Saturday, 18 July 2009
  124 Replies
  26K Visits
  Subscribe
Ahoj vsem maminkam.Chtela jsem se zeptat,mam 2mesicni mimi a potrebovala bych poradit na jaky davky mam narok v uk?A jestli muzu zazadat o porodne v cechach?Moc dekuji za rady. :)
14 years ago
·
#24429
Ahojky, to ti bohuzel presne nereknu, mozna to jde i s anglickym rodnym listem? Jestli si to ale dobre pamatuji, tak jsem musela cekat na cesky. No ale jak rikam, jista si s tim nejsem. pa
14 years ago
·
#24405
Zuzina a u vas sa to neda vybavit s anglickym rodnym listom? U nas ano, ked ho das uradne prelozit. Ja sa to pytam len tak zo zvedavosti.
14 years ago
·
#24403
Ahojky, muzu poradit s porodnym. Na to mas v CR narok, musis ale pockat, az mala dostane cesky rodny list. Potom si zazadej a mas na to rok. Bohuzel s tim ostatnim ti neporadim, o tom nic moc nevim. Blahopreji k mimcu a hodne stesti.
14 years ago
·
#24393
Ahoj a tvoje mimi sa narodilo v UK? Mas narok ziadat o porodne, pokial si nedostala v UK Sure start maternity grant. Teda neviem ake mate zakony v CR, ale ja som na Slovensku dostala. Tiez by si mala dostat pridavky, co je 20 libier tyzdenne a neviem ci si vydata alebo slobodna. Mozte si poziadat aj o housing benefit a council tax benefit a child tax a working tax credit. Neviem ci som vyhovela tvojej otazke, ale kludne sa pytaj, pomozem ti.
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty