pátek 26. srpen 2011
  1 Replies
  3.1K Visits
  Subscribe
Zdravím, odjíždím z UK a vyřizuji potřebné dokumenty. Co a jak udělat jsme si přečetl tady na Pohybech, ale přeci jen mám nějaký ten dotaz. Vyplnil jsem dotazník na Tax refund (s tím není problém, peníze snad pošlou na účet :) )a též jsem vypsal tak formulář CA3916. V práci končím ve středu, hned odesílám dokumenty tam kam je potřeba a v pátek odlétám do ČR.
[b]Otázka č.1[/b]
zní, ony požadované dokumenty E104, E301, E205 mi potom pošlou na adresu do ČR nebo na adresu kde jsem bydlel v UK? Také jsem nějak moc nepochopil jak se zde píše: "Kdy začít se získáním těchto certifikátů? doporučujeme 4 - 6 týdnů před plánovaným odjezdem z Velké Británie", když P45 vám vystaví až když v práci skončíte a ne dříve, a čekat zde 4-6 týdnů jen tak bez práce (když jste ji vlastně ukončili abyste dostali P45) na dokumenty mi taky nepříjde jako ideální řešení.
[b]Otázka č.2[/b]
, můžu se přihlásit na ÚP, a zpět na zdravotní pojištění v ČR, dříve, než obdržím ty dokumenty E104 atd..? v případě že ne, budu pak muset nějak doplácet sociální a zdravotní poj. za to období, když už jsem odhlášený z UK a ještě ne přihlášený v ČR?
asi 12 roky tomu
·
#1445
ahoj mam stejny problem jak ty s konecnym certifikatem. Jak to nakonec dopadlo vsechno?
  • Stránka :
  • 1
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty