New

Islám

  Friday, 29 July 2011
  501 Replies
  39.7K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
6 years ago
·
#50865
som strasne zvedavy, co by sa stalo, keby toto robia krestania v napr.pakistane.
tito hajzli su tu vacsinou na benefitoch, dostavaju skoro vsetko zadara a toto je ich vdaka?!?
presne jak to napisal shaarky44- vykopat ich odtialto do prdele!!
naco tu su, ked sa im tu nepaci? hajzli islamski!!


A pak hned tebe nebo tebe a pak je.
6 years ago
·
#50864
kdyz to nekdo nakousl mnohozenstvi tak podle me to je vic fer podle islamu nez podle zapadu, kdyz si muzete dovolit uzivit ctyri zeny tak si poridite ctyri manzelky , na zapade si poridite milenku a podvadite svoj zenu a pak jsou jenom rozpady manzelstvi. Kdo tu zna nekdo nejakyho muslima osobne? Ja jo je to kolega v praci ,inzenyr a nejvic v pohode clovek.
11 years ago
·
#43954
zas netozdavaj rozumy ,sem to nepatri tu si kazdy pise nazor na islam tak zales muro ,jako mne je jedno kdo si co mysli ,ja sem an easy going person sa da povidat ,a kazdeho mam viš kde hlavne tebja :-D,urcite patriǎ medzi baby co maju dute hlavy ,.... si nervozna ze sa obuvas do mňa? My sme tak spokojení ze ani netusis jak.Mnela bys jit hnit na Sk radsi nez kritizovat nečí nazore ,no co ti povim ,temu co sa nelubja moje bazore tak uznavaju islam ,to je jasna vec ,ale nevim proc sa za to hanbiš priznat to,aj ty nosis burku a partner ta znasilnuje bo je muslim?No sak nedusto moja ven stym ,na to je tu tato skupina :-D
11 years ago
·
#43953
Alan, tos sem mel napsat driv, ze jenom kredem bolseviku je chovat se slusne ke svemu okoli - mohl jsem se prihlasit k volbam a volit komunisty, pr mi prijde normalni, chovat se k lidem fer a slusne. Ono nejde jen o ty ostatni lidi, ale predevsim o sebe samyho. Chybi ti respekt, s toleranci na tom nebudes asi o moc lip... I dal jsem te spatne pochopil: Nejstarsi university jsou muslimske, muslimove jsou o 500 let pozadu. Vis, rozdil je v tom, ze Evropa se vyviji, je neustale v progresu, kdezto muslimsky svet se za tech tisic let vubec nezmenil (teda kdyz nepocitam veci ze zapadu, vymenene za ropu). A je to diky muslimske vire, ve ktere je pokrok zrada viry! Jo a na ty spalky a indiany si moc dobre pamatuju! - To bylo loni, ze? Yvet, mas pravdu, tve deti se budou moci svobodne zamilovat, budou moci chodit do skoly, etc, vzdyt Sharia jim to primo nakazuje! Nebo ne???
11 years ago
·
#43952
inac davajte si pozor na fakt, ze muslim moze aj klamat, ked je to vramci "dobra" islamu. a ze su muslimi falosne podrazacke svine, to uz dneska vie kazdy
11 years ago
·
#43697
se ti holka nedivim :-D ,ponevač vse je realní a ty to dobře víš ,radej chceš bít sticha,no jen řekni jak je to doopravdy ;-)...ze se muslimi mejou jednou tydne a tí moderni trochu časteji ale denne to nemúžou kvuli jejich nabozenstvi :-D
11 years ago
·
#43695
a vsichni sou stejní ,ani jeden neni jiní ,muslim jak muslim ,jenom ceskoslovenske holky si je zastavaj bo se za ne provdali za krasny peníz .Ono rok dva ci vic sou jako maźičci ale pak zacnou bít protivní az mají osklive myslenky zabíjet a nasilne ublizovat,toto maji oni v jejich nabozenství ... A musej si schovavat krasny vlasy muslimky a enom by sa jich druhy chlap dotkl tak ji sustnou kyselinu do tvare aby si ji uz zadny nevsiml haha tak toto je pravda kteru este nektere neznaji ;-)
11 years ago
·
#43694
jo a uklizeli sme v hotelu po muslimkach ,no sem mi chtéo brecet jak se paradi ale jake spindiri to sou ,tolik bordelu ste jedte nevideli ,to stejne v baracich ,maji velke auta ale v baracich bordel jak v tanku a prachu ze kdys kejchne tak sa nevida ,skušenost ;-) ...a furt jen nabidej kolik by zaplatili za snatek ale my blbi nejsme ,any sme sa oddali muslimum enom kvuli prachúm . Bordelaři .Odmitam uklizet po muslimech ,hruuuza.
11 years ago
·
#43692
Ja sa nemam z coho spamatavat. Ja som stastna s mojim manzelom moslimom a nemenila by som za nic na svete. Je najlepsim manzelom a otcom :) Je to ubohe, ako je niekto zaslepeny nenavistou k ostatnym a pritom ich ani nepozna. Osobne by som z uchlastanym cechoslovakom nebola ani za nic na svete. Alkohol zabija vztahy a viem to z osobnej skusenosti.
12 years ago
·
#39085
jasne, jedna vec je diskutovat o tom na anonymnom internete a druha vec je zdvihnut prdel a ist s tym nieco spravit (nemyslim zenske, samozrejme:) co som bol na poslednom proteste proti tym muslimskym curakom v tower hamlets- vlastne tam nedoslo s nimi k zadnemu "kontaktu":) stala tam cela armada fizlov, takze sme ich ani nevideli. islo hlavne o to, ukazat, ze aj my sa vieme proti nim postavit, takze to splnilo ucel. zase na druhu stranu, staci malo a oni su v ulicach hned...
12 years ago
·
#34993
Jestli sis přečetl komentáře výš, pak pochopíš proti čemu mám výhrady viz. shaarky444 nebo mato mato. A další. Opravdu debilní příspěvky. Tuhle diskuzi pročítám už několik dní, prošla jsem si všechny přiložené materiály, ale můj názor to nezmění. Znám arabskou kulturu. Navštěvuju arabský země často. Mám tam spoustu kamarádů. Vím spoustu o muslimských ženách. A nelíbí se mi to. Nesouhlasím s tím. Ale to ještě neznamená, že sem budu přispívat debilní a nenávistný texty. Vetšina muslimek by zase neměnila s evropankou. A to, že mákáš, je určitě dobrý skutek. Já si ale beztak myslím, že tvoje tvrdě vydřený peníze promrhá nějakej vládní frajer v bordelu. Naše země se zadlužuje, to je pravda, že je to z části i kvůli zneužívání dávek, s tím souhlasím taky. Ale největší vinu na tom má chamtivost a nenažranost našich politiků.
12 years ago
·
#34990
Ano. Já ti rozumím. Ty fotky jsem viděla a nesouhlasím s tím a věř tomu, že víc jak většina muslimů s tím nesouhlasí taky. Jestli jsi někdy četl korán, pak víš, že ti lidé konají proti zásadám jejich bible. Jenže tahle jejich demonstrace je jen zlomek toho co západ páchá muslimům už desítky let. Co Palestina, nebo Írák, Afganistán, Libie. Opravdu si myslíš, že je američani stále nedokážou porazit? Chlapy s utěrkama na hlavě a s kalašnikovem v ruce? Arabové mají horkou krev, každou nespravedlnost si vyloží jako křivdu.Nezapomínájí, ale dokážou odpustit.Jejich mládež se aktivně zajímá o politiku, jsou to vlastenci a milují svého proroka. V tom je ten velký rozdíl mezi jejich a naší kulturou. Oni mají zásady, my už na ně pomalu zapomínáme. Ted k cigánům. Narodila jsem se tady, ale nejsem češka. Bydlím tady, ale nemám domov. Náš národ existuje od nepaměti, ale nemáme žadnou historii. Nesdílíme společný jazyk, protože jsme roztroušeni po celém světě. Nemáme disciplínu a trpělivost, milujem svobodu a život. A život není o daních. At se vám to líbí nebo ne. Takhle to máme geneticky daný. Tak to pán Bůh chtěl.
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty