utorok, 01. jún 2010
  4 Replies
  0.9K Visits
  Subscribe
Nevite do kdy je vlastne mozno se jeste prihlasovat na uni pro zari 2010? Myslel jsem ze uz je pozde ale dival jsem se jak na UCAS tak i na nekolik websites universit a stale je to mozne. Ale nenasel jsem zadnou poznamku do kdy je to otevrene.
13 years ago
·
#3954
Oficialne deadline pro prihlasky pres UCAS je 15.1. tento rok posunut o tejden bo snih.Kdo to poslal do toho teminu ma zaruceno ze se na to vysky podivaji a reknou jo nebo ne.Je to mozne poslat i potom ale uz clovek nema jistotu ze mu vyska odpovi nebo jestli bude volne misto bo operuji na first come first serve base coz znamena ze na popularni obory ci uni je nutne te deadline dodrzet jinak nema clovek sanci.Dalsi moznost je pak behem clearingu (koncem srpna) v kterem nejake uni (ze spodni casti tabulek) obsazuji az tretinu mist.Pro aplikace na part time zadnej deadline neni ale je nutne poslat na kazdou uni application form samostatne bo to nejde pres UCAS.Tolik na zaklade moji skromne zkusenosti bo tento rok zacinam na LSBU studovat.
13 years ago
·
#3955
Tady na tom odkazu jsou dulezita data pro UCAS application: http://www.ucas.ac.uk/students/importantdates

Normalni (radny) deadline bylo v lednu, ale muzes jeste poslat application, s tim ze se nejspis dostanes do CLEARING, coz je nabidka neobsazenych mist a skoly se snazi vyplnit vsechna nabizena mista (vetsinou tyhle mista nejsou nic moc, a letos se hlasilo na univesity o hodne vic lidi nez loni, tak mozna ani moc mist nebude, ale za pokus to stoji).
Ale nejlepsi je asi pockat a zazadat na pristi rok, budes si moc vybrat presne co chces.
Na nektery skoly vetsinou part time courses muzes zadat primo (treba Birbeck).
13 years ago
·
#3956
Vetsinou asi uz jenom na clearings, vsechny datumy mas tady: http://www.ucas.ac.uk/students/importantdates
13 years ago
·
#3957
Diky
  • Page :
  • 1
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty