sobota, 19. február 2011
  5 Replies
  1.1K Visits
  Subscribe
.. se uskutecni 22 kvetna (takze je spousta casu na pripravu.. pokud uz tedy konecne prestane nekdy prset ;-)) v Hillingdon Cycle Circuit. Pridala jsem to do kalendare akci, doufam ze se nekdo zucastni a kdyz ne, tak aspon prijede podivat a podporit. :) Registrace je ted otevrena na: [url=http://www.londoninlinemarathon.com/]London Inline Marathon[/url]
13 years ago
·
#30862
A nevadi kdyz bych se chtel zucastnit jenom toho programu pro deti ?? :-) Ja toho mnohem vice ubehnu, nez ujedu na koleckovych bruslich. Kdyz jedu na bruslich tak me po celkem kratke dobe zacnou tahnout achilovky. Navic ty koleckovy brusle pod posteli jsou jiz celkem zapadane prachem protoze jsem je naposled mel na sobe pred vice jak 2 roky. :-) No nic, uplne zbytecnej prispevek, ja vim.
13 years ago
·
#30874
:cheer: Jen se nevymlouvej, behem jarniho uklidu se brusle z pod postele vytahnou a prach se oprasi! :) To je zvlastni ze ti boli achilovky, mozna ty brusle mas nejak hodne utazeny.. nevim, me zase pri behani boli holene (ale od ty doby co jsem se konecne naucila behat pres paty..B) je to podstatne lepsi). No doufam ze se na ten maraton nekdo prihlasi.. ono 40+ km na bruslich neni zas tak hrozny, to je za chvilku odjety..
13 years ago
·
#30888
Jé, šla bych, ale vzhledem k tomu, že jsem začátečník a zatím jsem na tom stála asi jen 5x, tak bych toho moc neujela. :lol:
13 years ago
·
#30913
Leeshi: pokud muzes, tak zacni trenovat a do kvetna budes profik!! :cheer: Nezapominej na to, ze koleckovy brusle nemaji, narozdil od tech lednich, vepredu vroubky (pokazdy si to na jare pripominam a nadavam si ze jsem na to zase zapomnela.. :) A pokud se nebudes citit na maraton, tak se aspon prijed povidat, urcite to bude sranda!!
13 years ago
·
#30915
No, jen musím přijít na to, kde tady v Kingstonu můžu trénovat. Teprve se tu rozkoukávám, dorazila jsem teď v pondělí. :D
  • Page :
  • 1
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty