sobota, 15. november 2008
  125 Replies
  19.3K Visits
  Subscribe
Ahoj všem. Nikdy jsem v Anglii nebyla. Z nějakého důvodu však můj syn chce do Anglie odjet. Mému synovi bylo 5 a je fanda FC Chelse. Chuť "někam" odjet a změnit životní styl mám už dlouho. Jenže vždycky byl důvod počkat. Prvně se muselo zařídit "nějaké" bydlení. Pak se to bydlení muselo zpravit...a taky platit hypotéka. Pak se narodilo dítě....a my jsme si s maželem řekli, že to prostě teď musíme udělat. Dítko půjde do základní školy za necelé dva roky. A to je čas, kdy můžeme poznávat jinou kulturu, naučit se jazyk a třeba se rozhodnout i zůstat. Protože mluvím docela dobře německy,tak bych preferovala SRN, Švýcarsko,Rakousko. Ale mám obavy, že se mi nepodaří sehat pracovní povolení. Navíc můj muž preferuje anglicky mluvící země. Jako člověk, který kromě češtiny nemluví jiným jazykem se dopracoval k názoru, že je nejjednoduší.A tak "pánové" rozhodli o Anglii. A já dala v pátek výpověď.(asi jsem fakt praštěná) Takže jsem od února volná a přemýšlím, jak budu postupovat.A tak chci požádat o radu i pomoc všechny ty, kteří se rozhodli stejně a "jede v tom celá rodina" Jak se aklimatizovalo vaše dítko? A jak zvládlo jazyk? Jaké město by jste doporučili?Já uvažovala o Londýně, ale vaše příspěvky, kde tak často zmiňujete vysokou kriminalitu mě odrazují. A jak si najít dobrou jazykovou školu?A může tam s námi docházet i náš syn?Všem moc děkuji za ochotu Inushka
15 years ago
·
#23181
[b]Krupier wrote:[/b] [quote]Pánové, s hodnotami, kterých vaše inteligence jistě dosahuje, nebude určitě problém identifikovat takové závadné příspěvky hned podle prvních slov a můžete je tedy rychle přeskočit. [/quote] To je sice pravda, ale jen za dnesek jsem mel ve schrance 29 mejlu, z toho cca 25 z tohoto fora. Abych je mohl identifikovat podle prvnich slov a nasledne mazat, musim je nejdrive otevrit. Takze jiste vsichni oceni zalozeni noveho kinologicko-alkoholicko-plkaveho vlakna. Predem dekuji za kladne vyrizeni.
15 years ago
·
#23184
Tak to s těmi hodnotami nebude zase až tak valné, jak jsem myslel... stačí, když v tom mailu sjedeš o něco níž, on totiž nekončí tím odkazem... velice rychle zjistíš, že nic otvírat nemusíš...
15 years ago
·
#23185
Mimochodem, tím "všichni" myslíš sebe a koho ještě? Ten druhý rýpálek už konečně přestal prudit a vyřešil to tak, aby sám nedělal to, za co nám spílá - nápověda viz. výše...
15 years ago
·
#23186
[b]Krupier wrote:[/b] [quote]Tak to s těmi hodnotami nebude zase až tak valné, jak jsem myslel... stačí, když v tom mailu sjedeš o něco níž, on totiž nekončí tím odkazem... velice rychle zjistíš, že nic otvírat nemusíš...[/quote] Ja taky zadne odkazy neotviram, otviram pouze mejl, kde je napsano od koho a predmet zpravy. Jak mile, po otevreni mejlu, vidim oc jde, mazu. I to nas..e
15 years ago
·
#23187
Pluralis majestaticus už se dávno nenosí. ;) Každopádně už nevím, co bych ti poradil, snad jen víc asertivity při otvírání mailu...
15 years ago
·
#23188
Ahoj všem..myslím, že v tomto týdnu již podruhá, jak už také bylo někým předvídáno, připomínám, že jsme odběhli od tématu. To ale není to nejhorší , co by mi vadilo. Myslím, že je dost patrné, že někteří připěvovatelé mají více agresivní styl jednání a to mi opravdu vadí. Zvláště ve vztahu k lidem, kteří jsou nekonflitní a jsou mi velmi radou nápomoci (viz. třeba Honza..ale nejenom on) Já se nechci nikoho dotknout, ale chci požádat, aby zde nedocházelo k žádnému urážení nebo pošimrávání si ega. Je to zbytečné. Díky moc za pochopení
15 years ago
·
#23194
Boha jeho, zalozte jim nekdo chat :laugh: Kdo to ma v tom mailboxu mazat? Jdu se odskrtnout z tohoto threadu... :huh:
15 years ago
·
#23198
:laugh: tady se prej chlasta na vychazce se psem, muzu se pridat ? :)
15 years ago
·
#23990
Jeden SLOVAK od agentury nas zobral do domu kde býváme,pýtal od nás depozit.My sme zaplatili doklad o tom nedal.Teraz zmizol ani v agenture nevedia kde je.Agentura neuzna depozit lebo SLOVAK im nedal. Poradťe nam čo mame robiť???
15 years ago
·
#23991
S penězi se rozloučit a příště už se nenechat napálit.
15 years ago
·
#23992
Po nas taky chteli v byte depozit a jen tak "na hubu" ale kdyz nekomu davame penize, tak nas teda napadlo, ze na to urcite chceme nejakej papir, tak jsme neco sesmolili spolecne s pronajimatelem. Kdyz by se nekdo cukal, tak neni uz neco v poradku. No tim celym chci rict, ze jste pekny trumpety, ze jste mu nejaky penize dali bez papiru... tak hold pro priste ;-) A jinak by me docela zajimalo, jak skoncila ta pani s tou rodinkou, co tuhle diskuzi zalozila... nevite nekdo? Docela me to zaujalo, jak tady probihala diskuze. Myslim, ze byla opravdu trochu v oblacich a zajimalo by me, jestli uz spadla dolu, nebo se ji opravdu podaril husarsky kousek a na tom oblacku je i v realite....
14 years ago
·
#24655
[b]Hydrolog napsal:[/b] [quote]Spis nez radit Unyerovi jak zrusit upozorneni na nove prispevky v diskuzi, by jste si mohli probirat vase grafomansko - alkoholicko - kynologicke problemy nekde kde to nebude obtezovat. Napoveda pro malo chytre deti: Na ICQ, Skype, mail nebo samostatnem vlakne.[/quote] :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: nejdriv jsem chtela postnout jenom tohle ale pak mi to prislo vudci prispevovatelum nefer. Mne taky doted chodej mejly s prispevkama na 'cech=rasista?' a jak rika honza, nevidim co tam je dokud ho neotevru. Jinak jsem chtela dat autorce threadu *THUMBS UP* nejen za odvahu, ale za racionalni pristup, hned nekde na zacatku zminovala gumtree, takze uz ma spoustu veci osefovanejch. To ja zacinala s bydlenim u znamych a s casopisem TNT co je (byl?) zadarmo u stanic metra. Pres ten jsem nakonec praci skutecne nasla (v srpnu 2004) a byla profesionalni, a po roce jsem dostala jeste lepsi job, de facto jsem si mohla vybirat. Ale to je long story a dneska jsme v recesi. Tak jen pridavam svuj hlas nekoho kdo uspel a ani nevedel jak :-))
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty