štvrtok, 19. november 2009
  1.9K Replies
  116.5K Visits
  Subscribe
Ahojte, zakladam tuto novu temu, pre vsetky snazilky a buduce maminky,pretoze prave taketo nieco mi na tomto fore chyba. Stranka, kde by som si pokecala - vymenila nazory a skusenosti s babami, ktore sa snazia otehotniet v anglicku. Takze pokial mas zaujem tak sa pridaj, bude nam spolu veselsie.
14 years ago
·
#26486
Ahoj Leni,tak jestlize jedes na Slovensko,tak se sejdeme bud pred ci po.Takze bud ted o vikendu(jestli dobre pocitam,odjizdis pristi utery,takze den pred odjezdem se ti asi chtit nebude a driv jak o vikendu to asi nedame dohromady)a nebo potom 10 ci 11.3.,protoze pak odjizdim na 3 tydny ja.Tak holciny piste-bud tento vikend(me by se to hodilo treba v sobotu odpoledne) a nebo 10 ci 11.3. k veceru(restauracka v tydnu otevira az v 17h.Tak piste,piste-konkretni datumy,please.mejte se bajecne a hlavne at je vse v naprostem poradku.Lucko,jsi tu taky?Co Marcelka,nevis o ni neco,neprisla by se na nas alespon na chvilicku mrknout i s malou??Cauky vsem,Marky :-))
14 years ago
·
#26488
Marky, o vikendu to nedam, nakolko vtedy makam, ale mozem but v pondeli alebo to nechajme teda na toho 10 ci 11.3. neviem ako to bude vyhovovat ostatnym holkam :)
14 years ago
·
#26490
Holky, poznate niekoho, kto uz rodil v Cechach alebo na Slovensku, potom co odisiel z UK a bol zamestnany v UK aj behom materskej dovolenky? Vieme, ze potrebujeme formular E112 ( aj ked v niektorych pobockach poistovne hovoria ze to ma byt E106, ale ten ludom, ktory neodchadzaju permanentne z UK nevydaju). Ale zaujima ma, ze ci uz niekto mal prakticku skusenost s tym, ze potom s tym certifikatom E112 isiel rovno do nemocnice a za gynekologom a ti mu to uznali. V poistovni mi povedali, ze ziaden preukaz nebudu vydavat, ze mam ist do nemocnice priamo s tym certifikatom a dat im kopiu. A ako poznam Slovakov urcite s tym budu robit problem alebo povedia, ze to v zivote nevideli :) Ma s tym niekto prakticku skusenost? Dakujem Katka
14 years ago
·
#26495
ahojte dievcata. prepacte ze som sa dlho neozvala, ale som momentalne dost busy.. dakujem, ze ste na mna mysleli! takze v skratke: moja dcerka Lucka sa narodila 18.1.2010 v UCLH London Euston. porod bol prirodzeny, bez epiduralky.. som na seba dost hrda :) neuverite, ale porodila som rano o 8.17 a o 22.00 sme uz boli doma! vedela som, ze bezne pustaju domov po 6 hodinach, ale iba ked na tom trvas.. my sme boli obidve zdrave, tak nevideli dovod nas tam drzat. navyse vraj nasu izbu mozu potrebovat v noci, tak vraj bude lepsie ked pojdeme vecer ako niekedy nad ranom.. pocitala som, ze tam min. jednu noc ostanem. predsalen prve dieta.. poviem vam, nebolo mi vsetko jedno. viete si predstavit, aka bola ta prva noc. vobec som nespala, sledovala som, ci sa hybe, dycha.. nastastie hned na 2.den rano k nam prisla midwife a poukazovala nam veci.. v nemocnici mi skoro nic neukazali.. kojit nas tiez nenaucili. inak existuju tzv. baby cafe. su tam vzdy 3 laktacne expertky a lokalne maminy, ktore koja a debatuju.. je to super. takze moja skusenost z UK je dobra aj zla. nastastie som mala bezproblemove tehotenstvo aj porod. verim tomu, ze ked nieco naozaj nie je v poriadku, nechaju si vas v nemocnici aj tyzden. maruska a lucka, pocula som ze royal free hospital je fakt dobra. ako som vam spominala, povodne som mala rodit tam, ale zmenila som to na UCLH. ale vobec som nemusela. nebojte sa, vsetko bude OK. zatial tolko, snad sa mi podari prist na stretko aj s malinkou. musim ist, uz ma vola :)
14 years ago
·
#26496
Ahoj vsem. v prvni rade velka a velka gratulace Marcelce a hooooodne moooooooc zdravi a radosti s malou lucinkou. Budu se tesit, kdyz ti to vyjde aby jsi prisla na srazek a vsechno nam povedela ;o) Jinak me by to take vyhovovalo spise v tydnu nez o vikendu hlavne tenhle vikend mam trochu busy. Marky v pondeli bychom to mohli otocit, kdyby jsi mohla, ze by jsi prijela na jogu a na patou bychom sly na srazik? A ja bych pak prijela ve ctvrtek ? Tak dej vedit papapapapapapa vsem
14 years ago
·
#26501
Ahojky vsem,Zabco super,jestli to zvladas v pondeli,tak to by bylo paradni.Ja tedy v pondeli muzu.Marusko,jestli teda srazik bude v pondeli,tak tu jogu otocime,tak jak pises :-).Moooc se tesim.Jinak tam oteviraji v 17h,takze srazik v 17h?? Marcelko oooobrovska gratulace.Zkusis prijit vid,at nam muzes vse povypravet,alespon na chvilinku.... Tak zensky,piste zbytek jestli teda to pondeli ci ne a budu se mooooc na vsechny tesit,pa Marky
14 years ago
·
#26522
caute baby :))) takze aj mna to caka. Teraz som v 14 tt. Planujem rodit v Royal Free Hospital. Neviete mi poradit ohladom classes pripravy na porod? Je to nase prve babo a tak sa bojim bojim ci budem vediet co a ako. Gratujem tym co to maju uspesne za sebou :)
14 years ago
·
#26523
Zdravim slniecko1212 to jsem rada, ze nekdo take rodi v Royal Free Hospital. Ja jsem ve 31t takze uz zachvili. V Pondeli mozna mame srazik na West Hamsteadu v ceskoslovenske restauraci jeste cekame jak se ozvou ostatni, ale bylo by super se sejit. Ja chodim na pravidelne prohlidky do nemocnice a k GP ohledne classes mas jeste casek. Ja zacnu chodit do nemocnice na ne az pristi mesic coz je tak mesic pred porodem. Vsechno ti v nemocnici reknou a daji ti balik bauty a seznam vsech classes nektere musis booknout a nektere prijit jak se ti to hodi. Je jich pomerne dost. A kde bydlis? Ja na finechley rd. Tak preji pekne tehulkovani ;o))
14 years ago
·
#26525
Ahoj vsem tehulkam,cerstvym maminam a snazilkam.Padl tu navrh na sraz v Ceskoslovenske restauraci(West Hamstead) v pondeli 1.3.od cca 17h.Muzu ja,Maruska,Zabca.Ostatni prosim napiste co nejdrive,zda se vam to take hodi!!!Diky a pa Marky :-))
14 years ago
·
#26527
Ahojte kocky, mne sa pondelok hodi, tesim sa.xx
14 years ago
·
#26528
Ahojte. Ja by som tiez rada prisla.. Aj s dcerkou.. Uvidim. Zatial pa.
14 years ago
·
#26532
Ahojte dievcata,prave som zistila, ze v pondelok je Czechoslovak pub zavrety. Otvaraju v utorok o piatej. Takze dame to na utorok?
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty