sobota 3. červenec 2010
  6 Replies
  1.7K Visits
  Subscribe
Ahojky vsem chci se zeptat pokud ojizdim z UK a poslu tenhle formular plus vsechny veci k tomu zasle mi Anglicka strana potvrzeni E... do CR na tu adresu kterou tam uvadim ? Dekuji :dry:
asi 13 roky tomu
·
#10127
Jestli to odeslou na adresu do Cech nevim (pochybuju).
Postu, ktera ti chodi na anglickou adresu si muzes nechat presmerovat do Cech (nestoji to zas tak moc) postup najdes tady (Přesměrování pošty do Čech nebo na Slovensko)


Dalsi info: Návrat z Velké Británie (Anglie)

redakce pohyby.co.uk

asi 13 roky tomu
·
#10128
Ahoj.
Nechal sem si to poslat do ČR a došlo to bez problémů.
asi 13 roky tomu
·
#10129
Cilda napsal:
Ahoj.
Nechal sem si to poslat do ČR a došlo to bez problémů.


.. tak super aspon to nekdo potvrdil ze to poslou do Cech. A jak dloho jim to trvalo kdyz uz te mame na drate Cilda ?

redakce pohyby.co.uk

asi 13 roky tomu
·
#10130
Došlo to za necelých 9 týdnu. Akorát mi nedošla E104 tuším, k tomu je potřeba NIN. To bohužel ještě nemám.
asi 13 roky tomu
·
#10131
Zdravim,

Posilali jsme ten formular (cca 28.4.2010) na vyrizeni Ecek na danou adresu. Zpet do CZ prislo cca za 2.5 mesice jen jedno Ecko (myslim E205, ktera je podle me do budoucna uplne k nicemu) s tim ze od 1.5.2010 se zmenily nejaky zakony o ochrane osobnich udaju v ramci EU a od tohoto data si budou zbyvajici formulare vyrizovat urady samy!!! Nevim, jak to bude NEfungovat bo predpokladam ze dostatecne proskoleni urednici o tom vedet nebudou. Na druhou stranu bylo zde prilozeno telefonni cislo pro dalsi informace a tak si muze kdokoliv, i statni urednik bezne vybaveny jazykovymi dovednostmi, potrebne informaci zjistit...
asi 13 roky tomu
·
#10132
ahojky,vim,ze dokumenty posilaji do CR bez problemu.

nedavno jsme tady resili,zda si jeste pri navratu musime o dane formulare zadat,jelikoz jiz nekomu byla sdelena ta sama odpoved jako skwareckovi.na to konto jsem kontaktovala MPSV CR a zeptala se,zda si jeste musime zadat o E301 pri navratu a byla jsem odkazana na tuto webovou stranku: https://portal.mpsv.cz/eures/e301

z teto stranky to chapu tak,ze bychom dany formular meli stale doma dodat a sami.ze by meli stale na dobu prechodnou platit. predpokladam,ze to same by bylo u E104. tak jsem z toho ted lehce zmatena. to,ze by komunikace a vymena informaci od 1.5.2010 meli urady v ramci EU mela fungovat na daleko vyssi urovni vim a to,co by to melo prinest mi zni logicky,ale nerozumim tedy,proc mi nebyla takova odpoved poskytnuta i doma? Skwarecku,jak jste se s timto faktem a touto odpovedi vyporadali v realite? nebo spise,jak se s tim vyporadala ceska zdravotni pojsitovna pripadne pracovni urad? diky moc za odpoved.
  • Stránka :
  • 1
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty