štvrtok, 19. november 2009
  1.9K Replies
  116.2K Visits
  Subscribe
Ahojte, zakladam tuto novu temu, pre vsetky snazilky a buduce maminky,pretoze prave taketo nieco mi na tomto fore chyba. Stranka, kde by som si pokecala - vymenila nazory a skusenosti s babami, ktore sa snazia otehotniet v anglicku. Takze pokial mas zaujem tak sa pridaj, bude nam spolu veselsie.
12 years ago
·
#39240
Skarbienek,JA ctu co pisete ale nemam cas.uz jdes do finale,drzim palecky.Hlavne Dej vedet Jake to je v porodnici- mam ztoho strach.Jinak JA dobry jsem silene unavena,I kdyz uz jsem v patem mesici.Stejne me vsude reknou vydrzet nez se narodi.Tak holciny jdu se lecit JA zas pisnu
12 years ago
·
#39241
Holky všem děkuji vyzkousim.Mějte se hezky pa
12 years ago
·
#39242
holky byly jste se podivat v porodnici, kam pujdete rodit? me to hodne uklidnilo, videla jsem, jak to tam vypada. rekli mam, jak to tam chodi, co muzem ocekavat...
12 years ago
·
#39247
Ja v porodnici nebyla. Vim, ze snad jeste rok zpatky se delaly pro tehotne primo "prohlidky", ale ted uz nam to nenabidli, ..ani jsem se neptala. Dali nam ale DVD z porodnich pokoju /primo z nasi nemocnice/, abychom videly, jak vypadaji a co v nich je.. Skoda, taky by me uklidnilo, kdybych tam mohla nakouknout :-) Jo a jeste k tomu kojeni, a vubec k tem zacatkum, vedli jsme o tom znovu debatu s pritelem. Pro to kojeni bych opravdu chtela zkusit co jak nejvic, moc doufam, ze nam to pujde...ale kdyby ne, no nenadelam nic, a nez trapit sebe i prcka, prejdeme proste na UM. A z tech prvnich tydnu mam ja fakt az panicky strach ...ale pritel se tak strasne tesi, i pres to, ze vi, jak to bude narocne, ze me tim fakt hezky uklidnuje :-)
12 years ago
·
#39250
Ta rektalna trubicka je aj nato aby jej to uvolnilo prdiky. Pouzi hadicku z odsavacky na sopliky a odsavacku kup novu.Nech lezka aj na brusku.
12 years ago
·
#39257
ahoj anie mmi sme toto tiež mávali pred mesiacom ja som bola s tím aj u GP a ten mi samozrejme povedal že to idú zúbky a malá je v poriadku, a zúbky ešte nikde :lol: , tak som jej sem tam dávala panadol baby alebo trošku paracetamolu. Malá sa ukľudnila a spokojne spinkala.
12 years ago
·
#39712
Ahojte tehuľky ako sa máte? čo máte nové? dávno ste nedali o sebe nič vedieť. Vy maminky ako sa máte? My ideme v sobotu domov tak sa stráááááášne tešíme ale zároveň mám aj obavy bo na slovenksu sú veľké zimy tak sa bojím ako to ten môj prcek bude znášať.
12 years ago
·
#39758
Ahojte tak jsem 21tyden,podle UTZ je vse v pořádku a holciny čekám svoji malou holčičku Saru.Jsem šťastná tak Uz aby to uběhlo a měla jsem ji u sebe
12 years ago
·
#39762
Ahojky, lubika zaaavidim cestu domu. Nas to ceka snad v lete, az vyrodime pas atd. Nemuzu se dockat!!DO te doby mi aspon prijede mamka a tatka kouknout na vnoucka :-) Jumpicek: Ani nevis, jak ti preju, ze je vse v poradku!! Drz se!! Hodne zdravicka! :-) JInak ja jsem uz 38 tyden, porod cekam kazdym dnem. Vicemene cesky due date mam uz v patek 10.2., poslicky jsou cim dal castejsi a silnejsi, tak uz se jen modlim aby se to konecne rozjelo. Jumpicek, uzivej, dokud je co :laugh: Pro me je ten konec siiiileny, to cekani, to jak se clovek uz citi fyzicky i psychicky.. Strasne se uz na maleho tesim, ale tolik strachu a nervu, jak to vsechno bude..to jsem necekala :) Zatim papa a ozvu se uz snad jako hrda mamina ;)
12 years ago
·
#39775
Let sme mali super a rodina sa veľmi tešila keď sme prišli len malá je trošku dezorientovaná s toľkých ľudí okolo seba. :cheer: skarbienek juj ale ti to ubehlo rýchlo :cheer: Juj napíš keď niečo :silly: Jumpicek pred rokom som bola aj ja v 21 týždni a naša sa volá tiež Sarah, to je super náhoda. :woohoo: Držím palčeky a vychutnávaj si ten krásny pocit v brušku :cheer: A dievčá píšte keď niečo nové :silly:
12 years ago
·
#39781
jumpicku,to jsou tak skvele zpravy ani nevis,jak moc ti to preju :-)).Tak at uz je vse az do konce bez problemu a davej o sobe vedet,pa Marky
12 years ago
·
#39782
scarbienku,moc na tebe myslim a drzim palecky co to da,at uz to moc dlouho netrva a mas sve vytouzene detatko v naruci:-).Mate uz pro chlapecka jmeno??A kdy ti prijede mamka?Nejsi na facebooku?Kdyby ano,rada bych si te pridala,preci jen je clovek vic kontaktu treba na chatu a muzes se podivat na fotecky a tak.Urcite budes i obcas potrebovat psychicky podrzet a ne vzdy budes chtit ,aby to mohl cist kdokoliv,jako zde.Tak pokud mas zajem muj kontakt na fb je Laddy Smid-pouzivam manzelovo ikonku-on si to zalozil,jamu to zacala pouzivat,on pak presedlal na e-bay a tak mi ten jeho profil zustal,uz to ani nechci menit.Tak paaaaa a urcite dej o sobe vedet jeste pred porodem :-)).Good luck,Marky
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty