utorok, 03. máj 2011
  8 Replies
  1.5K Visits
  Subscribe
Zdravim, chcem len upozornit ludi, ktory by chceli pozerat MS 2011 v hokeji cez internet, aby si nekupovali predplane u spolocnosti myeuro. Su to vyhodene peniaze, pocas hokeja sa na stranku nedostanete, ked hej, tak to funguje asi 10 sekund a treba refresnut, kontakoval som ohladne toho admina ale ten na to kasle, kedze peniaze uz ma na ucte. Nenechajte sa nachytat ako ja, zbytocne som vyhodil £13.
13 years ago
·
#32435
nekdy v davne minulosti jsem si mesic zaplatil na tech strankach a vse fungovalo velmi dobre. Ale ted pri MS je asi velkej naval a servry na kterych to ma asi nestihaji (predpokladam ze to ma jen tak nekdo doma a tudiz nema moznost docasne zvysit linku a servry. Ted bude asi vsechno pretizene, takze asi platit za cokoliv nema cenu.
13 years ago
·
#32455
To nieje celkom pravda, pouzivam kokurencu stranku a funguje celkom dobre, na myeuro sa vsak ani nedostanente, iba zaplatite.
13 years ago
·
#32529
Tak tady bych trochu odporoval. Kvuli hokeji sem si prave to myeuro predplatil a vsechny zapasy mi jely bez nejakych vypadku. Otazka je, jestli mas i Real Player nastaveny tak, jak je doporucene na tech strankach. A k te konkurenci .... byla tady (nebo jeste furt je) platinova.eu To jsou podle me vyhozene penize, i kdyz hlasi 9 liber za dozivotni registraci ci co. Po roce mi ti hajzlove (krtek snad promine, ale i snad oceni fakt, ze jsem pouzil jen toto mirne osloveni pro dotycne parchanty) strhli z uctu snad 20 liber jako predplatne na dalsi obdobi. Pritom se o tomto "detailu" pri prvni registraci nejak zapomeli zminit. Nebyl jsem jediny, koho to nasralo. Na facebooku nas bylo vic. Pritom cela slavna platinova funguje v podstate jako stranka s www odkazy, ktere si clovek muze jednoduse vyhledat i sam. Tady to akorat nekdo dal na jeden list. A i kdyz uz mam teda ten dalsi rok predplaceny, sledovat muzu akorat ****! Nenechte se zblbnout uvodni strankou a plynule bezicim videem tv noe. Zbytek se seka jako prase, pokud to teda vubec "bezi".
13 years ago
·
#32534
Podle me je nejlepsi zajit do ceskoslovenskeho pubu na West Hampstead a uzit si nejen dobry obraz, ale hlavne skvelou atmosferu. Byla jsem tam, kdyz jsme hrali v patek se Slovenskem a bylo to proste super!!! Jednoznacne doporucuju! Cesi dotoho!!!
13 years ago
·
#32538
Ja viem nastavit RealPlayer, ja som sa nemol dostat ani na stranku, ti hajzli predali viac uctov ako im utiahne server. Najhorsia vsak bola kvalita obrazu ked to nahodou islo. Pri 600 kb/s som este take kocky nevidel :lol: , puk som tam tiez nevidel, konkurecia vysiela pri 400kb/s o 100% lepsi obraz.
13 years ago
·
#32540
[quote]Podle me je nejlepsi zajit do ceskoslovenskeho pubu na West Hampstead a uzit si nejen dobry obraz, ale hlavne skvelou atmosferu. Byla jsem tam, kdyz jsme hrali v patek se Slovenskem a bylo to proste super!!! Jednoznacne doporucuju! Cesi dotoho!!![/quote] já byl na ten zápas v F3K na west kensington, hospoda byla plná čechů a slováků (dost velká hospoda) a dalších 30 lidí koukalo na jedno z pláten venku (pravda moc toho asi neviděli), protože už je nechtěli pustit dovnitř...
13 years ago
·
#32541
souhlasim ze je vzdy lepsi koukat nekde v hospudce:-), ale musim oponovat, myeuro mi bezi jak ma a to jeste prepojujem na tv a mame super obraz, zalezi take jaky mas internet, ja mam to nejrychlejsi od virginu a jeste jsem si radeji zaplatil realplayer, trosku na nic, protoze to ted bezi v jinem prohlizeci, ale i tak musim rici, bezi nam to bez problemu a naprosto cisty obraz, takze nejvice zalezi jake mas pripojeni.
13 years ago
·
#32551
Zkuste tohle pro inspiraci to neni zle: http://www.cnews.cz/kde-sledovat-hokejove-ms-2011-tipy-na-videa-i-zpravodajstvi
  • Page :
  • 1
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty