdy nebudes mit co delat, tak se klidne pridej. ;) Dej vedet. Zatim pa. Musim letet. Mala hulaka. :woohoo:
15 years ago
·
#23696
Cau Evi, ja vubec nevim kde to tve mesto je? Jak je to daleko do Manchesteru? A jeste kdyz sis vyrizovala ten rodicovsky prispevek, musela jsi kvuli tomu do Cech? A jak dlouho to trva? Diky....zatim
15 years ago
·
#23698
Tak uz jsem si nasla kde to tve mesto lezi, to je vazne daleko tak to se asi neuvidime. Taky jsem si precetla ze ty jeste tu materskou z CR nemas, nejak jsem si to popletla, kazdopadne ji urcite budes vyrizovat driv nez ja, tak mi dej pak vedet jak jsi v Kromerizi pochodila.
15 years ago
·
#23717
ahoj Kiki, no urcite ti dam vedet, jak jsem v KM pochodila. Ale jo urcite tam budes muset jet osobne, protoze v CR prece vsechno musis vyrizovat osobne, musis podepsat papiry atd. Muzu ti dat pak odkaz na tu babu primo, budes to mit jednodussi. JInak ano Aylesbury je mooc daleko. skoda. Eva
15 years ago
·
#23735
No ahojky! No to ja uz nevim co vymyslet a ty mas 6 mesicni holcicku?To je krasa a tak jestli dobre chapu,tak se tva holcicka jmenuje Dennie,ale ja mam prezdivku Denni, jinak jsem Denisa a holcicku mam Sarinku. A ta uplne zboznuje miminka,tak by byla z toho taky na vetvi, kdyby jsme se sesly. A co planujes zitra, nemas cas s prdolkou na kafe???Ja jsem primo z Manchesteru a pres den muzu kdykoliv, takze staci pisnout a rada uvitam treba sedanek na kafco a pokec. Budu se tesit holky a klidne napiste, ktera mate casik. Hezky zbytek dne holciny. Pa paaaaaaaa;) :laugh: Jo a musim se pochlubit, dneska rano se moji sestrence narodil chlapecek Dominik, tak uz se nemuzu dockat, az mi poslou fotku.Jo a predstavte si,ze vazi jen 2 kg a meri 48 cm.Celkem mrnousek:ohmy: :woohoo:
15 years ago
·
#23750
Ahoj Dennie, tak jsem si musela precist, co jsem napsala, ze z toho vyplinulo, ze se moje mala jmenuje Dennie. B) A ja tam oslovila tebe jako Dennie. Asi jsem to blbe napsala. :dry: Jmenuje se Mia. :) A co rikas na kafe ve stredu? Uz jsme s holkama predbezne domluvene.Chodime na kafe do arndale so Starbucks naproti nextu. Kdyby byla nejaka zmena, tak bych dala vedet. Nemas skype? A sestrence se opravdu narodil prdolka. Mia mela 2,60kg a 45cm. Taky byla docela mala. Zatim papa Lucka
15 years ago
·
#23751
Ahojte holky, tak jen trochu update k te materske v CR. Mama tam byla a zjistila, ze ta baba ze socialky chce nejaky papir od Benefit agency, department of social security myslim, aby tam napsali jeslti beru child benefit a i kdyz bych ho nebrala tak aby vystavili papir kde je napsala 0, nevim co z toho vypliva, jestli to bude znamenat nejaky problem,ale tak to ta baba chce. Takze uz to zacina. Kdybych priletela do CR a ona mi toto rekla,tak vlastne nic nevybavim. Tak vas jen chci varovat. Verim, ze to budete mit v kazdym meste v CR jinak, toto je v Kromerizi. Eva
15 years ago
·
#23752
Ahoj Luci! Aha,tak s tim jmenem jsem to asi cele popletla ja,:ohmy: :unsure: Tak hlavne, ze se to vysvetlilo:cheer: No moc rada pujdu na kafco a kolik nas tam dohromady bude? A Vy uz se vsechny znate osobne? Vis, co, ja mam skype, ale ted presne nevim jakou mam prezdivku, tak nechces mi napsat ty jakou mas a ja si te najdu a kdyztak vecer tam budu.HMm? A v kolik se ten srazik kona? No kazdopadne se rada pridam a moc se tesim:) No a dneska nemate nektera volnou chvilku, asi malou vzemu do centra a mozna zajdem nekam na kafe... Ja uz se asi doma totiz ukousu a mala taky:blink::S Papaaaaaaaaaaaaaaaaa
15 years ago
·
#23760
Ahoj Dennie, vcera jsem se uz nedostala na pocitac, tak pisu az ted. Ten skype je lucinkazlicar a pokud by jsi chtela i mail, tak ten je Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. A v tu stredu asi kolem pul 11. Tak se ozvi papa.:)
15 years ago
·
#23764
Caute vsechny maminky... Evi tak mam zase dotaz na tebe a co s tim chteji jestli pobirame child benefit a kdyz jo tak se stane co? Kazdopadne mi pak dej prosim vedet co jsi jim tam vyplnila a co rikali?ja teprve delam cesky rodny list. To je stejne zvlastni, nekde po tobe nechteji nic a nekde tohle, to nechapu. Jinak pro me streda plati, jako kazdy tyden, davam vedet i tady, ikdyz Luci tobe stejne klasika napisu. Zatim cao
15 years ago
·
#23778
No ahojky,tak jsem si te pridala na Skype a ta streda teda plati? Kolem pul jedenacte tam teda budu.A kolik nas tam teda bude,abych tak vedela jake osazenstvo mam hledat?:P ;) A s tim rodicovskym prispevkem jsem ja konkretne zadny problem nemela. Po dobu kdy jsem byla doma,to bylo v osmem mesici tehu jsem se nahlasila na pracak a pak spravu socialniho zabezpeceni, potvrdila jsem od ktereho do ktereho obdobi jsem pracovala- tudiz i byla pojistena a na zaklade toho mi byla priznana materska a nasledne rodicovsky prispevek a ted jsem tady a vse normal pobiram od nas z CR.:) Je to zvlastni,ale vsude by tento zakon co se vztahuje prispevku apod. mel platit stejne...
15 years ago
·
#23781
Ahoj Dennie, tak mi posli nejaky odkaz, at si te muzu do skypu taky pridat. Nic se mi tady neobjevilo,. :dry: Ta streda plati a bude nas tam i s tebou 5 plus deti. :P Doufam, ze se tam vlezem. :woohoo: Napis mi do skypu a zitra paaaaaaaa. Uz se tesim. :)
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty