pondělí 3. leden 2011
  2 Replies
  1.2K Visits
  Subscribe
Uvazuji nad koupi teto televize. Mate s ni nekdo nejake zkusenosti? Nebo pod jakym oznacenim se prodava v CR? diky
asi 13 roky tomu
·
#29731
S timto konkretnim typem sice zkusenosti nemam, ale na to ze je to Sony+FullHD+FreeViewHD me to pripada za £299 (Comet) jako super deal. Nedavno by stala dvakrat tolik. Jeji mladsi sourozenec dostal 5/5: http://www.whathifi.com/Review/Sony-KDL-32EX503/Specs/
asi 13 roky tomu
·
#29732
nevim jestli je vubec rozumne shanet technicke info o cemkoliv na takovemto foru. ale obecne bych ti poradit mohl-pokud to chces mit jako hlavni televizi a nehodlas se nikam v dohledne dobe nekam stehovat kup si neco vetsiho. ja jsem nedavno kupoval 46" (v CR) a zda se mi to uz male. 32" je lepsi herni monitor. jinak zasadni rozdily v techto cenovych relacich nehledej, spis se jedna o rozdily ve vybave. v tomto smeru doporucuji, aby to melo hlavne HDMI a bez Full HD bych taky nic uz nebral. v CR by bez nejakejch vychytavek klasicke LCD 46" zacina tak kolem 14tkc, myslim, plasma by byla i levneji. pro orientaci lepsi televize bez kompromisu zacinaji tak na 30000 kc, jak jsem vypozoroval.
  • Stránka :
  • 1
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty