streda, 20. júl 2011
  159 Replies
  9.7K Visits
  Subscribe
Ahoj! Chci se zeptat, je tady někdo z Cobhamu nebo okolí? Klidně i Londýn:)Odjíždím na začátku srpna jako au pair, ale bohužel tam nemám žádné známé. Budu ráda, když se ozvete a můžeme zajít na kafe:)
12 years ago
·
#37954
klidně tam, ale kam teda chceš jít potom? šestá se mi zdá pozdě, ale to záleží fakt na tom, kam chcem jít..
12 years ago
·
#37955
Právě jsem Ti poslala mail. :-) Do dvou jsem v práci a kolem čtvrtý bych měla být konečně volná, takže kdykoliv od čtyř hodin, přičemž na Trafalgaru jsem během půl hodiny. Klidně navrhni čas. Máš nějakej návrh kam vyrazit?
12 years ago
·
#37957
ok v 6 na trafalgar square ja vemu 3 lifi z baráku
12 years ago
·
#37958
A kde na trafalgar sqare?abysme se naslidejte echo
12 years ago
·
#37959
Domlouváme se, že nejdřív zajdeme na Camden Market. Přidáte se? Jestli jo, tak v půl pátý na Camden Town u stanice metra. Jestli nechcete, tak my proběhnem Camden a v šest na Trafalgaru? Kde přesně, to netušim, asi přímo u stromu?
12 years ago
·
#37960
já makám takže až na 6 ozvu se na mobil
12 years ago
·
#37961
Jasné! :-)
12 years ago
·
#37963
Ahoj, ja bych do toho sla, poznat londyn tak jak ho vubec neznam ;-)
12 years ago
·
#37982
hallooo som na vianoce sam v Londyne tyzden,,,niekto kto sa bude nudit ako ja?
12 years ago
·
#38006
nazdar lidi nesel by dnes nekdo na pivo konecne mam dva dny volna a nemam co delat
12 years ago
·
#38446
hej freaking people next weekend som off!!! cesko-slovensky jazyk som nepocul storocia.... takze kam ideme? ozvyte sa niekto... priatelov neni nikdy dost :woohoo:
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty