utorok, 09. august 2011
  2 Replies
  1.3K Visits
  Subscribe
Zdravim Vas, pracoval som ako opatrovatel (netreba ziadne osvedcenie ale kurz) v tejto rodine 2 roky a kedze mam novu pracu na Slovensku hladam za seba nahradu. Jedna sa o pomoc/opatrovanie muza na vozicku, ktory ma sklerozu multiplex. Byvame v Cardiffe vo Walese, Velka Britania. Su tu dalsi dvaja opatrovatelia s ktorimi sa budete striedat, je to robota na 5 dni v tyzdni 2 dni volna a moznost pracovat nadcasy. Hodiny cez pracovny den su rozlozene pocas celeho dna, napr. rano 2 hodiny, potom pauza atd. Je to vzdy 8hod denne. Musi to byt niekto kto ma pochopenie, empatiu, snahu pomoct, zivu usmievavu povahu, mlady clovek zo zmyslom pre humor. Nesmie sa bat velkeho rodineho psa. Praca je na dlhsie obdobie nehladame nikoho na tyzden dva. Prve 4 tyzdne su skusobna doba a trening pocas ktoreho sa zoznamite s pracov.Skusobna doba je platena 75% z normalneho mesacneho platu, ktory je po dani a poisteni v cistom 885lybier mesacne. Strava a ubytovanie zadarmo. Jedna sa o velmi dobru pracu v dobrom prostredi v peknom meste kde je vsetko na dosah ruky. Vlastna izba s TV a pripojenim na internet. Tu je par narokov ktore musite splnat *nefajciar ( musi byt nefajciar) *vyska nad 180cm koli pouzivani zariadeni na dvihanie a trasport do auta ( ako taky maly zeriav) * fyzicky fit *muz *18-21 rokov *aspom zaklady anglictiny *vodic ( musi mat vodicky Bcko) *cisty register trestov [b]NASTUP: 22.augusta 2011[/b] (zaplatime polku letenky ak ste stale na Slovensku, teda iba vybranemu uchadzacovi) Poslite prosim strucny zivotopis a musi byt aj fotka inak email budeme ignorovat, na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Tato praca je stale aktualna prosim poslite CV v anglictine a fotku na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
12 years ago
·
#35404
A to je na Cardiff dobře nebo zle placená práce? Nejlepší bude to hodit asi do inzerátů.
  • Page :
  • 1
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty