štvrtok, 02. október 2008
  251 Replies
  57.1K Visits
  Subscribe
jak se vede my jsme z cumbernauld mezi Glasgow a Edinburghem......cesko,slovensko.....ozvete se :) neco popijem pokecame domluvime nejaky vylet...nebo tak ... ;)
14 years ago
·
#26595
Na platyze mam fajn misto...ale uz me nebavi je chytat... z kayaku jich nekdy nachytam vice jak makrel :lol: A jak dlouho jsi v Scotland ??? Vere a co te tu dovalo?? jinak me tesi Marcel.. ;)
14 years ago
·
#26590
[b]mismar[/b]jj není problém - už jsem s Milošem mluvila ;) :)
14 years ago
·
#26589
Od prosince kdy sem chytil v pekneho platyze sem nebyl...nema to ted stejne cenu ...trou se v hloubce...krome tech platyzu...tak to skusim v sobotu na nake ty ,,lopaty'' :lol: .....necekam nic ohromneho ale potrebuju uz provetrat zadek na morskem vzduchu :woohoo: .....
15 years ago
·
#23779
souhlasim a přestavam pit
15 years ago
·
#23776
Dobre foto Barusha;)
15 years ago
·
#23774
já to taky vzdávám na facebook mi nejde se zaregistrovat........ :S tak dobrou
15 years ago
·
#23773
fotky ze srazu na http://barushac.blog.cz/galerie/ruzne/skotsko/sraz-10-1-bellshill :P
15 years ago
·
#23521
Ahojky a jak je to s dopravou zpet do Glasgow????? To viš budu u rodiny teprve tyden tak aby si nemysleli něco špatnyho. Jo ja bych ráda dorazila na to náměsti tak jenom doufám že ho tam najdu:silly: Zatím
15 years ago
·
#23006
Tesi me ja jsem Marcel....To by bylo super:) kdyby jste dosli... Tak to uz je nas teda hodne...Jinak mate nejaky tip na dobrou hospu v Glasgow?????No jinak, mame jeste par litricku prave moravske slivovicky..Takze ta padne za nas....jinak se mejte....;)
15 years ago
·
#23005
Tak to je bezva.To datum 10.1.je pro nás super.Je možné,že nás tam přijede 10 až 15.My jsme skupina Čechů která žije Motherwellu u Glasgow.Hlásíme se až teď,jelikož jsme se o těchto stránkách dozvěděli teprve před 4dny.Tak se mějte a budeme se těšit.
15 years ago
·
#22499
dam ti muj mobil.. sms je lepsi....Jinak jsem uvazoval o mestu Falkirk je to presne mezi Glasgow a Edinburgem...Vlak jede z edinburgu 24 minut a zpatecni listek stoji £6,8... Je tam super restauracka z cinskym a japonskym jidlem vstup stoji max £10 a muzes zrat co chces a jak dlouho chces...Maji tam cepaka a plno dalsich piv a chlastu na vyber(samozrejme vezmu pravou moravskou slivovicku na zahrati;-) ) na posezeni je to super....doufam ze dorazi i banda z Glasgow...muj mobil:07784027972 dej vedet...
15 years ago
·
#22496
Mno k tomu kolik nas je tak zatim jeb tri co vim po dalsich se zatim divam a nebo jsem s nima moc nemluvil....... A neboj me jen tak neco nezabije ale zato WiFi na hostelu je furt mrtva Ten termin je super napad ..tak co kdy? pro me je moznej tenhle vejkend a nebo vykend za tri tejdny.....
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty