piatok, 01. august 2008
  182 Replies
  38.9K Visits
  Subscribe
Ahojte vsichni, ziji od rijna 2007 v Anglii (nejdrive Preston, ted Wigan) a taky jsem od Cervna 2008 tehotna:woohoo:! Citim se tady nekdy docela osamela, protoze jsme s mym britskym partnerem prijeli ponekud nedobrovolne, takze tady nemam zadnou "sit ceskych a slovenskych pratel" :(. Moje nejblizsi kamaradka zije v Oxfordu a druha v Glasgow....docela z ruky, co? Obzvlaste ted bych si strasne prala si jen s nejakyma Cechackama/Slovackama:silly: zajit nekde ven a pokecat o vsem a hlavne mem prvnim tehotenstvi, ktere me samozrejme hodne myslenkove zamestnava:P Budu moc rada, kdyz se nekdo zijici pobliz ozve! Bylo by supr se trochu poznat a treba se nekdy sejit na pokec! Diky moc Gabka
15 years ago
·
#23577
Ahoj Holky, napred chci pozdravit Evcu a Andrejku. Jsem na tom uplne stejne jak kikina. Taky mi konci materska v unoru. Ja vubec nevedela, ze mame narok pobirat materskou v cesku!!! :huh: A opravdu se da pri materske pracovat?? Pokud jo, tak je to super. My se chystame do cr v breznu, tak bych hned zasla na socialku. :) Mela bych na tebe Andy asi hodne otazek. Ty jsi ted jeste na materke, nebo uz tady chodis do prace? Jdem v pondeli s kikinou na kafe. Tak jestli se nechces pridat. Pokud se ti to ale nehodi, tak neni problem a muzem jit kdykoli jindy. A ty jsi Evi odkud? Zatim pa Lucka
15 years ago
·
#23578
Ahojte vsechny!...vcetne "novicek" :-) Hlavne chci vsem poprat vse nejlepsi do Noveho Roku 2009!!! A doufam, ze jste mely krasne Vanoce. :laugh: Omlouvam se, ze jsem se tady nedostala driv, ale nejak toho bylo hodne...navic jsem mezi svatky pracovala, takze casu bylo jeste min! Ja jsem ted se zajmem cetla ty zpravicky o materske, protoze me porod ceka asi tak za 2 mesice a nejak jsem zatim vubec nepremyslela nad tim, jestli budu moci neco pobirat z Ceska. Trvaly pobyt tam stale mam, ale manzel je Anglican...ani nevim, jestli se tim neco meni. Pristi Vanoce se ale chystame do Ceska, coz bude zrovna v dobe, kdy mi vyprsi Statutory Maternity Leave tady, takze to asi bude dobra doba zjistit si, jestli mam na neco narok. Kristinko,jestli se nepletu, ty jsi psala, ze se chystas pristi mesic do Ceska...dala bys potom, prosim, vedet, co jsi zjistila ohledne materske/porodneho, at vsechny vime, na cem jsme? Jinak se nam skupinka pekne rozrusta, coz je mooooc dobre:woohoo: Opatrujte se vsechny! Gabka
15 years ago
·
#23584
Luci, zitra nemuzu ale jindy klido pido :P ...jenom napis kdy a kde...spis tak dopoledne po obede mi prcek chodi spat, on uz je velikej..jinak ja jsem doma uzivam si prcka a do prace nespecham :unsure:
15 years ago
·
#23587
No me je to jedno. Ja muzu taky kdykoli. A urcite se k nam i pripoji kikina. :) Chces nejaky den navrhnout ty? A dopoledne mi to taky vyhovuje. Nerada jezdim do Manchu odpoledne. Bydlim ve Whitefieldu. Obvykle chodime na kafe do Arndale do Starbucks naproti Nextu. Tam je dost mista aby jsme se tam motaly s kocarama. :P Poslu ti do mailu me tel cislo. Zatim papa
15 years ago
·
#23609
ahojte holky, ja jsem bohuzel od vas moc daleko. Aylesbury, Buckinghamshire. Takze se asi tezko pridam na sedanek. Skoda. V kazdym pripade diky moc za rady, budu uvazovat o tom ' vse zaprit' ale jinak snad doufam ze se mi to podari bez problemu vyridit. Me materska ang. zkoncila zacatkem prosince, momentalne jsem jeste doma na materske ale v roce se vracim na part time do prace, jen 3 pul dny, to je nekdy v dubnu, takze ted jsem bez prijmu. daniel ma ted 9,5 mesice. dam v kazdym pripade vedet jak pochodim v tom unoru, pry vyplaci az 3 mesice zpetne.eva
15 years ago
·
#23613
Caute, tak jste mi teda vyrazily dech ze muzu pobirat materskou z Cech, tak jsem dnes mluvila s mamkou a behem tydne bude psat mail na ministerstvo prace a socialnich veci, ze nam bylo zdeleno ze nic pobirat nemohu a dozvedely jsme se ze teda muzu, tak uvidim, to jsem zvedava:P Jinak dam Gaby potom vse vedet, ale i tak bych radeji pobirala neco tady, ikdyby to melo byt na kratsi dobu, jelikoz 7 800kc co jem si precetla ze bysem mela je teda hoooodne malo a ani nechci byt s Haydosem doma 3 roky. No zatim se mejte...ja jdu vyvarovat bryndacky, uz papame masicko s mrkvickou a mame od toho vsechno....a nejde to dolu....
15 years ago
·
#23620
Ahoj, no abych to upresnila, ty muzes pobirat nejprve tady anglickou a az ti zkonci tak muzes zacat pobirat v CR. Ne v jeden cas samozrejme, jedna navazujici na druhou a porodne si muzes vyridit do 1 roku ditete, i kdyz rodis tady. Tak hodne stesti. Ja budu chytrejsi taky az si to vyridim,ale vypada to slibne, dnes to mama zjistovala pres nejakou babu ktera se pry zabyva nama 'zijicima v zahranici' a o tom ze na to nemam narok zminka nebyla a to chtela vedet od kdy do kdy jsem cerpala tady. Takze myslim,ze to bude ok. Eva
15 years ago
·
#23654
Cau, ja vim ze si to mohu vyridit az doberes tu anglickou, uz o tom take docela hodne vim, od kamosky, pak mamka volala s nejakou pani v Praze a cetla jsem vse na web.strankach Ministerstva prace. Ja nejdriv musim vyridit Haydenovi cesky rodny list ale mela bych vse stihnout, i to porodne. Ale jak rikam 7800kc na mesic, kdyz to prepocitas na libry mi prijde strasne malo. Zatim caute
15 years ago
·
#23659
Caute, jen vzkazek....Evi, ted jsem si precetla ze jsi z Kromerize, ja jsem z Hulina..jen info, ze me to prekvapilo to je poprve co jsem se setkala s nekym od nas..:woohoo: A vitam novou clenku, ja jsem tady 3 roky a muj drahy je take anglican a vzit si me jeste nechce:lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol:
15 years ago
·
#23660
Ahojky holky! ~Tak jsem tu po delsi dobe zavitala a koukam,ze nestiham ani docitat. Je super, ze je nas tu vic. Kevababy, super,ze jsi tu. Ja mam 16 mesicni holcicku,je to mazlicek:) Tak snad ti tvuj klucik dela taky radost. Snad budeme mit prilezitost se taky poznat. A jest;i se mylim, tak me opravte,ale je tu celkem dost tehulek, teda ja jsem to jen rychle prolitla:blush: Jo a ja mam take RP a pobiram ho z CR.Tak nevim na cem vsem to zavisi...
15 years ago
·
#23662
Wow, tak Vy jste se uz dokonce nektere sesly:ohmy: Tak to je super a az budete poradatdalsi srazik,tak mi prosim prosim taky napiste. Ta moje mala je uplne nadsena z lidi a predevsim z deti,tak by bylo super Vas poznat holky. Me taky chybu spolecnost:( A tak se budu tesit,ze se pozname. SKoda,ze jsem propasla ten prvni srazik.:unsure: No co, tak priste. A dodatecne vsem stastny a hlavne pohodovy Novy rok 2009!!!!PAaaaaaaaaaaaaaB)
15 years ago
·
#23685
Ahoj kikinkho :-) no tak to je moc mile, rada poznavam lidi z blizkeho okoli mojeho rodiste, vetsinou mi ty lidi sednou :) Cim dam tim vic me mrzi, ze nejsem tam z vaseho okoli. Ja tu moc mamin nemam v Aylesbury. Jinak ja jsem tu od roku 2000. Eva
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty