Sunday, 14 October 2012
  7 Replies
  413 Visits
  Subscribe
Cesko-Anglicka rodina hleda Au-pair Plus minimalne na 1 rok. Bude se starat o dve 2-lete deti a mluvit na ne Cesky. Musi mit rad(a) psy a kone. Zkusenosti s detmi podminkou a zkusenosti s konmi vyhodou. K dispozici vlastni pokoj, televize, internet. Kapesne £70-90 tydne podle zkusenosti.
11 years ago
·
#43992
Dobrý den, velice mě zaujala Vaše nabídka.Od ledna bych ráda jako au-pair do Londýna.Na tomto serveru jsem teprve chvilku,takže můj profil není dodělaný,ale pokud by jste měli zájem,mohu poslat na mail info o sobě. :blush:
11 years ago
·
#43993
Prosim napiste sem vasi emailovou adresu pokud mate o pozici au-pair zajem.
11 years ago
·
#44006
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. + www.aupair-world.net (Lucija Veselá) :)
Dobrý den, zaujala mne vaše nabídka, nechávám zde e-mail kvůli kontaktu. Chci se zeptat zda rodina nehledá pár.. Jsme dva a už od srpna jsme v Anglii. Prozatím bydlíme ve Fellbridge, Kluk (26) , holka (19). předem díky za odpověď. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
11 years ago
·
#44080
Zdravím, měla bych také zájem. Prosím o více info. Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Děkuji :)
11 years ago
·
#44154
Jestli je to jeste aktualni, tak mam take zajem. E-mail je: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Dobrý den, Vaše nabídka mě velice zaujala, miluji děti i zvířátka. Jako malá jsem na koně chodila, ale moc si toho nepamatuji. Mám malého pejska, čivavku. Můj email je This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., budu ráda, když se ozvete.
  • Page :
  • 1
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty