neděle 14. říjen 2012
  7 Replies
  409 Visits
  Subscribe
Cesko-Anglicka rodina hleda Au-pair Plus minimalne na 1 rok. Bude se starat o dve 2-lete deti a mluvit na ne Cesky. Musi mit rad(a) psy a kone. Zkusenosti s detmi podminkou a zkusenosti s konmi vyhodou. K dispozici vlastni pokoj, televize, internet. Kapesne £70-90 tydne podle zkusenosti.
asi 11 roky tomu
·
#43992
Dobrý den, velice mě zaujala Vaše nabídka.Od ledna bych ráda jako au-pair do Londýna.Na tomto serveru jsem teprve chvilku,takže můj profil není dodělaný,ale pokud by jste měli zájem,mohu poslat na mail info o sobě. :blush:
asi 11 roky tomu
·
#43993
Prosim napiste sem vasi emailovou adresu pokud mate o pozici au-pair zajem.
asi 11 roky tomu
·
#44006
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. + www.aupair-world.net (Lucija Veselá) :)
asi 11 roky tomu
·
#44030
Dobrý den, zaujala mne vaše nabídka, nechávám zde e-mail kvůli kontaktu. Chci se zeptat zda rodina nehledá pár.. Jsme dva a už od srpna jsme v Anglii. Prozatím bydlíme ve Fellbridge, Kluk (26) , holka (19). předem díky za odpověď. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
asi 11 roky tomu
·
#44080
Zdravím, měla bych také zájem. Prosím o více info. Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Děkuji :)
asi 11 roky tomu
·
#44154
Jestli je to jeste aktualni, tak mam take zajem. E-mail je: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
asi 11 roky tomu
·
#44184
Dobrý den, Vaše nabídka mě velice zaujala, miluji děti i zvířátka. Jako malá jsem na koně chodila, ale moc si toho nepamatuji. Mám malého pejska, čivavku. Můj email je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., budu ráda, když se ozvete.
  • Stránka :
  • 1
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty