štvrtok, 02. október 2008
  251 Replies
  57.1K Visits
  Subscribe
jak se vede my jsme z cumbernauld mezi Glasgow a Edinburghem......cesko,slovensko.....ozvete se :) neco popijem pokecame domluvime nejaky vylet...nebo tak ... ;)
14 years ago
·
#26588
Cus cus no ted to asi nepujde zacinam tu podnikat..takze zabite :( ..ale tak za mesic se muzeme domluvit v tom bych nevidel problem... A co ty nejaky zjimavy ulovek???? A vidim ze se tu ozvala dalsi slecna nebo pani...na kafe neni problem ze Milos... ;)
14 years ago
·
#26582
.....bych i dojel az z Manchestru zachytat k mori tam u tebe....ale to az pozdeji az to nebude takove mrtve tak za mesic-dva......jinak jedu na velikonocni dlouhy vikend do Anglesey do Moelfre na 3 dny do kempu na ryby tak kdybys mel zajem se pridat tak se ozvi...zatim cau
14 years ago
·
#26579
Jestli chceš zavolej mi.Já bydlím s rodinou Motherwellu ale v Wishaw bydlí několik našich českých kamarádů.Zrovna o jedné holce zrovna vím,že hledá to samé.Kolik je ti let?Moje číslo 07871564989 Miloš
15 years ago
·
#23771
ja to vzdavam kdo je zalogovanej na www.facebook.com tak se muze podivat na fotky jenom me musite najit a to jako pritele irena valna Zatim a moc se tesim na ostatni fotky
15 years ago
·
#23765
to teda nemaj moc vychytany:(
15 years ago
·
#23763
No,, na to tez nemuzu prijit...osekal jsem ty fotky na 300kb a porad to neslo ....psalo to ze je to velky soubor ...nevim co je to za hovadina...:(
15 years ago
·
#23762
nevite jak se davaji fotky do foto galerie????
ahojte.no ja som si to uzila ako nikdy.fakt taky mensi odpocinok.no na druhy den som az taka odpocinuta nebola...umierala som celu sobotu. ale aj napriek tomu som sa velmi dobre zabavila...super ludia...tesim sa na dalsi sraz.popripade nahodne kafe a tak...
15 years ago
·
#22748
NO super bando jen tak dale...A co jste delali o vikendu...???
15 years ago
·
#22739
tak tě tady vítame tomašku já jsem Irena
15 years ago
·
#22492
BUDE SE PORADAT SRAZ CECHOSLOVAKU VE SCOTLAND...pripadni zajemci hlaste se ZDE...Glasgow Edinburgh a akoli...;-)
15 years ago
·
#22490
TAk zalezi kolik vas je...Ja auto mam takze zas tak velky problem neni....ale aji ten vlak je poho...Ale ze ses ozval, jsem myslel ze je po tobe :-)No my jsme meli takove male posezeni v sobotu sice ve trech ale bylo super...Takze doufam ze se pristi mejdan sejde vice cechu a slovaku VE SCOTLAND...Jinak uz muzeme stanovit nejaky datum...a o miste se domluvime...Jinak zdravim vsechny ...A PISTE LIDI PISTE....;-)
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty