neděle 20. listopad 2011
  149 Replies
  6.8K Visits
  Subscribe
http://www.youtube.com/watch?v=jg-DCRwF5_Y&feature=player_embedded
asi 11 roky tomu
·
#42631
Ja se jen divim kolik cesek a slovenk tu chodi s tmavyma a dokonce s cernochama. podle me to nemaji v hlave v poradku nebo nemohou najit normalniho bileho kluka. jedine o co temhle cernym jde je ziskani viza a evropskeho pasu a flakani se. je jim jedno koho vosukaj, nejaka moralka respekt je jim cizi.vetsina z nich nema zadne vzdelani,inteligence na urovni opice. jinak nejsem rasista nedela mi problemy se s temi co jsou na urovni bavit ale to je tak 1:10000.
asi 11 roky tomu
·
#42634
no to je pravda ze ceskoslovenky a i polky uz neveda odbujnosti co by do te sve kundy dali ,bily im nevoni a cerneho smrada neodmitnu bo kazdy vi ze maju dobru povjest co sa tyka jejich muzstva .No raci sa uskromnim s mensim a vonavym bilim chlapen nez mnet cerneho kery sa kupe iba v sobotu a uz aj v sobotu zacne smrdet cibulu a mysli si ze parfemy to prekryju do dalsi soboty :D
asi 11 roky tomu
·
#42636
V každé zemi by mohlo být povoleno jenom tolik cizinců, kolik občanů dané země je v konkrétní cizí zemi. Asi by to trochu odskákali i Poláci, ale za pokus by to stálo ;)
asi 11 roky tomu
·
#42638
Ja bych naridila cudzincom aby ostali nekere prava jak maju v ich vlastnych krajinach jak napriklad cinani aby mneli iba jedno decko a pakosom bych to iste naridila bo sa tu hrozne rychlo rozmnozuju ,skoro kazdy tuzi mnet 6 decek :( ,uz vidim za 50 roku jestli sa doziju ze Uk bude muslimsks krajina plna kakaovych :D
asi 11 roky tomu
·
#42646
[quote]Ja bych naridila cudzincom aby ostali nekere prava jak maju v ich vlastnych krajinach jak napriklad cinani aby mneli iba jedno decko a pakosom bych to iste naridila bo sa tu hrozne rychlo rozmnozuju ,skoro kazdy tuzi mnet 6 decek :( ,uz vidim za 50 roku jestli sa doziju ze Uk bude muslimsks krajina plna kakaovych :D[/quote] ...a mozno by mali robit aj skusky z jazyka rodneho.... to by sa to tu krasne preriedilo..... :evil: ved ak nie si schopny/a naucit sa rodny jazyk, co potom o cudzom.... :blink:
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty