štvrtok, 19. november 2009
  1.9K Replies
  116.4K Visits
  Subscribe
Ahojte, zakladam tuto novu temu, pre vsetky snazilky a buduce maminky,pretoze prave taketo nieco mi na tomto fore chyba. Stranka, kde by som si pokecala - vymenila nazory a skusenosti s babami, ktore sa snazia otehotniet v anglicku. Takze pokial mas zaujem tak sa pridaj, bude nam spolu veselsie.
12 years ago
·
#38618
diky moc !!
12 years ago
·
#38619
Marky 32, děkuji moc a přeji hezky den
12 years ago
·
#38631
Ahojky, omlouvam se, stehujeme se, takze jsem nemela moznost drive napsat. Kazdopadne jak pise Marky, riziko to je fakt malinkate ;) Janule, diky za ten link, taky si to objednam. Tam mam zmacknout normalne "contact" a do toho formulare k vyplneni napsat, jestli by mi mohli zaslat ten kit? Takze midwife to vicemene nezajima?? Co budes teda delat?
Ahojte, Hladam rodinu/všade možne/....kde by som mohla rpacoavt ako au pair...nejake typy,zanmosti?...alebo nahradu za teba?...kontaktujte ma...dik a nice dayyyyyyyyyy
12 years ago
·
#38647
skarbienek a Jumpicek ako vám to krásne ubieha. Joj ale sa teším spolu s vami :cheer: . Maminky neviete mi niektorá poradiť : mám 6 mesačné dievčatko a pomaly sa prikrmujeme a chcela by som jej dať jogurt a neviem či môžem a aký. Moja midwies má dovolenku a neviem koho by som sa spýtala. Ďakujem :)
12 years ago
·
#38649
Ahojky,nevim proc,V CR doporucuji jogurt az od 8 mi mesicu,ale tady v UK,uz se od pul roka doporucuje.Nejlepsi je bily,plnotucny a organic.A nebo se da v Tescu sehnat "my first jogurt" a je to jogurt prave pro miminka,organicky,plnotucny s ovocnou prisadou a BEZ cukru-zatim jediny jogurt bez cukru,ktery jsem tu na trhu sehnala-fakt vyborny.Pa Marky
12 years ago
·
#38656
Ďakujem Marky si poklad, hneď idem do tesca :cheer:
12 years ago
·
#38660
AHOJTE DIEVCATA:) TAK A MAM PRE VAS OBROVSKU NOVINKU :) NAS TOMINKO UZ JE NA SVETE, NARODIL SA 21. 12 O 6,40 AM, MA 2680 GRAMOV, A PRISIEL O NIECO SKOR, POVODNY TERMIN BOL 10. JANUARA ALE ASI CHCEL PREKVAPIT RODICOV AKO NAJRAJSI VIANOCNY DARCEK :) ..BOLA SOM PRESNE V 37TT+0.. POROD BOL SUPEEER. NEMOZEM ABSOLUTNE NIC ZLE POVEDAT. MALA SOM EPIDURALKU, ABSOLUTNE ZIADNE BOLESTI SOM NECITILA , IBA TLAKY... TOTIZTO PONDELOK SA MI ZDALO ZE MI ODTEKA PLODOVKA, NEBOLA SOM SI ISTA LEBO ODTEKALA POSTUPNE, TAK SME PRE ISTOTU ISLI DO NEMOCKY A KEDZE SOM BOLA POZITIVNA NA STREPTOKOKA B TAK MI POVEDALI ZE SI MA TAM UZ MUSIA NECHAT ZE JE TO PLODOVKA A MUSIA POROD VYVOLAT KVOLI TOMU STREPTOKOKOVI LEBO JE TO NEBEZPECNE AK SA NESTIHNU ANTIBIOTIKA PODAT..JA SOM TEDA DOSTALA ANTIBIOTIKA NACAS..A NAKONIEC NEMUSELI ANI VYVOLAVAT NA KAZDEHO PREKVAPENIE, SOM ZRAZU Z 0 BOLA SAMA OD SEBA OTVORENA NA 3 CM, O 4 HODKY NA 7 A VTEDY MI DALI EPIDURALKU, UZ SOM BOLA NA 10 ALE MALY BOL STALE VYSOKO TAK MI KONTRAKCIE ZVYSOVALI A ZRAZU MALY PRISIEL TAK RYCHLO ZE ANI MIDWIFE SI NESTIHLA DAT RUKAVICE :woohoo: VSETCI BOLI PREKVAPENI ZE AKO PRVORODICKA SOM SA RYCHLO OTVORILA A POROD BOL TAKY SUPER. FAKT VRELO ODPORUCAM EPIDURAL AK NIEKTORA VAHA, MNE ZABRAL NA 100 PERCENT, SKUSALA SOM AJ GAS ALE Z TOHO SOM SA CITILA AKO OPITA, NEROBILO MI TO DOBRE , NATAHOVALO MA Z TOHO... TAKZE SME NAJSTASTNEJSI RODICIA POD SLNKOM A DOSTALI SME NAJKRAJSI VIANOCNY DARCEK :) UZ SME DOMA, DNES SME PRISLI Z NEMOCKY, MALY AKURAT SPINKA..TAK SA MAJTE PAPA TO SKARBIENEK: JA SOM SI TO OBJEDNALA Z TEJ STRANKY CEZ MUMSET.COM. URCITE SI HO OBJEDNAJ A SPRAV..LEBO VIDIS KEBY SOM JA NEVEDELA ZE SOM GBS POZITIV A VODA BY MI POSTUPNE ODTEKALA, ONI BY MA POSLALI DOMOV, NEDOSTALA BY SOM ANTIBIOTIKA BOHVIE AKO BY TO CELE DOPADLO...
12 years ago
·
#38661
OPRAVA V UTOROK SME ISLI DO NEMOCNICE O 15.30..
12 years ago
·
#38662
Janule, GRATULUJU!!!!!!!!!!!!! TAK TED UZ HLAVNE JEN ZDRAVICKO A KLIDECEK ;) TAKOVY POROD TI OPRAVDU ZAVIDIM, A DIKY ZAROVEN ZA UKLIDNENI, TAKY CHCI EPIDURAL, TAK JSEM KLIDNEJSI S KAZDOU POZITIVNI REAKCI NA NEJ :) DOUFAM ZE BUDU TAKY TAK SPOKOJENA, S CELYM PORODEM. TAK KRASNE VANOCE PREJU!!!!!!
12 years ago
·
#38663
Janulko,oooobrovska gratulace,krasny vanocni darecek,preju hlavne zdravicko,co nejvice spanku(nejcenejsi to dar cerstvyvh rodicu hned po zdravi :-)) a at jste stastni a spokojeni!!!! Na druhou stranu,jak pises,clovek ani nechce domyslet,co by se stalo,pokud by jsi si sama aktivne nesehnala ten test...:-((,za tohle Uk nenavidim,za ten strach,zda se neco nezanedba,za ten vztek,ze se moje uz 4ta gp neumi memu diteti ani podivat do krku,kdyz ma horecky a takhle bych mohla pokracovat jeste hodne dlouho.taakze,hlavne to zdravi a vse ostatni uz zvladnete sami,pa a uzivej si to mamino a pokud si nebudes vedet s cimkoliv rady nebo se budes citit uplne vyrizena a na dne(taky uplne normalni v prvnich mesicich),tak sem pis,at te muzem podrzet,pa Marky ....
12 years ago
·
#38664
Scarbienku,take se kratce podelim o svou zkusenost s epiduralem,neumim si to bez nej predstavit a nedam na nej dopustit a to i presto,ze jsem po nem mela bohuzel tu negativni reakci,kdy ti nebezpecne klesne tlak,byla jsem mimo,skoro v bezvedomi,ale doktori mi hned dali neco do kapacky,snizili hlavu a za pul hodky jsem byla zase ok.Ja mela porod vyvolavany a tudiz mi kontrakce zacali ihned po 2 a po chvili po 1 minute!!!!Vydrzela jsem to 3,5h a pak uz se to nedalo,rvala jsem na celou nemocnici.Od epiduralu jsem nevedela,ze rodim,na monitoru skakaly na grafu kontrakce jako blazen a ja si se vsema v klidku psala po facebooku.Nez se malej narodil trvalo to dalsich 14h,kdybych nemela epidural,tak bych tu dneska uz asi nepsala,protoze bych byla ve cvokhausu ;-)).Takhle nemam na porod nijak zvlast osklive vzpominky,ty 3 h se to dalo prezit a tak celkove jedine na co si muzu stezovat je pristup personalu a to take ne vsech-spis,ze vse trvalo hodiny,nez se neco delo-jako treba ta tabletka na vyvolani-cekala jsem celej den,pak prisel vecer,ja nespala celou noc-uz druhou a tudiz to nejhorsi na mem porodu nebyla bolest,ale totalni vycerpani zapricinene tim,ze tu na vse maji hromadu casu a jedna ruka nevi,co dela druha.Az kdyz tam manzel ztropil skandal,mela jsem tabletu zavedenou za ctvrt hodky:-))Tak preju pohodove porody,aspon jako ten muj,fakt to nebyla zadna hruza-diky epiduralu...:-)))
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty