štvrtok, 29. máj 2008
  8 Replies
  2.5K Visits
  Subscribe
hello everyone! chci se zeptat, jestli planujete (doufam, ze planujete :) ) nekde pohromade sledovat euro 2008, hlavne zapasy ceskeho tymu, v londonu nebo v manchesteru (v manchu asi czech bar, co? ;) ) kdyztak se ozvete, at nas fandi co nejvic :woohoo:
15 years ago
·
#21499
Myslis, ze neco bude? Obecne plati, ze kdyz nam v danem roce vyjde hokej, dari se nam i ve fotbale. Letos jsme hokej projeli... :dry:
15 years ago
·
#21501
ja jsem optimista ;) ale hlavne se strasne tesim na fotbal!! hokej je kazdy rok, nuda :blush:
15 years ago
·
#21505
Nj, jenze v hokeji obycejne padne mnohem vice golu behem 60-i minut nez ve fotbale behem 90-i (prestoze je branka v hokeji jen o neco malo vetsi nez brankar, pricemz ve fotbale by se do ni vlezlo vic nez 10 brankaru). V hokeji je velmi neobvykle, aby hrac simuloval, ktezto ve fotbale je velmi neobvykle, aby byl hrac opravdu zranen (a tudiz nesimuloval). V hokeji na hrace neprsi, ani nesnezi, takze jejich vykon nezavisi na momentalnim stavu pocasi. Ve fotbale hraci nestridaji kazdou chvili, a tak se obvykle po hristi prochazi, pricemz hokejiste jsou v neustalem plnem provozu (kdyz jsou na lede). Kdyz se hraci porvou v hokeji, divaci si to uzijou a hraci si jdou obvykle na 5 minut odpocinout, kdezto ve fotbale jsou z toho plne noviny, disciplinarni tresty a neuveritelne pokuty. No a nakonec si nedokazu vzpomenout, kdy hokejovi fanousci nicili sedacky, vlaky, a jiny nje jimi vlastneny majetek, a potrebovali davy policistu na uklidneni B)
15 years ago
·
#21507
hele, vsak ja ti to nenutim :D nekdo ma radsi hokej, nekdo fotbal. jo, a btw, nejsem zadny hooligan a kdyz se pujdes v anglii podivat na zapas, tak tam nikdo vytrhavat lavicky nebude. to je jen u nas v nasi blbe zkorumpovane lize, unfortunately :( takze tak... ja jen zjistuju, jestli to tady bude nekoho v pristich dnech taky zajimat nebo jestli jsem sama :) ??? ??? pekny den vsem :)
15 years ago
·
#21512
mam jeden typ pro ty kdo maj doma pocitac a nevadi jim sledovat fotbal v klidu domova.staci se zaregistrovat na strankach www.onlinetv1.net a zakoupit si mesicni licenci na vsechny ceske a slovenske kanaly..je jich dohromady asi 12. ct1 ct2 ct4 ct24 nova prima ocko nova cinema a potom slovensky..stv 1 stv 2..joj... atd tento mesicni "balicek" stoji 12liber a muzete vesele koukat na vsechny zapasy ceskeho tymu.ja jsem si zakoupil licenci minuly mesic a vesele jsem koukal na nase hokejisty z gauce nez abych dojizdel na kazdej zapas do londyna.dobre je ze pokud nemate zrovna cas koukat na to live tak se na to muzete kouknout v zaznamu ktery tam je vzdy k dispozici.cele zaregistrovani a spusteni netrva dele nez 10minut.platil jsem pres paypal coz je nejjistejsi.pokud se chcete na neco jeste zeptat tak napiste.jinak doufam ze jsem aspon nekomu pomohl.. mejte se.
15 years ago
·
#21513
to jsi rekl napsal moc hezky:) souhlas nejvetsi
15 years ago
·
#21515
chjo.. takze se tady nikdo na fotbal nediva.. :( wtf??
15 years ago
·
#21559
Na fotbal(ted EURO, jinak Premier League a hlavne MANUTD!!) se pokud mozno divam, o vikendu doma na projektor(pres UPC), takze mam to same jako v cz baru v Man, akorat ze pivo mam vychlazene v mrazaku a nemusim na neho cekat cele veky jako v dotycnem cz pubu, jestli se to tak da vubec nazvat. Doporucuju se zajit podivat na Deansgate, urcite tam v nejake knajpe bude platno a nebo tak na 99% bude platno v Old Pintu u Salfordske university(pro studaky) s rychlym obcerstvenim a vcelku pozivatelnym pivem. Taky bych klidne zasel radsi nekde mezi lidi(muzu pouze o vikendech), ale urcite ne do te pseudohospody v Rusholmu....:)
  • Page :
  • 1
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty