pondelok, 30. január 2006
  3 Replies
  2.9K Visits
  Subscribe
zdravim,pracuji v anglii a mel bych dotaz ohledne formulare E 301.na strance http://portal.mpsv.cz/eures/prace_v_eu/zeme/vb/ jsem se dozvedel tohle: Po ukončení pracovního poměru ve Velké Británii je vhodné si nechat před odjezdem do České republiky vystavit formulář E 301, který pro potřeby úřadu práce plní funkci potvrzení o zaměstnání (zápočtového listu). Zároveň potvrzuje doby sociálního pojištění, které budou brány v úvahu při přiznání podpory v nezaměstnanosti v České republice. Kontaktní instituce vydávající tento formulář ve Velké Británii: HM Revenue & Customs Centre for Non-Residents (Newcastle) Longbenton Newcastle Upon Tyne NE98 1ZZ United Kingdom Help line: Z Velké Británie Tel: 0845 9154811 Fax: 0845 9157800 O vystavení formuláře E 301 lze požádat i korespondenčně z České republiky, nicméně doporučujeme obstarat si jej hned po ukončení zaměstnání ještě za pobytu ve Velké Británii. Na internetové stránce http://www.hmrc.gov.uk/cnr/osc.htm naleznete ke stažení formulář žádosti (CA 3916) o dodání vyplněného formuláře E301. S vyplněnou žádostí CA 3916 je vhodné zaslat kopie poslední výplatní pásky nebo „zápočtového listu“ P45 či P60. a proto se ptam jestli nekdo nevite kdyz ukoncim pracovni pomer poslu s vyplnenou zadosti posledni payslip za jak dlouho mi tento formular prijde a jestli je mozne ho zaslat na mou adresu do CR,protoze po ukonceni bych rad hned jel domu.jelikoz pracuji v pakarne v anglii pro jednoho ,zkurveneho' INDA a bydlim nahore v byte nad pekarnou a kdyz dam vypoved tak se budu muset urcite vystehovat a nechce se mi nikde jinde bydlet bez prace a cekat na formular.tak nevim. a nevite co je to jeste P45 P60 ??? prosim poradte,diky moc. predem dekuji
18 years ago
·
#9045
Ahoj Mazarus,

na svůj dotaz najdes odpoved v 8.dile Plnopravneho obcana. (UK Informace - Prakticke Info)

Jarda
18 years ago
·
#9046
Taky by me zajimalo jak dlouho trva nez obdrzim ten formular E 301 kdyz prijedu domu??
V tom 8 dile jsem nenasel odpoved jak dlouho to trva od podani na mistich uradech.
Diky
18 years ago
·
#9047
V tom 8 dile jsem nenasel odpoved jak dlouho to trva nez obdrzim ten formular E 301 kdyz prijedu domu.
Diky Ales
  • Page :
  • 1
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty